Obecny czas: Wto, 19.03.2024, 8:38




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Kombajny rolnicze: Claas Lexion 600 i inne 

Jaki lepszy kombajn??
Claas Lexion 600 73%  73%  [ 27 ]
John Deer WTS 9680i 27%  27%  [ 10 ]
Razem głosów : 37

Kombajny rolnicze: Claas Lexion 600 i inne 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 1
Post Re: Kombajny rolnicze: Claas Lexion 600 i inne
W tej chwili to czołówki największy kombajnów zbożowych na świecie należy Claas Lexion 600 i New Holand CR9090, ale wiadome nic nie jest wiecznie najlepsze, John Deere szykuje potężny kombajn na temat którego nic jeszcze nie mogę powiedzieć, wiem jedno ze AGCO także testuje nowy kombajn Gleaner'a o nazwie Super7 który robi wrażenie swoimi gabarytami i zapewne będzie robił to swoją wydajnością jak i mocą. Najbardziej ciekawi mnie jak odpowie firma Claas, pozostaje tylko czekać na więcej danych i mam nadzieje ze wkrótce wszystko będzie wiadome.

Film ukazujÄ…cy nowÄ… zabawkÄ™ JD http://www.youtube.com/watch?v=OZaGmBpI ... r_embedded

Gleaner Super7

ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage

_________________
FORTSCHRITT-Wieczny wojownik...


Czw, 29.07.2010, 23:33
Profil

Postów: 7
Post Re: Kombajny rolnicze: Claas Lexion 600 i inne
Nie zapomnijcie o nowej serii Lexów 700 czyli 770,750 i coś tam jeszcze.Są największymi kombajnami w EUROPIE.
Co do pól w polsce niektórzy przedsiębiorcy min.WItkowo i Romanowscy mają min 2000ha.
Drogie nie są, normalna cena za TAKI dobry sprzęt jakim jest Claas.
Słabsze wersje.... masz na myśli Tucano(produkowany), Dominator, Consul, Senator, Mega ?


Czw, 09.08.2012, 17:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018