Obecny czas: Pią, 19.04.2024, 7:02




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 84 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
2016 Fiat Tipo / Egea (C-segment) 
Autor Wiadomość

Postów: 52
Post Re: 2016 Fiat Tipo / Egea (C-segment)
Bzdury piszecie. Bardzo estetyczny.


Nie, 28.02.2016, 20:51
Profil

Postów: 292
Post Re: 2016 Fiat Tipo / Egea (C-segment)
Tak, bzdury piszemy, bo nie dajemy się nabrać na szkice, które zawsze wyglądają dobrze. Przyjrzyj się temu co prezentują zdjęcia. Mały rozstaw osi i "ściągana" stylistyka sprawią, że na ulicach będziesz go widział tak często jak Ibizę kombi...


Nie, 28.02.2016, 21:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2016 Fiat Tipo / Egea (C-segment)
Ja nie powiedziałem nigdzie, że tył ma brzydki. Ale jest nijaki, zresztą mój poprzedni komentarz idealnie wyraża to co chciałem powiedzieć, jednak nigdzie nie napisałem, że to jest nieestetyczny tył. Estetykę ma, szkoda że nie własną.


Nie, 28.02.2016, 22:52
Profil

Postów: 306
Miejscowość: ślunsk SCI
Samochód: Lancia Delta :)
Post Re: 2016 Fiat Tipo / Egea (C-segment)
rocker1 napisał(a):
Tak, bzdury piszemy, bo nie dajemy się nabrać na szkice, które zawsze wyglądają dobrze. Przyjrzyj się temu co prezentują zdjęcia. Mały rozstaw osi i "ściągana" stylistyka sprawią, że na ulicach będziesz go widział tak często jak Ibizę kombi...


Jak dobrze pomyślą to wywalą Kiłe Ceed z policji i będzie częsty widok na ulicach :mryellow: a poza tym to sedan jako firmowy pewnie będzie schodził


Pon, 29.02.2016, 14:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 84 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018