Switch to full style
Forum o "dostawczakach"
Wyślij odpowiedź

Tata Xenon

Śro, 28.10.2009, 11:19

Tata Motors informuje o wprowadzeniu do sprzedaży podwozia do zabudowy modelu Tata Xenon. Oferta dotyczy zarówno modelu Single Cab (kabina pojedyncza dla dwóch osób) oraz modelu Double Cab (kabina podwójna dla pięciu osób).

Na podwoziu obu modeli możliwy jest montaż zabudów specjalnych takich jak skrzynia ładunkowa wykonana z aluminium, izokontener oraz wywrotka. W związku z tym oferta modelu Xenon jest interesująca dla odbiorców z nowych segmentów rynku: wykonawcy budowlani, firmy instalatorskie, wykonawcy robót drogowych, przedsiębiorstwa komunalne i firmy zajmujące się dystrybucją i serwisem maszyn budowlanych i rolniczych.

Xenon zbudowany jest na ramie, posiada ekonomiczny silnik DiCOR o poj. 2,2 l z systemem common rail o mocy 140 KM i momencie obrotowym 320 Nm.

Wysoki standard wyposażenia obejmuje klimatyzację, elektrycznie sterowane szyby, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka, centralny zamek, felgi aluminiowe o średnicy 16”.

Reduktor skrzyni biegów oraz stały napęd na 4 koła umożliwiają poruszanie się Xenonem w trudnym terenie.

Ceny podwozia modelu Xenon zaczynają się od 45 tysięcy złotych netto (kabina pojedyncza) i 53 196 zł netto (kabina podwójna).

Pojazd, tak jak inne modele Tata Motors, oferowany jest z gwarancjÄ… trwajÄ…cÄ… 3 lata / 100 tys. km.

Aktualnie Dealerzy Tata Motors w ramach promocji modelu oferują Program Jazd Testowych dla przedsiębiorców zainteresowanych zakupem modelu Tata Xenon.

Image

Image
roadlook

Re: Tata Xenon

Śro, 28.10.2009, 12:25

Przybyłem,
Zobaczyłem,
.
.
.
Padłem :shock: !!!

Re: Tata Xenon

Śro, 28.10.2009, 13:36

A mnie sie wydaje ze to bedzie dobre i tanie auto dla małych przedsiębiorców.

Re: Tata Xenon

Śro, 28.10.2009, 13:49

Image

Image

Image
http://www.mmp-sp.pl/

Re: Tata Xenon

Śro, 28.10.2009, 14:37

Odwołuje to co wcześniej napisałem. Pierwsza wersja okazuje się być piękna w porównaniu do skrzyniowej. No ale w końcu to ma być auto do pracy, więc nie musi wygrywać konkursów piękności.

Re: Tata Xenon

Śro, 28.10.2009, 14:42

No i mamy następce dla kultowego Poloneza Trucka. Ciekawy jestem jak to auto się spiszę w jakimś teście.

Re: Tata Xenon

Śro, 28.10.2009, 14:50

Nie było jeszcze tego?!

Re: Tata Xenon

Śro, 28.10.2009, 14:53

kenji napisał(a):Nie byĹ‚o jeszcze tego?!


Sama Tata Xenon była, ale teraz otrzymała nowe wersje nadwoziowe ... czytaj dostawcze ;)

Re: Tata Xenon

Śro, 28.10.2009, 14:58

Ice napisał(a):No i mamy nastÄ™pce dla kultowego Poloneza Trucka.
też o tym pomyślałem, ale półka cenowa nieco inna i standard... a z tym kultowym, to przesadziłeś :lol:
Kobi napisał(a):Sama Tata Xenon byĹ‚a

a możesz wskazać temat, bo nie mogłem znaleźć... :/

Re: Tata Xenon

Śro, 28.10.2009, 15:00

RR ltd Co. napisał(a):
Kobi napisał(a):Sama Tata Xenon byĹ‚a

a możesz wskazać temat, bo nie mogłem znaleźć... :/


Ooo no to się zdziwiłem, rzeczywiście jeszcze nie było żadnego tematu o niej ;)

Re: Tata Xenon

Śro, 28.10.2009, 15:12

widocznie nikt nie uznał jej za godną tematu :lol:

Re: Tata Xenon

Pią, 30.10.2009, 20:36

waĹĽne ĹĽe tani

Re: Tata Xenon

Pon, 16.11.2009, 16:07

Zdjęcie modelu oferowanego na rynek polski

Image

Re: Tata Xenon

Wto, 17.11.2009, 14:17

Mała galeria
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Cennik Xenona
http://www.tata.pokorski.com.pl/CennikXenon.pdf
www.tata.pokorski.com.pl

Re: Tata Xenon

Wto, 17.11.2009, 14:42

w moich oczach to ten model jest jednym z najbardziej urodziwych pickupów na rynku :) prosty schludny i w dodatku tani :D oj będzie tego trochę na naszych drogach ;) :D

Re: Tata Xenon

Wto, 17.11.2009, 15:59

BmwM5 napisał(a):oj bÄ™dzie tego trochÄ™ na naszych drogach ;) :D


Nie sądze, Tata u nas nie ma wśród klientów jakiegokolwiek zaufania, szczególnie, że część modeli które stoją jako nowe w komisie już łapie rdzę...

Poza tym u nas 3/4 pick-upów jeżdżących po drogach służą lansowi, nie robocie. U nas królują auta typu Transporter etc.

Re: Tata Xenon

Wto, 17.11.2009, 22:07

Polonezów trucków było trochę, a później nie było taniego pick-upa zabardzo :P Hiluxy i Navary ze skórą i w ogóle są droższe, więc służą do wożenia się i lansu.
A ten jest tańszy, może ma szansę zastąpić polonezy?

Re: Tata Xenon

Śro, 18.11.2009, 9:44

zdjęcia wersji specjalnych (z eBay)
Image Image Image Image Image Image Image Image

trochę zdjęć promocyjnych
Image Image Image Image Image Image Image Image Image

a teraz - zdjęcia pokazujące jakość wykonania
Image

Image

Image

Image

Image
BHP-team

Re: Tata Xenon

Śro, 18.11.2009, 9:55

stoi taki w carserwise na 1-go sierpnia w warszawie!
Jeszcze nie ma swojego właściciela już skrzynia zardzewiała: lol:

Re: Tata Xenon

Czw, 26.11.2009, 22:18

Według mnie największym problemem tej marki jest niewielki zasięg. Same samochody faktycznie okazują się tragiczne pod każdym względnem, ale ludzie i tak to kupują, bo jest niesamowicie tanie, a gdyby salonów w Polsce było więcej, to prędzej ci ludzie kupowaliby ten złom.
Ja osobiście wyśmiewam każdą osobę, którą na ulicy zobacze w jakiejś Tacie (będzie jeszcze tego żałować) ;)
Wyślij odpowiedź