Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 6:17




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
[Krakow]Kradzież Mercedesa Sprintera 2003 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post [Krakow]KradzieĹĽ Mercedesa Sprintera 2003
Witam.

W nocy, z 12/13, o 22:30 skradziono mi Mercedesa Sprintera z 2003 roku. Przebieg wynosił tylko, ok. 50 tys. Kolor: niebieski. Nadwozie: furgon, średni, podwyższony. Samochód jeździł na rejestracji KGR80R (Kraków, Gorlice). Z przodu za szybą były pudełka z samochodów dawanych na stacjach Shell. Z tyłu, za przednimi siedzeniami była dodana kanapa na 3/4 osoby. Przednia szyba nie była oryginalna. Wymieniałem z powodu pęknięcia. Boczna wybita przez złodziei.
Jeśli ktoś widział, lub wie, gdzie znajduje się samochód - proszę o kontakt. W samochodzie znajdowały się moje wizytówki. Jeśli widzi to złodziej, proszę również o kontakt, jestem w stanie zapłacić haracz.
Czeka nagroda! Nawet 5 tys.!
Bardzo proszÄ™ o pomoc. Ten samochĂłd to dorobek mojego ĹĽycia...
ProszÄ™ administratora forum o nie usuwanie wÄ…tku. Wiem, ĹĽe wÄ…tek moĹĽe nie jest zgodny z Regulaminem, ale naprawdÄ™ szkoda tego samochodu...


Pią, 16.05.2008, 14:42
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: [Krakow]KradzieĹĽ Mercedesa Sprintera 2003
maczet napisał(a):
jestem w stanie zapłacić haracz.
Czeka nagroda! Nawet 5 tys.![/color]


Teraz to nawet za haracz nie będzie się chciało im składać spowrotem tego auta...

Podaj nr kontaktowy jakiĹ›.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 18.05.2008, 10:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018