Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 13:53




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Mercedes4140 rok 1999 400KM 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post Mercedes4140 rok 1999 400KM
Szanowni koledzy byłem ostatnio na diagnostyce komputerowej sprawdzić układ paliwowy i wykazało, że na szóstym cylindrze jest uszkodzony wtryskiwacz. Wymieniłem je wszystkie i praca silnika nic się nie zmieniła. Diagnostyka komputerowa wykazała, że silnik jest w porządku, ciśnienie jest 95% do 97%. Nie wiem czego mam szukać dalej. objawy niepokojące to takie, że silnikiem trzęsie, dostaje wibracji, gubi obroty i koniki też. Chodzi jak Ruski ciągnik. Nie wiem czy przyczyny szukać w układzie paliwowym czy gdzieś indziej. Za każdą pomoc z góry dziękuję. Pozdrawiam profesjonalne serwisy w Polsce :lol: .


Nie, 25.01.2009, 17:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 262
Samochód: Mitsubishi L200 2.5D
Post Re: Mercedes4140 rok 1999 400KM
Ja ci kolego nie pomogę ,ale też miałem przypadek z tymi "serwisantami". A dokładniej: W moim Catapillerze zaczynało pękać ramię z przodu. Była to mała usterka, ale koparka była na gwarancji więc musieli zrobić. Nierówno pospawali i ramię się gieło więc w końcu pękło i musieli z Niemiec nowe ramię przywozić o wartości 40.000 zł :lol: :lol: :lol: A wystarczyło tylko z poziomnicą pospawać i by nie stracili 39.990 zł (10 zł za prąd licze :> ) Moim zdaniem lepiej jest pojechać do jakiegoś znanego dobrego mechanika :wink:


Nie, 25.01.2009, 18:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018