Obecny czas: Sob, 27.04.2024, 21:37




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
kupno dostawczaka 
Autor Wiadomość

Postów: 3
Post kupno dostawczaka
Mam mały problem otóz che kupic samochod dostawczy z przdzialu cenowego ok. 10 tys zł.Szukam jakichs komisów, giełd właśnie z tymi samochodami> Mieszkam w woj. Mazowieckim i prosilbym o podanie jakis odresow wlasnie z tego rejonu. Prosze pilnie o odpowiedz !!!!


Sob, 11.03.2006, 19:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 707
Miejscowość: Ode mnie
Post 
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T72518
Może to ale po aucie nie spodziewał bym się rewelki przecierz to tylko lublin. :P

_________________
STOP "Leśnym skrzatom"


Sob, 11.03.2006, 20:37
Profil

Postów: 3
Post 
Mnie chodzilo dokladnie o jakies miejsca,wielkie gieldy właśnie samochodow dostawczych poprostu duze skupiska tych samochodow. Jak na przyklad gielda samochodow dostawczych w Ciechanowie (chyba) lub komisy. Poprostu chce sie rozejrzec i porownac w rzeczywistosci w tym przedziale cenowym samochody.


Sob, 11.03.2006, 20:45
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
nie wiem czy jest sens bicia kilometrĂłw lepiej poszukaj w necie np. http://www.trader.pl (autobit - i've been workin' there long time ago :D )

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Nie, 12.03.2006, 1:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 707
Miejscowość: Ode mnie
Post 
A myślałeś o dostawczaku marki Gaz Gazela, są to znane rosyjskie furgony a polskim silnikiem z andorii. Napewno byś zaszpanował u siebie, a jak zepsuł by Ci sie silnik to podejdzie z Lublina.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T65287

Dałem ci tu link na tą furę, ale jest to prawie nowy samochód więc cena jest wygórowana. Ale myśle że znajdą się jakieś do 10 000 zł.

_________________
STOP "Leśnym skrzatom"


Nie, 12.03.2006, 11:40
Profil

Postów: 3
Post 
Dzis bylem w Plocku i widzialem np: Forda Transita, Hyundaia, VW, lublina i cos z tego zakresu bym wlasnie kupywal. I poprostu szukam miejsc juz w calej Polsce w którym te samochody mozna by bylo kupic. Gdzie jest taka gielda samochodow dostawcztch w okolicahc 10 tys zl> Poprostu chce zobaczyc w rzeczywistości. Czy sa takie miejsca w Polsce?????? Jak sa prosze podac gdzie ??(grójec,ciechanów) plz


Nie, 12.03.2006, 13:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018