Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 17:18




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Rage-Race 2010 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Rage-Race 2010
Przystanek Poznań.

Generalnie na zdjęciach nie ma wszystkich aut, sytuacji i osób. To co jest, postarałem się wyselekcjonować i ułożyć w miarę ludzkiej kolejności ;)

No to siÄ™ zaczyna siÄ™ :D

Image

Moment czasu jakiś później, po ulicy auta pierwsze krążyć zaczęły...

Image Image Image Image Image

...pojawił się też zdecydowanie największy uczestnik RR :mryellow: wprowadziwszy mały armagedon wśród Poznaniaków i innych obywateli poruszających się tą drogą, znalazł swoje miejsce wśród innych pojazdów mechanicznych. 8)

Image Image

Po czasie pewnym, auta zjeżdżać się zaczęły. Po długiej oraz burzliwej naradzie, miejsce wybrać trzeba było. Co widać na poniższych zdjęciach cyfrowych, moja persona ustawiła się nieopodal miejsca docelowego.

Triumfator:
Image

Reszta:
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Pora wykorzystać akredytację przyznaną przez przemiłą Panią, która jak wyznać Nam zapragnęła, zajmować czym innym się miała. Ruszamy na podbój parkingu. Niektóre mrożące krew w żyłach historie opowiadane przez uczestników, którzy w pocie czoła pokonali tego dnia wyczerpującą trasę Śląsk-Wielkopolska demotywowały :mryellow: pozwólcie, że nie będę ich przytaczał publicznie :D czekałaby mnie chłosta :oops: w zamian, oferuję Wam kilka zdjęć, zrobionych w przerwach między dyskutowaniem nad imprezą oraz trasą :)

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Image Image

Teraz nastąpiła przerwa na reklamy :mryellow: powróciwszy ok 30min. później, oczom moim ukazał się widok piękny, acz niepokojący - podczas nieobecności mojej aut sporo dojechało, jednak zrobiło się ciemno :| no cóż - pora wykorzystać statyw. Szkoda tylko, że nawet pomimo tego, moje cudo średnio ogarnia po zmroku :cry: Nie zrażając się tym faktem, przez godzin około 4, z małymi przerwami, fotografowałem.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

W tym miejscu pokażę kilka "słit combofoci", jak to nazywa część społeczności.

Image Image Image Image Image Image

Gdy już a kalendarzach pojawił się dzień następny, a wskazówki na zegarach przesuwały się na wschód od godziny 12, razem z towarzyszem Kubą poszliśmy do Hotelu NH Poznań. Oj, impreza była gruba. Siedząc tak i gawędząc, kilka zdjęć zrobić się udało.

Image Image Image Image

Na sam koniec, na osłodę, zdjęcia te, które tygrysy lubią najbardziej :twisted:

Image Image Image Image Image
Image Image Image

No to na tyle. Do zobaczenia za rok :twisted:


Wto, 13.07.2010, 14:47
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Rage-Race 2010
Combo fotki naprawdę "słitaśne" :D Fajnie widzieć taki park maszyn w jednym miejscu :)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Wto, 13.07.2010, 14:54
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Rage-Race 2010
Zazdroszczę takich widoków :mryellow: Ostatnio oglądałem relacje z Rage-Race na Superstacji ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Wto, 13.07.2010, 15:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018