Switch to full style
Wszysko o microbusach, minibusach i autobusach
Wyślij odpowiedź

Autosan Eurolider A1215 LE

Pią, 15.10.2010, 12:00

na razie protoytyp autobusu międzymiastowego MEGA 15m z Sanoka:

Image
(C) GaleriaPGK.com

Image
Image
Image
Image
(C) InfoBus.pl

InfoBus napisał(a):Kolejna mega premiera to niskowejĹ›ciowy Eurolider 15LE przeznaczony na rynek szwedzki, w ktĂłrym po raz pierwszy w historii Autosana zastosowano silnik DAF. Do tej pory w historii polskiego rynku sprzedaĹ‚y siÄ™ tylko dwa tego typu pojazdy (a dokĹ‚adniej modele Scania-Irizar i4), takĹĽe jest to przede wszystkim produkt eksportowy, ktĂłry być moĹĽe kiedyĹ› zostanie zamĂłwiony przez rodzimego przewoĹşnika. Tutaj naleĹĽy podkreĹ›lić wagÄ™ szwedzkiego rynku dla Autosna, ktĂłry nie zamawia olbrzymich iloĹ›ci pojazdĂłw, ale przede wszystkim pozytywie wpĹ‚ywa na rozwĂłj sanockiej firmy poprzez skĹ‚adanie zamĂłwieĹ„ na nowe wersje pojazdĂłw miÄ™dzymiastowych.
(C) GaleriaPGK.com, InfoBus.pl

Re: Autosan Eurolider A1215 LE

Pią, 15.10.2010, 12:45

A to nowinka :shock:

Re: Autosan Eurolider A1215 LE

Pią, 15.10.2010, 13:19

Cieszy taki widok. Jedna z niewielu polskich starych firm, w ktĂłrej nie narzekajÄ… i strajkujÄ… tylko biorÄ… siÄ™ do roboty. Brawo!

Re: Autosan Eurolider A1215 LE

Pią, 15.10.2010, 14:37

No ale jakim kosztem - można by rzec, że "przez" Autosana zamknięto Jelcza

Re: Autosan Eurolider A1215 LE

Pią, 15.10.2010, 16:17

RR ltd Co. napisał(a):No ale jakim kosztem - moĹĽna by rzec, ĹĽe "przez" Autosana zamkniÄ™to Jelcza


Konkurencja nie śpi ;) Tak to już jest na rynku, że silniejszy wygrywa ;) A autobus niczego sobie, ja myśląc Autosan mam przed oczami setki przestarzałych autobusów jeżdżących w PKS'ie ;) ale jeszcze kilka takich projektów i moje myślenie się zmieni :twisted:
Wyślij odpowiedź