Transport drogowy: ciężarówki, nadwozia, przyczepy, naczepy i ich przebudowy
Wyślij odpowiedź

[2007] Renault Maxity

Wto, 27.02.2007, 19:50

Maxity jest najnowszym dodatkiem do gamy dostawczej Renault Trucks, doskonale uzupełniającym rodziny Master i Mascott

Image

DostÄ™pny od marca 2007…


W marcu, Maxity będzie miało swoją huczną premierę w gamie dostawczej Renault Trucks.

Łatwość manewrowania, zwarta budowa oraz zoptymalizowana ładowność są mocnymi punktami tego nowego pojazdu z kabiną nad silnikiem który oferuje swoim właścicielom znaczne obniżenie kosztów operacyjnych. Maxity jest idealnym uzupełnieniem dla rodzin Master i Mascott. Dostępny będzie w zakresie DMC od 2.8 do 4.5 T, z trzema wersjami silników: 110, 130 oraz 150 KM.

Image

Maxity jest prawdziwą ciężarówką, której wygląd zewnętrzny podkreśla wyrazista sylwetka characterystyczna dla rodziny Renault Trucks. Jej zdecydowany, Europejski styl wzbudza poczucie nowoczesności.
Projekt wnętrza jest w znacznej części zapożyczony z samochodów osobowych. Wysoki komfort oraz funkcjonalność wnętrza kabiny połączone zostały z doskonałą ergonomią miejsca pracy kierowcy ergonomics.
(C)http://www.renault-trucks.pl/

--
jak ktoś nie zauważył to jest ciężaróweczka Nissana, a swoją drogą może ze względu na masy to może bardziej by pasował na dostawczaki :?: :>

Wto, 27.02.2007, 22:02

Jestem zniesmaczony... Wiem, że to auto ma pracować a nie wyglądać ale ... trochę im nie wyszło.

Śro, 28.02.2007, 0:06

kojarzy mi siÄ™ z ptaszkiem Tweety :lol: :lol:

niezbyt on ładny :> no ale pewnie praktyczny i przystępny cenowo (?) :>

Śro, 28.02.2007, 7:31

Wygląda dpbrze, jest masywny i dośc ładnie narysowany :)

Silniczki może troszkę za słabe

Śro, 28.02.2007, 17:37

jak na tego typu auto wygląda nie źle - ale on ma byc dobrym dostawczakiem , tanim w utrzymaniu , łatwym w eksploatacji - wygląd to mało istotny aspekt w tego typu pojazdach 8) 8)

Śro, 28.02.2007, 17:56

Ta ciężaróweczka to konkurencja dla Kia i hyundai które praktycznie przejeły cały rynek mikro ciężarówek

Śro, 28.02.2007, 20:07

ixxos napisał(a):Europejski styl wzbudza poczucie nowoczesnoĹ›ci.

Mnie sie to raczej kojarzy na z rynkiem Ameryki Poludniowej...nie wiem ale tak mi sie kojarzy i sam nie potrafie powiedziec dlaczego

Śro, 21.03.2007, 17:46

Ĺ‚adnie wyglada i z pewnoscia praktyczny bedzie :D

Pią, 13.07.2007, 20:29

Jest nieładne ale to ma pracować. Wygląd nie gra dużej roli w twgo typu samochodach.Widziałem też że renault współpracuje z nissanem bo nissan ma ten sam model co renault.

Sob, 08.09.2007, 22:08

No właśnie zobaczyłem go przedwczoraj i mocno się zdziwiłem, że coś takiego się pojawiło - ixxos - czy ma on jakieś wspólne geny z Nissanami?
Sorry - już znalazłem - Cabstar:
Image

Sob, 08.09.2007, 22:31

Widze go raz dziennie i wygląda śmiesznie. "Biomlek" (mleczarnia w chełmie) ma takie dwa i dwa premium 2
Wyślij odpowiedź