Switch to full style
Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

Tuning optyczny cięzarówek

Wto, 17.10.2006, 18:31

Nie ma konkretnego tematu o tuningu ciężarówek, tym bardziej optycznym więc postanowiłem wrzucić tutaj parę fotek. Wszystkie pochodzą z truckmaster.de i Globetrotter mogłeś wrzucic parę przy okazji "Nordic Trophy"... ale coż innym się nie chciało :P ja wrzucę
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
część nie jest z truckmaster.de łatwo zauważyć bo truckmaster podpisuje ;p jak macie jakies foty--> dorzucajcie koniecznie

Wto, 17.10.2006, 18:45

dorzucam jeszcze parę nie edytuje bo mi się nie chce grzebać w temacie:P
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
co do ostatniego to nie dośc ze ulubiona SCANIA to jeszcze komiks ulubiony mój xD.. a pierwsza cieżarówka jest niesamowita... z włoch oczywiście:) no i Chuck wymiata:D nie zatrzymuje go policja pewno :twisted:

Wto, 17.10.2006, 19:26

pelno tu fotek tuningowanych bryczek... ladne sa

Wto, 17.10.2006, 19:32

Szzcerze mówiąc pomieszanie z poplątaniem tu jest, niektóre auta są na tyle warte uwagi żeby zrobić o nich oddzielne tematy, np Volvo Blade..


A ja osobiscie nie przepadam za takimi malowaniami aut, jakos nie przypada mi to do gustu...

Wto, 17.10.2006, 19:52

Jak dla mnie wszystko są świetne. Szczególnie zainspirowało mnie to malowanie naczep :) Cud miód i orzeszki :d

Wto, 17.10.2006, 20:33

Piekne są.... jakby u nas takie jeździły... aż mi się smutno zrobiło bo u nas 3/4 to brud i smród stare ciągniki.. ale nawiązując do tematu "transport w Armenii" Kenji'ego to nie jest tak xle xD a dziś widziałem Kennworth'a COE na trasie koło mnie więc już jest ok;) coś się zmienia coraz więcej amerykanów. Wogóle rozpoznałem go po dymie u góry najpierw potem z boku kabinę bo nie dał się wyprzedzić ;P
Ostatnio edytowany przez johnus Wto, 17.10.2006, 21:35, edytowano w sumie 2 razy

Wto, 17.10.2006, 20:57

johnus napisał(a):transport w Armenii" Ixxos'a

to jest mĂłj temat :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Wto, 17.10.2006, 21:34

Przepraszam naprawdę nie zauważyłem xD

Śro, 18.10.2006, 8:30

niektóre to artystyczne działa a inne :x :x :P
widać większość z tych zdjęć pochodzi ze Skandynawii bo takie długie te zestawy

Śro, 18.10.2006, 16:43

Masz rację!! Wszystkie są piękne ale bardziej lubie zwykłe!!

Czw, 19.10.2006, 8:44

Hmm długie zestawy skandynawskie to tzw. pociągi drogowe europejskie. Mają wejść w europie w najbliższym czasie na razie trwają próby. Zrobię temat o tym tylko muszę zrobić skan z gazety bo tam wszystko pisze :mryellow:

Czw, 19.10.2006, 15:46

johnus napisał(a):Hmm dĹ‚ugie zestawy skandynawskie to tzw. pociÄ…gi drogowe europejskie. MajÄ… wejść w europie w najbliĹĽszym czasie na razie trwajÄ… prĂłby. ZrobiÄ™ temat o tym tylko muszÄ™ zrobić skan z gazety bo tam wszystko pisze :mryellow:

tak!> fajnie by bylo.. ale watpie zeby takie cos do polski weszlo... nasze drogi wysiadaja przy normalnych ciezarowkach.. gdzie tu mowic o tych zestawach...

Czw, 19.10.2006, 16:42

witek11 napisał(a):nasze drogi wysiadaja przy normalnych ciezarowkach.. gdzie tu mowic o tych zestawach...

Niestety błędnie rozumujesz, ponieważ w tych długich zestawach tu cytat
"Obawa o przyspieszone zużycie nawierzchni przez sześćdziesięciotonowce jest całkowicie bezpodstawna, średni nacisk na oś wynosi w nich 7,5t, podczas gdy w typowym piecioosiowym ciągniku z naczepą - 8t" Dalsze informacje zapodam w nowym temacie, może jeszcze dziś. Co nie oznacza niszczenia nawierzchni bo to 0,5t niewiele zmienia;] ale nie ma większego nacisku--> nie ma tego problemu;]

Czw, 19.10.2006, 17:29

aha... to zmienia postac rzeczy.. ale jest inna przeszkoda polskich drog (ja zawsze cos znajde).. heheh te zestawy nie beda mogly wjezdzac do miast... bo sie nie zmieszcza!ronda...

Czw, 19.10.2006, 17:48

ronda faktycznie są gówniane.. ale co tam... oni moga jechać przez rondo a nie na rondzie :twisted:

Pią, 20.10.2006, 10:46

Widze ze mamy tu rowniez kilku fanow cezarowek. I bardzo mnie to cieszy. Swietne zdjecia.

Sob, 21.10.2006, 17:27

Piękne te tiry :lol: Zdjecia sa bardzo ładne.Ostatnio na zlocie aut tuningowych w Katowicach na lotnisku Muchowiec miałem koazje podziwiać Renault w wersji drogowej ztuningowanego.Piękna maszynka,w srodku zajebisty zestaw audio,nawet 3 wyświetlacze LCD

Sob, 21.10.2006, 17:46

Piekne sa ale nie wszystkie...rumun19 co rozumiesz przez pojecie TIRY :?: chyba ze to zwykla aluzja

Sob, 21.10.2006, 17:49

Mefisto napisał(a):Piekne sa ale nie wszystkie...

czemu nie wszystkie?Takim wyjechać na droge w Poslce to pełno gapiów by odrazu na Ciebie patrzało

Sob, 21.10.2006, 21:32

O nie znowy zaczyna się z TIR'ami :? :? :/ odsyłam do tematu
http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=15662 i tam sobie poczytać proszę i nie bedzie problemu..... można też nowy temet zrobić :twisted: "Jak nazywają się właściwie samochody z naczepą?" <lol>
:twisted:
Wyślij odpowiedź