Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 9:33




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Rage Race 2009 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 529
Miejscowość: Ruda Śląska/Głuchołazy
Samochód: Volvo 480 Turbo
Post Rage Race 2009
Nie wiem czy juz bylo cyz nie ale mam szybkie oytanie. tak sie składa, że bede jutro w Warszawie a zdaje sie ze ta impreza jutro rusza tylko nie wiem o ktorej godzinie bo raz piszą o 12 a raz o 15. Jak macie jakies pewne info to dawać.


Śro, 01.07.2009, 12:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: Rage Race 2009
Dziś od 15 było oklejanie aut w parkingu Galerii Mokotów :) Kilka ciekawych pojazdów się przewinęło, chociaż bez rewelacji :wink: Były m.in.:

- 3x F360 (Martini)
- Vanquish
- V8 Vantage
- Ultima GTR
- Continental GT
- Mustangi Shelby i Bullitt
- 3x Corvette w tym jedna mocno zmodyfikowana
- białe R8 na białostockich blachach :mryellow:

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Czw, 02.07.2009, 19:08
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Rage Race 2009
dzisiaj przejechali i zatrzymali się w Darłowie, niby fury super ale nic cieawego poza tym, stały sobie na placu a ty mogłes jedynie popatrzec sobie na nie przez barierki, kiedy indziej dam parę zdjec

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Sob, 04.07.2009, 16:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post Re: Rage Race 2009
http://exoticcars.pl/rage-race/

_________________
ExoticCars.pl


Sob, 04.07.2009, 20:52
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Rage Race 2009
johny napisał(a):
dzisiaj przejechali i zatrzymali się w Darłowie, niby fury super ale nic cieawego poza tym, stały sobie na placu a ty mogłes jedynie popatrzec sobie na nie przez barierki, kiedy indziej dam parę zdjec


Ja byłem na zakończeniu w Sopocie, do końca zostać nie mogłem, ale kilka ciekawych aut zanim musiałem spadać przyjechało np. Ultima GTR Dziewulskiego ... jeden z jego komentarzy "boli mnie du*a" :lol: Fotki dodam kiedy indziej ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 04.07.2009, 22:38
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Rage Race 2009
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Nie, 05.07.2009, 10:27
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Rage Race 2009
Rzeczywiście, po POZnan* GP nie za bogato to wygląda ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 05.07.2009, 15:36
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Rage Race 2009
Ice napisał(a):
Rzeczywiście, po POZnan* GP nie za bogato to wygląda ;)


Myślę, że nie ma co porównywać do GTP po pierwsze po to zupełnie dwie odmienne imprezy. RR można by porównać bardziej do Gumballa 3000 choć jak wiadomo auta też tam są znacznie lepsze ;) Myślę, że jak na Polskie warunki to i tak dobrze bo na zdjęciach od Johnego nie widać wszystkich aut.

Tutaj jest pełna lista aut, które startowały, ale niekoniecznie dojechały do końca RR ;)
http://www.rage-race.pl/?page=galeria_u ... dycja=2009

Rodzynkami tej imprezy zdecydowanie były Mercedesy SL65 AMG, białe CLK 63 AMG Black Series (widoczne na zdjęciach), 800 KM Ultima GTR Dziewulskiego , Ferrari 575M (jeśli to Ferrari brzmi normalnie tak jak brzmiało na mecie w Sopocie to ja dziękuje postoje) no i zdecydowanie Dodge RAM 2500 ... nie ma to jak 590 KM diesel, jak to ostro przyspieszało to zostawiało za soba tyle czarnego dymu ile dziennie wydobywa się z kominów kopalni :twisted:

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 05.07.2009, 15:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: Rage Race 2009
Czyżby Vanquish nie dojechał? :> Dla mnie to było zdecydowanie jedno z ciekawszych aut...

A z dźwiękiem Ferrari co było nie tak? :)

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Nie, 05.07.2009, 16:14
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Rage Race 2009
Triumph4111 napisał(a):
Czyżby Vanquish nie dojechał? :> Dla mnie to było zdecydowanie jedno z ciekawszych aut...

A z dźwiękiem Ferrari co było nie tak? :)


Vanquish dojechał około 20 do Sopotu. 575M strasznie dziwnie brzmiało i nie tylko ja to dostrzegłem ;) Jakby gdzieś wydech się urwał, przedziurawił, strasznie metaliczny i dziwny dźwięk, to nie brzmiało jak dobre Ferrari ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 05.07.2009, 16:20
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Rage Race 2009
Lista aut jest całkiem pokaźna, w Darłowie nie było ich wszystkich napewno, choc nie było mnie tam cały czas

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Nie, 05.07.2009, 16:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Rage Race 2009
no do Sopotu zjeżdżali się do późnego wieczora... jak po 21 odchodziłem z RR to jeszcze kilka aut z "powodu policji i innych problemów" jechała i miała się pojawić do 23... a już było pełno aut m.in Ultima GTR, Ferrari 575, 3x Ferrari 360, Vanquish, 2x SL65, CL65, CLK63, Magnum, Vette Z06 i wiele wiele innych... także impreza grubo w tym roku :P

PS. na parkingu podsłuchałem rozmowę właściciela bodajże Nissana 370Z z ownerem 350Z: jechali gdzieś tam nie szybko, utrzymywali prędkość 150 i zaczęli wymijać jakąś Vectrę... pierwszy z nich patrzy - o ku**a policja i zjechał za nią. drugi też zdążył, trzeci niestety nie... podobno takich przypadków było pełno - zatem gratulujemy policji :mryellow:


Nie, 05.07.2009, 17:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 529
Miejscowość: Ruda Śląska/Głuchołazy
Samochód: Volvo 480 Turbo
Post Re: Rage Race 2009
ImageImageImageImageImageImageImageImage


ImageImageImageImageImageImageImageImageImage

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage


Pon, 06.07.2009, 21:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Rage Race 2009
trochę zdjęć z Sopockiego finału :P niestety te z końcówki są fatalnej jakości, lecz większość aut dojechała po 21, więc bez statywu raczej nie było czego tam szukać :zęby: sorry za mały nieład, ale nie mam siły tego segregować :D

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Takie inne :mrgreen:
Image Image Image

Krótki film z diabelskim dźwiękiem mocarnej Corvetty :D

http://www.youtube.com/watch?v=f470s7fmdLc


Sob, 11.07.2009, 18:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 70
Miejscowość: Łódź
Post Re: Rage Race 2009
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kilka shotĂłw ode mnie.

_________________
https://www.facebook.com/ldzcarspotted


Nie, 12.07.2009, 12:13
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018