Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 8:57




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
CaseIH Steiger STX 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
To sa przyrzaady o nazwie scraper czy cos takiego.To zbiera ziemie w zaleznosci jaka kto chce miec głebokosc,wykonuja takie zabiegi gdy ktos chce sobie wyrównac pole,lub zbieraja ziemie np pod buodowe drogi.Na youtube.com jest filmik Jak Case STX ciagnie takiego,to jak sie podgłosi głosniki to extra słycahc jak ciagnik automatycznie zmienia biegi pod obciążeniem


Sob, 30.06.2007, 13:57
Profil

Postów: 173
Miejscowość: Brzeźno/Poznań
Post 
rumun19 napisał(a):
Na youtube.com jest filmik Jak Case STX ciagnie takiego


wiem bo ogladalem tam to i wlasnie mnie zaciekawilo :)

_________________
przepraszam za błędy i brak polskich znaków :)


Sob, 30.06.2007, 14:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
Ja kilka razy ogladałem:)Tylko przed obejrzeniem dajcie głosneij głosniki,bo troche słabo słychac:)
http://www.youtube.com/watch?v=UG6FrkXWi-g&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=bQY-qf_NZSQ&mode=related&search=
Miłego oglądania:))


Sob, 30.06.2007, 15:36
Profil

Postów: 173
Miejscowość: Brzeźno/Poznań
Post 
teraz jak to obejzalem to jeszcze bardziej bym chcial sie takim przejechac... eh... marzenia...

_________________
przepraszam za błędy i brak polskich znaków :)


Nie, 01.07.2007, 18:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
No marzenie...Zawiodłem sie na Agro Show w Bednarach bo tam go nei było, ale był za to Challenger 865B,potwór jednym słowem a w kabinie normalne luksus:))


Nie, 01.07.2007, 20:38
Profil

Postów: 173
Miejscowość: Brzeźno/Poznań
Post 
rumun19 napisał(a):
ale był za to Challenger 865B


przymajmniej to widziales, to tez napewno potezny traktor no i mocniejszy od steigera... :) ja bylem ostatnio na takiej malej wystawie rolniczej niedaleko mnie to najwiekszy ciagnik to byla jakas valtra 190 km i jeszcze jakis case tez cos okolo tego mial mocy...

_________________
przepraszam za błędy i brak polskich znaków :)


Śro, 04.07.2007, 21:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
ksyniu22 no pierwszy raz na oczyy widziałem taka maszyne,jak i inne potezne min. Claas Cougar,Claas Xerion,Claas Lexion 600,Rope Euro Tiger V12, i wiele pieknych maszyn:)


Śro, 04.07.2007, 21:25
Profil

Postów: 173
Miejscowość: Brzeźno/Poznań
Post 
ja zeby zobaczyc takie na zywo to moge pomazyc :P

_________________
przepraszam za błędy i brak polskich znaków :)


Śro, 04.07.2007, 21:27
Profil

Postów: 84
Post 
Jedźcie we Wrześniu na POLAGRE do Poznania byłem rok temu tam są maszyny :D, mozna usiasc do kazdego jest folder z danymi technicznymi :D


Śro, 04.07.2007, 21:37
Profil

Postów: 173
Miejscowość: Brzeźno/Poznań
Post 
obawiam sie ze we wrzesniu raczej nie bede mogl byc w poznaniu chyba ze to bedzie ostatni weekend wrzesnia :P

_________________
przepraszam za błędy i brak polskich znaków :)


Śro, 04.07.2007, 21:39
Profil

Postów: 84
Post 
Nawet były pokazy nowoczesnych maszyn, na powietrzu :), stare Ursusy zapalne kołem pasowym , polecam !!


Śro, 04.07.2007, 21:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
Hubcio to nei była OPOLAGRa tylko to było Agro Show Bednary koło Poznania na lotnisku w Bednarach:)JEst to wystawa na siweżym powietrzu gdzie zawsze od 12 zaczynaja sie poakzy na polu:)Ja własnei tam byłem,


Czw, 05.07.2007, 11:59
Profil

Postów: 84
Post 
Nie kłuć sie bo tam jeżdze juz od 2 lat, na przeciwko dworca w poznaniu,WIelka Hala Targowa, nie byłes tam to nie mów. Polagra tam sie odbywa co roku .


Czw, 05.07.2007, 12:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
No dobra tylko napewno nie ma pokazów w polu bo całą wysatwa jest pod hala.teraz jeszcze w marcu bodajze jest co roku wystawa w Poznanskiej hali pt:Agro Premiery czy cos takiego


Czw, 05.07.2007, 12:38
Profil

Postów: 84
Post 
Maszyny nie tylko sa w halach, na placu jest wiekszosc, chodzilo mi ze ciagnik podjedzie popdniesie plug opusci, obroci, a nie ora, albo opryskiwacz rozlozy zlozy . Polacam Polagre :D


Czw, 05.07.2007, 12:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
Hubcio to to nei jest pokaz!!Lepiej jedz do Bednar i tam zoabczysz wszystkei maszyny w polu zaczynajac od małego 60konnego Zetora koncząc na Challengerze który ma poand 600KM


Czw, 05.07.2007, 14:25
Profil

Postów: 84
Post 
JedĹş do Lubania tam jest dopiero sprzet !!:)


Czw, 05.07.2007, 16:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
Hubcio gdzie??Co to za wystawa??Bo z moich inforamcji wynika ze Agro Show w Bednarach jest najwieksza w Polsce wystawa maszyn i urzadzen przeznaczonych dla rolnictwwa.Ale moim marzeniem jest pojechanie na Agrotechnike do niemiec na te kilka dni wystawy :roll:


Czw, 05.07.2007, 18:41
Profil

Postów: 173
Miejscowość: Brzeźno/Poznań
Post 
przyszedl sierpien a hubcia ze zdjeciami steigera jego wuja jak nie bylo tak nie ma... oj, chyba sciemniał :P

_________________
przepraszam za błędy i brak polskich znaków :)


Sob, 04.08.2007, 12:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1357
Miejscowość: Kolonia Łucka
Post 
CoĹ› ten hubcio sobie w konia wali :twisted: Miesza strasznie...

_________________
"Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"


Nie, 05.08.2007, 21:56
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018