Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 7:15




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
IV ExoticCars Track Day - 15 maja Tor Kielce 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: IV ExoticCars Track Day - 15 maja Tor Kielce
Telefonem, to telefonem ale coĹ› tam pocykam ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 14.05.2010, 22:17
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: IV ExoticCars Track Day - 15 maja Tor Kielce
Przybyłem, zobaczyłem, pofociłem ;) Foto jakoś super dużo nie ma, bo głównie skupiłem się na oglądaniu prób czasowych, a z racji, że tor obserwowało się ze znacznej odległości focić telefonem nie było sensu. Parę słów na początek. Dojechałem w okolice Toru Kielce koło godziny 11 i na wiejskiej drodze, która okazała się niewłaściwa spotkałem jadącego również nie tam gdzie trzeba Robak'a który wtedy mnie niezbyt zauważył. Przyszło co do czego i spotkaliśmy się wszyscy na torze, razem z el'em, spider'em a i nawet Seth się odnalazł. W trakcie przerwy między przejazdami nie obyło się oczywiście bez krótkiego wykładu z wydmuchanych uszczelek i ekogroszku we włoskich FWD. Samochodów sporo, pogoda na szczęście dopisała. ExoticCars 15 maja zdecydowanie zdominowały Evo, których po pierwsze było kilkanaście, po drugie - większość z nich jechało pełnym ogniem. Było też kilka S2000 i MX-5 których na foto nie ma, bo w sumie seria no i na torze raczej jeździły rekreacyjnie. Zdjęcia robione telefonem, ale wyszły całkiem zacnie. Te z toru ofc nieco zamazane, bo przed szykaną było zbyt szybko :twisted:

PrzejdĹşmy zatem do fotorelacji:

Na wylocie z Radomia trafił się 370Z, który towarzyszył mi do samych Kielc:
Image
TrochÄ™ fot z "parku":
Image
Mustang, który podczas przyśpieszania zabijał swoim dźwiękiem, zupełnie jakby miała się zaraz rozstąpić ziemia:
Image
Kolejny Mustang, który na sam koniec o jakąś grubość paczki fajek uniknął konfrontacji z bandą podczas niekontrolowanego oberka:
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
BMW E92, które niestety robiło za safety cara i jechało delikatnie mówiąc "spokojnie":
Image
Jeden z dwóch H2, który robił za "konia pociągowego" ;)
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
ACR i jego masakryczne "walce" :mryellow:
Image
Coś dla choopster'a, był również C63 AMG, nie brały jednak udziału w próbach.
Image

Image
Trzech wspaniałych :wink: auto Zygryfdiusza stało nieopodal, ale niestety jego samego nie spotkałem.
Image

Image

Image

Image
Auto, które na torze było niczym tankowiec poruszający się po jeziorze:
Image
Samochód służbowy Lorda Vadera.. co ja mówię, potwór nie samochód. Niestety z racji na dosyć ciasne próby nie mógł nawet dobrze gazu wcisnąć ;)
Image

Image

Image

Image

Image
Pani, która chętnie pozowała do zdjęć. Z racji, że biedna sama była, to "cykacze" strasznie ją męczyli, a ona dzielnie znosiła wzrok kilkudziesięciu facetów :twisted:
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
I pół żartem, pół serio:
Image

A teraz kilka słów ogólnie o imprezie. Moim zdaniem dobry byłby pomysł wprowadzający eliminacje, np. po 2 próbach do 3 nie przechodzi 10 ostatnich etc. i odbijają sobie na koniec w "wolnym przejeździe". Może to by nieco zmotywował do walki o czas, bo połowa z aut na torze jechała delikatnie mówiąc zbyt spokojnie. Było też paru gości, którzy mieli cochones, ale jechali zdecydowanie dla wyniku, no i kibice w gruncie rzeczy obejrzeli tylko chyba jeden porządny bok Evo. Gdy atmosfera się podgrzewała, za sprawą dobrego, mocnego przejazdu zaraz wjeżdżał jakiś "podróżnik" i wszystkich usypiał ;) No ale w końcu to impreza przede wszystkim dla kierowców nie kibiców. Szkoda jednak, że zabrakło na Torze Kielce im nieco fantazji. Na koniec nie obyło się bez przykrego incydentu. Jeden z Evo, podczas swobodnego przejazdu poszedł zdecydowanie za grubo bokiem i poleciał w bariery ochronne. Na szczęście trafił na taką przestawną i na pierwszy rzut oka uszkodził się jedynie reflektor i porysował zderzak. Dopiero gdy zaczął odjeżdżać zaczęło go coś dusić, walić olejem i zajechał do pit stopu serwisującego inne Evo. Robak'a przed wyjazdem szukałem z 20 minut, ale gdzieś zaginął więc nie było papa :twisted: Reasumując - różnorodność aut nie byłe megaimponująca, niektóre przejazdy mocno zamulały atmosferę, nie mniej jednak było też na co popatrzeć i na pewno chętnie się pojawię na kolejnym ExoticCars Track Day. Pozdro.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 15.05.2010, 23:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post Re: IV ExoticCars Track Day - 15 maja Tor Kielce
Ice napisał(a):
Moim zdaniem dobry byłby pomysł wprowadzający eliminacje, np. po 2 próbach do 3 nie przechodzi 10 ostatnich etc. i odbijają sobie na koniec w "wolnym przejeździe". Może to by nieco zmotywował do walki o czas, bo połowa z aut na torze jechała delikatnie mówiąc zbyt spokojnie.
Ice to nie jest dobry sposób, bo po tym jakby odpadli to by pojechali do domu. Zresztą niektórzy nie walczą o czas, ale uczą się auta. Co do 335i to gość zaraz po imprezie jechał do Anglii, więc musiał oszczędzać auto ;) Rispekt dla niego, że przyjechał do Nas.
Ice napisał(a):
niektóre przejazdy mocno zamulały atmosferę
Był jeden przejazd więcej niż zaplanowany i były wolne przejazdy, także nie przeszkadzały kompletnie te auta. Zresztą nie zawsze chodzi o walke o sekundy, ale dobrą zabawe ;)
No offence ;)

_________________
ExoticCars.pl


Nie, 16.05.2010, 19:41
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: IV ExoticCars Track Day - 15 maja Tor Kielce
Nie no jasne, ja to wszystko rozumiem i tak jak napisałem - tu się mają dobrze bawić przede wszystkim kierowcy, bo to ich impreza ;)

Chodzi mi o to, że na poprzednich ExoticCars było nieco więcej emocji ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 16.05.2010, 19:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: IV ExoticCars Track Day - 15 maja Tor Kielce
Ice napisał(a):
Chodzi mi o to, że na poprzednich ExoticCars było nieco więcej emocji ;)

Czy ja wiem ? Było kilka akcji iście podbramkowych ( Viper, Mustang, Evo ) i kilka ładnych driftów więc wg mnie emocji nie było mało ;)

_________________
... hontou?


Nie, 16.05.2010, 20:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 713
Miejscowość: skarland
Samochód: Focus 1.8 TDCI '08r.
Post Re: IV ExoticCars Track Day - 15 maja Tor Kielce
No cóż... niestety, ale były juwenalia (ostatnie kiedy mogę korzystać z zielonej karty :wink: ) tak więc ze względu na liczbę oktanów w wydychanym powietrzu nie dojechałem. Szkoda...


Nie, 16.05.2010, 20:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post Re: IV ExoticCars Track Day - 15 maja Tor Kielce
Dla mnie było więcej emocji, bo znalazłem jakąś godzinke wolnego na obserwowanie jazdy ;) przy poprzednich edycjach tego luksusu nie miałem ;)

_________________
ExoticCars.pl


Nie, 16.05.2010, 20:28
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: IV ExoticCars Track Day - 15 maja Tor Kielce
No jako organizator satysfakcja na pewno ogromna i jak najbardziej uzasadniona. Wpółczuje, że właśnie z racji zabiegania nie masz czasu tak naprawdę skorzystać z imprezy i obejrzeć co się udało spędzić na tor ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 16.05.2010, 20:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post Re: IV ExoticCars Track Day - 15 maja Tor Kielce
Zajawka filmowa: http://www.youtube.com/watch?v=8sevy5AEfEA

_________________
ExoticCars.pl


Śro, 19.05.2010, 9:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4
Post Re: IV ExoticCars Track Day - 15 maja Tor Kielce
Witam wszystkich :mryellow:

Mamy juĹĽ foty z Exotic Cars Track Day IV. Tutaj jest strona eventu w portalu - http://jazda.pl/event/exotic-cars-track ... ack-day-iv
Wybaczcie, że tak późno, ale mocno zakręceni jesteśmy ;)
Tutaj album zdjęć z imprezy - http://jazda.pl/event/exotic-cars-track ... ack-day-iv

GorÄ…co zapraszam :)
Lisa 'Lisena'
JAZDA.PL


Pią, 21.05.2010, 18:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4
Post Re: IV ExoticCars Track Day - 15 maja Tor Kielce
Hey :D

Mamy juĹĽ relacjÄ™ z Exotic Cars Track Day IV, napisanÄ… przez Kazkaza:
http://jazda.pl/event/exotic-cars-track-day-iv :mryellow: :mryellow:

Zapraszam i pozdrawiam gorÄ…co :)
Lisa 'Lisena'
JAZDA.PL


Pon, 24.05.2010, 19:59
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018