Obecny czas: Wto, 14.05.2024, 23:53




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Międzynarodowe Targi Poznańskie 2008 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 4079
Miejscowość: WROCŁAW
Samochód: VOLVO
Post MiÄ™dzynarodowe Targi PoznaĹ„skie 2008
Zanosi się na to, że Poznań Motor Show wraca do łask.. tylko w innej formie, ale o tym zaraz.

Po 2003 targi umarły śmiercią naturalną, potem jedyne konkretne stoisko z prototypami miewało DesignForum, a tak to głównie targi odbywały się przez ostatnie parę lat w kontekście mechaniki. Zwiedzający przenieśli się do Lipska, tudzież do kiełkujących Katowic czy Warszawy..

POZNAŃSKIE SPOTKANIA MOTORYZACYJNE
09 - 11 maja 2008 Poznań

Program (trochÄ™ dziwna konwencja wg mnie, zamiast "Premiery, concept cary" to takie coĹ›):

- samochody rodzinne
- luksusowe limuzyny
- sportowe coupe
- auta terenowe
- pojazdy uĹĽytkowe
- motocykle i quady


Tylko tyle udało mi się wyczytać, nie wiem, czy będą chociaż te "dwie światowe premiery" jak zazwyczaj, ale jakieś polskie premiery będą na pewno. Nie obejdzie się też bez concept-carów na stoisku DF.

_________________
>>>


Sob, 29.12.2007, 17:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 86
Samochód: Passat 3BG TDI 131PS
Post Re: MiÄ™dzynarodowe Targi PoznaĹ„skie 2008
Targi poznańskie swojego czasu wystawiały dużo fajnych firm i modeli i można było zobaczyć chociażby Vipera, ja byłem ostatnio jakoś 2 albo 3 lata temu i oprócz dosłownie paru konceptów i oldtimerów nie było NIC! Za to dużo było stanowisk techniczynych - nie no wszystkie stanowiska były takie! Jakoś wolę przejechać się trochę dalej na zachód np do Lipska i polukać jakieś fajne wozy.


Nie, 30.12.2007, 15:57
Profil

Postów: 966
Miejscowość: Western Poland
Samochód: Jetta MK2/Laguna I
Post Re: MiÄ™dzynarodowe Targi PoznaĹ„skie 2008
Choć studiuję w Poznaniu, wolę na targi do Lipska jechać. Więcej wszystkiego i ciekawiej.

_________________
LANZ BULLDOG - Mission in progress;)
http://img136.imageshack.us/img136/7034/dsc3246fv2.jpg


Śro, 02.01.2008, 23:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 12
Post Re: MiÄ™dzynarodowe Targi PoznaĹ„skie 2008
Tu kończył się żywot prawdziwie polskiej motoryzacji... (chyba ostatnie polskie prototypy samochodu) :cry:
http://www.streemo.pl/Portal/Image.aspx?MediaId=1265
i
http://www.streemo.pl/Portal/Image.aspx?MediaId=1261


Czw, 17.01.2008, 19:33
Profil

Postów: 24
Miejscowość: Tarnów
Post Re: MiÄ™dzynarodowe Targi PoznaĹ„skie 2008
Kilka lat temu byłem w Poznaniu i myśle ze nie było tak źle. Nie mam żadnego punku odniesienia bo to jedyne targi na których byłem, Samochodów było całkiem sporo i dużo godnych uwagi jednak słyszałem ze te właśnie były ostatnie z udanych


Pon, 07.04.2008, 19:58
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 4079
Miejscowość: WROCŁAW
Samochód: VOLVO
Post Re: MiÄ™dzynarodowe Targi PoznaĹ„skie 2008
Ja jeździłem, byłem w 1999, 2000 i 2003. Z punktu widzenia Polski targi były wręcz elitarne. Czy pamięta ktoś, że właśnie w Poznaniu swoje ŚWIATOWE PREMIERY miały m.in. Fiat Punto II FL czy Mitsubishi Carisma FL? W Europie nikt nigdy się nawet o tym nie dowiedział. I właśnie, na tle Europy byliśmy daleko daleko daleko za Uralem, przez co targi umarły. W tym roku, z tego co się zanosi, nie będzie inaczej. Tylko DF przygotuje ciekawe stoisko, tym razem poświęcone Mikrusowi i obchodom 50-lecia jego istnienia.

_________________
>>>


Pon, 14.04.2008, 16:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018