Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 20:08




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
reno magnum 
Autor Wiadomość

Postów: 8
Post reno magnum
mobilki czy ktoś może mi podpowiedzieć, kupiłem reno magnum 91r. model ae 380 interesują mnie żetelne opinie na temat tego autka, ponieważ słyszałem już rożne zdania niektórzy mówią że to najbardziej udany typ robiony pod klijęta a nie pod serwis ponoć można go naprawiać za pomocą młodka i przecinaka a inni mają wręcz przeciwna zdanie, ja osobiście nie miałem do czynienia z jakim kolwiek reno, jeszcze nim nie wyjechałem w trase bo szukam naczepy ale ze wstępnej jazdy mogwe powiedzieć ze niezbyt dobrze się prowadzi wcześniej jeżdziłem volvo fh12


Pią, 04.01.2008, 1:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 41
Samochód: Lexion Cat 480 ;)
Post Re: reno magnum
No volvo a reno mała różnica choć uwazam że reno magnum jest dosyć dobrym samochodem ze względu na kabine a z tym ze mozesz naparwiac go młotkiem i przecinakiem to mozna powiedzieć tak o każdym samochodzie, wsyztsko zależy od poprzedniego właściciela jak go konserwował i jak nim jexdził;)
Pojedz w trase a sie dowiesz :)

_________________
Nowe forum motoryzacyjno- naukowe ;) Serdecznie zapraszam do współpracy
http://www.fdm.p2a.pl


Nie, 06.01.2008, 17:04
Profil

Postów: 8
Post Re: reno magnum
dzikimean powiem szczeże też nie jestem przekonany do reno użekła mnie obszerna kabina i duża przestrzeń życiowa a przedewszystkim cena zakupu troszke przy nim dłubałem i widze że poprzedni właściciel też nie był zwolennikiem serwisów poodłanczał komputer wczystko jest sterowane mechanicznie widać naprawiał we własnym zakresie, nawet niektóre części jak stacyjka wał napędowy pochodzą od kamaza ciągnika siodłowego może to dobrze zobaczymy


Wto, 08.01.2008, 9:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 41
Samochód: Lexion Cat 480 ;)
Post Re: reno magnum
No a choćby nawet jak jest umięjetnyu keirowca to anwet gównem pojeździ wiem sam po sobie xD

_________________
Nowe forum motoryzacyjno- naukowe ;) Serdecznie zapraszam do współpracy
http://www.fdm.p2a.pl


Wto, 08.01.2008, 15:27
Profil

Postów: 8
Post Re: reno magnum
jasne że pojedzie jak mu pozwolą inspekcja i policja już mineły te czasy teraz auto to musi wyglądać i być w miare sprawne, kierowca też musi być twardzielem żeby wytrzymać 9 godzin jazdy po polskich wąskich pełnych zakrętów drogach i niesamowicie wybojstych z poszarpaną peawą krawędzią jezdni, trzymanie kierownicy w napięciu i nieustanne kątrowanie strasznie męczy i jeszcze ten chyk od silnika i klekoczące, tłukace i zgrzytające plastiki taka jest magnumka którą zakupiłem mało tego jest jeszcze wysoka i trzeba uwarzać na gałęzi wychodzące na droge żeby nie porysować lakieru i czego nie urwać


Wto, 08.01.2008, 16:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 41
Samochód: Lexion Cat 480 ;)
Post Re: reno magnum
magnum napisał(a):
jasne że pojedzie jak mu pozwolą inspekcja i policja już mineły te czasy teraz auto to musi wyglądać i być w miare sprawne, kierowca też musi być twardzielem żeby wytrzymać 9 godzin jazdy po polskich wąskich pełnych zakrętów drogach i niesamowicie wybojstych z poszarpaną peawą krawędzią jezdni, trzymanie kierownicy w napięciu i nieustanne kątrowanie strasznie męczy i jeszcze ten chyk od silnika i klekoczące, tłukace i zgrzytające plastiki taka jest magnumka którą zakupiłem mało tego jest jeszcze wysoka i trzeba uwarzać na gałęzi wychodzące na droge żeby nie porysować lakieru i czego nie urwać





To prawda lecz w magnumce zawsze mozesz wstać spokojnie sie rozprostować ywciągnąć i jechać dalej;)

_________________
Nowe forum motoryzacyjno- naukowe ;) Serdecznie zapraszam do współpracy
http://www.fdm.p2a.pl


Śro, 30.01.2008, 22:11
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018