Obecny czas: Pon, 13.05.2024, 8:56




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 130 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
2014 Skoda Fabia 3 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2014 Skoda Fabia 3
Aveya napisał(a):
Fabia I - ciekawa i wyróżniająca się stylistyka. Ładne kombi.

Wyróżniająca się stylistyka :?: Faktycznie, jak weźmiemy Peugeota 206, Toyotę Yaris, Citroena C3 to na ich tle się wyróżnia- jako ta nijaka :roll: :wink:
Kolejna generacja raczej będzie bidna żeby przestałą konkurować z Polo :>

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Czw, 07.08.2014, 19:20
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2014 Skoda Fabia 3
Fabia I jak dla mnie miała okropne te lampy z przodu, które psuły wygląd całego auta. Szkoda, że ich nie poprawili przy okazji liftu.


Czw, 07.08.2014, 20:01
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2014 Skoda Fabia 3
Wersja testowa ma fajny badlook :mryellow: :twisted:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 07.08.2014, 20:33
Profil

Postów: 620
Post 2014 Skoda Fabia III
Długo oczekiwane opadnięcie kurtyny jeszcze w pełni nie nastąpiło, ale jest już pierwsze oficjalne zdjęcie, pozwalające otworzyć nasz temat. Wypłynęło na fejsbukowej wtyczce FabiaAuto.cz
Image
Co na dziś wiadomo o nowej generacji? Na pewno oferta silników, obejmująca 4 silniki benzynowe (najsłabszy w 3-cylindrowej technice typu MPI, o pojemności 1 litra, znany z Citigo, prawdopodobnie jego mocniejsza odmiana; pozostałe trzy należą do rodziny TSI. Dla odmiany 1.4 MPI nie będzie już miejsca) i 3 wysokoprężne, z których na prymusa ma wyrastać trzycylindrowy 1.4 TDI. Jak donosi zakładka motoryzacyjna tygodnilka "W Sieci", wymiary zmienią się na korzyść smuklejszej sylwetki. Na wysokość w porównaniu z Fabią II nowa generacja obniży się o 3 cm, a szerokość wzrośnie o bardzo potrzebne 9 cm. Co to daje? Przy zoptymalizowaniu środka ciężkości i dobrych nastawach zawieszenia jeszcze lepsze prowadzenie auta i ograniczenie przechyłów, a przede wszystkim powinna wzrosnąć przestronność.
Czekamy na zdjęcie całości. W zakładce "wizje" dołączam jeszcze jedną z "Auto Bilda".
Źródło: FabiaAuto.cz, auto-motor-i-sport.pl


Wto, 12.08.2014, 19:35
Profil

Postów: 620
Post Re: 2014 Skoda Fabia 3
Image
Na krótko przed premierą ściągawka wizji z AutoBilda. Wyraźnie widać jednak, że kształt przednich i grilla istotnie odbiega od kawałka puzzla, który dziś zagnieździł się w necie :>


Wto, 12.08.2014, 19:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2014 Skoda Fabia 3
Dziś wyszedł teaser (można zobaczyć na Carscoop) i nie jest zgodny z ta wizją, Fabia będzie miała reflektor wzorowany na Polo, na dodatek nie wygląda ten fragment dobrze, jakby jakieś dziecko zamontowało je w niechlujnie dopasowanym zderzaku. Amatorszczyzna.

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Wto, 12.08.2014, 19:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: Skoda Fabia III generacji
"Długo oczekiwane" - :lol: Serio? Nie sądziłem, że ktokolwiek czeka na ten model, to tak jakby z ekscytacją wyczekiwać dostawy kajzerek do sklepu :twisted: Czemu ten reflektor przy grillu, jego dolna część pod kierunkowskazem, nie LED-ami, jest taka krzywa? Jak to celowy zabieg to bardzo drażniący, jeśli przypadek i nieudolność zgrabnego wkomponowania to współczuję.

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Wto, 12.08.2014, 19:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1193
Miejscowość: sosnowiec/corby
Samochód: renault grand scenic
Post Re: 2014 Skoda Fabia 3
wspomniany treaser:
Image
auto.cz

_________________
www.societeturbo.wordpress.com @societeturbo


Wto, 12.08.2014, 20:25
Profil

Postów: 620
Post Re: 2014 Skoda Fabia III
Image


Śro, 13.08.2014, 19:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: 2014 Skoda Fabia III
Jak zwykle bawią się tymi teaserami jakby to miało być nowe Bugatti czy coś tego kalibru.

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Śro, 13.08.2014, 21:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 982
Miejscowość: Stargard Szcz.
Samochód: Leon TSI, C25 Camper
Post Re: 2014 Skoda Fabia III
Nie znasz potęgi działkowiczów.


Czw, 14.08.2014, 1:12
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2014 Skoda Fabia III
Całkiem fajnie to wygląda. A ja nie mam nic przeciwko teaserom grzybowozów.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 14.08.2014, 7:19
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2014 Skoda Fabia III
Najważniejsze imo, że zauważyli problem z żałosną szerokością Fabii II, która odbiegała od głównych konkurentów. Może teraz kierowca i pasażer nie będą się uderzali łokciami. Design jak dla mnie jest sprawą drugorzędną... nikt nie kupuje Skody dla auto emoción. ;)


Czw, 14.08.2014, 10:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2014 Skoda Fabia III
Dla mnie Skody są brzydkie, przyjęło się mówienie, że nudne ze względu na powściągliwy wygląd, ale to nie tak. Ten nowy język stylistyczny siekierką ciosany i ekierką projektowany jest po prostu brzydki, co doskonale widać po zepsuciu Yeti.

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Czw, 14.08.2014, 15:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: 2014 Skoda Fabia III
Właśnie Yeti po lifcie wygląda ok, przed było siakieś pizdusiowate.

_________________
PB RWD jest wysoko


Czw, 14.08.2014, 17:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2386
Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
Post Re: 2014 Skoda Fabia III
O gustach się nie dyskutuje. Jeden to lubi, innemu podobać się nie musi i nie ma co o wyglądzie dyskutować. Może nowa Fabia nie będzie szałem stylistycznym, ale zyska na powadze i przez to wizualnie wydaje się być samochodem solidniejszym i spójniejszym. Ja także nie mam nic przeciwko teaserom - ma się okazję do dokładniejszej refleksji nad elementami.

Iceman napisał(a):
"Długo oczekiwane" - Serio? Nie sądziłem, że ktokolwiek czeka na ten model, to tak jakby z ekscytacją wyczekiwać dostawy kajzerek do sklepu

A mnie się wydaje, że wiele osób, które "siedzą" trochę w temacie, czeka na ten model, poza ignorantami i tymi, którzy sobie lubią kpić, przy byle okazji. Fabia, jakby nie było jest popularnym autem na wielu rynkach europejskich, zarówno wśród klientów indywidualnych i flotowych. Ja stokroć bardziej wyczekuję właśnie samochodów przyziemnych, z segmentów B lub C, niż samochodów, których i tak na ulicy nie zobaczę. I naprawdę jest to dla mnie znacznie bardziej ciekawsze i....eksctytujące. Poczekać na premierę a potem polować, aż zobaczy się pierwszy egzemplarz na drodze, żeby móc mu się lepiej przyjrzeć. A tak swoją drogą, nawet na zwykłe kajzerki można wyczekiwać, jeśli tylko się ich potrzebuje, czy nawet... pragnie? Ostatnio krążyłem po Tesco z 10 minut, tylko po to, żeby pani w końcu wyjęła nową partię z pieca.

_________________
[']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007[']
PAMIĘTAMY


Pią, 15.08.2014, 9:47
Profil

Postów: 620
Post Re: 2014 Skoda Fabia III
Dokładnie Mefisto, przecież Grande Punto/Punto Evo/Punto trzymać się będzie aż do trzeciego pokolenia Skody Fabii :). Byleby tylko nie skazali nas na indyjskiego facelifta...
Image
Ekhm... :mryellow:


Pią, 15.08.2014, 12:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2014 Skoda Fabia III
Kiedyś modele Skody różniły się między sobą, teraz jak widać nawet Fabia ma grill i zderzak prosto z Rapida, zaczyna się zmienianie rozmiarów wzdłuż i wszerz na jednym, ogólnym modelu nie mówiąc o tym, że nowy Superb będzie po prostu dłuższą Octavią. Za drugiego VW to ja dziękuję, nie cenię w najmniejszym stopniu marek idących tanim kosztem na łatwiznę, wystarczy że na co dzień podobnego typu masówka w innych dziedzinach życia mnie otacza.

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Pią, 15.08.2014, 14:59
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2014 Skoda Fabia 3
Kombiak

Image
Image

(c) carscoops


Pią, 15.08.2014, 17:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: 2014 Skoda Fabia 3
W którym miejscu to się niby różni od Rapida Spaceback?

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Pią, 15.08.2014, 18:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 130 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018