Obecny czas: Śro, 01.05.2024, 22:01




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
MajóVWka 2010 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 2641
Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
Post MajĂłVWka 2010
W miniony weekend odbyła sie zaległa tegoroczna majowka aut grupy VAG( tak naprawde poza golfami to mało co było). Jednak mozna było zobaczyc kilka perełek. Szczegolnie przypdała mi do gustu szara jedynka GTI. Nie mogłem wyjsc z podziwu 8)
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image ImageImage Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image ImageImage Image Image


Pon, 28.06.2010, 0:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: MajĂłVWka 2010
Ja w tym roku MajóVWkę opuściłem, i w sumie nie żałuję ;) poziom jak i frekwencja na bardzo średnim poziomie niestety.. czołówka Polskiej sceny przygotowuje się na VAG Event, więc pojawiły się średniaki. Aczkolwiek kilka ładnych projektów było, nie powiem, że nie :)


Pon, 28.06.2010, 11:53
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: MajĂłVWka 2010
Parę konkretów by się znalazło, chociaż część moim zdaniem po prostu średnia. Szkoda, że większość na jedno kopyto i królują starsze auta. Z racji na mój brak pociągu do Golfów, czy nudnawego Passata zdecydowanie najbardziej me oko ucieszyły Corrado :mryellow:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 28.06.2010, 11:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018