Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 1:09




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
Deutz Fahr,Fendt,John Deere 
Autor Wiadomość

Postów: 23
Post Deutz Fahr,Fendt,John Deere
Jak myslicie ,jaka powinna byc poprawna kolejnosc tych ciągników,Zawsze byłem i jestem przekonany ze fendt jest najlepszym ciągnikiem,po nim deutz fahr i john deere,jednak są osoby którzy uwarzają ze jd jest lepszy od df a nawet od fendta, co o tym myslicie ,waszym zdaniem która marka jest jednak najlepsza?


Śro, 25.06.2008, 15:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 17
Samochód: VW Golf
Post Re: Deutz Fahr,Fendt,John Deere
Moim skromnym zdaniem JD jest najlepszy później Fendt, D-F nie robiłem wiec wstrzymam sie od głosu ale zamiast tego powiem ze New Holland tez jest dobry. :D

_________________
<<RENAULT MAGNUM-zawsze najlepsze>>


Czw, 26.06.2008, 16:43
Profil

Postów: 23
Post Re: Deutz Fahr,Fendt,John Deere
ja dokładnie analizowałem te ciągniki,i agrotrony prawie pod kazdym względem wychodziły lepiej od john deera,i niezgodze sie ze john deere jest lepszy od fendta,.Fendt ma bardzo oszczędne silniki Deutz,John deere są to ciągniki które palą sporo, bo srednio 3 litry więcej niz Deutz Fahr.Ciągniki Df są najlpesze pod względem komfortu,mają bardzo dobre pompy dzięki czemu udzwig podnosnika jest ogromny,uciąg w polu równiez bardzo dobry.Zgodze sie z tobą ze new holland jest tez dobry,tak samo dobry jest valtra,mc cormick,ursus,jcb i wiele innych ,ale jak wiadomo to ciągniki w czołówce to Fendt Deutz Fahr i John Deere,


Pią, 27.06.2008, 7:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 35
Miejscowość: z traktora
Post Re: Deutz Fahr,Fendt,John Deere
do: deutzfahr
kolego a czy mógł bys mi powiedziec czym sie różnią ciagniki marki lamborghini i same od deutz-fahr????


Sob, 28.06.2008, 12:20
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Deutz Fahr,Fendt,John Deere
viewtopic.php?f=23&t=14282&p=479209#p479209

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Nie, 29.06.2008, 12:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018