Zdjęcia z różnych salonów samochodowych, wystaw i zlotów
Wyślij odpowiedź

Zlot Citroena w Warszawie na Nowym Ĺšwiecie 3.10.2009

Śro, 07.10.2009, 16:34

http://www.tvnwarszawa.pl/28415,1622301,0,4,francuskie_pieknosci_w_warszawie,wiadomosc.html

Francuskie piękności w Warszawie

W sobotę po południu wystartowała z placu Teatralnego Parada Zabytkowych Citroenów. Wiekowe auta przejechały ulicą Wierzbową i Krakowskim Przedmieściem, żeby zatrzymać się na Nowym Świecie - w specjalnie zbudowanym miasteczku Citroena.
W paradzie wzięło udział około 50 kultowych aut. Każde z nich było prezentowane oddzielnie, więc miłośnicy Citroenów mieli szanse dowiedzieć się czegoś więcej o swoich ulubieńcach. Niektórzy właściciele pozwalali też ochotnikom przejechać się swoimi samochodami i chętnie opowiadali ich historie.

Image
Image
Image
Image
TVN Warszawa

Re: Zlot Citroena w Warszawie na Nowym Ĺšwiecie 3.10.2009

Śro, 07.10.2009, 17:35

mam sporo zdjęć z tego zlotu, jak będzie trochę czasu to wrzucę :wink:

Re: Zlot Citroena w Warszawie na Nowym Ĺšwiecie 3.10.2009

Śro, 07.10.2009, 21:52

trochę czasu się znalazło:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Ja byłem tylko rano ok 10 i później koło 13 na placu teatralnym bo pracowalem w sobote a prace mam 50m dalej :wink: , tam się zlotowicze zbierali przed paradą. Muszę przyznać, że parę wozów zrobiło na mnie wrażenie (np. SM pierwszy raz widziałem na żywo) ale IMO rozwalił wszystko brązowy DS na blachach ZKL... - auto w perfekcyjnym stanie, dla tego srebrnego "zastrzału" na masce właściciel kupił innego DSa :twisted:
Na zlocie można było się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, większość właścicieli z anielską cierpliwością odpowiadało na wszystkie pytania, do niektórych aut można było się "przymierzyć" za kierownicą :wink:

jak ktoś chce to mam te i jeszcze sporo innych zdjęć w dużo większym rozmiarze :wink:
Wyślij odpowiedź