Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 19:24




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 79 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Zlot SamochodySwiata.pl 2010 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
Freeze napisał(a):
Zlew był tak nisko, że myjąc ręce ochlapałeś sobie spodnie? :twisted:

.. nie tylko zlew ale całe zaplecze sanitarne było nisko

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Pon, 30.08.2010, 21:17
Profil

Postów: 1621
Samochód: Leon I
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
podejrzewam że będąc pod wpływem % mało który z Was zwracał na to uwagę :wink:

_________________
Jan Paweł II (18.V.1920r. - 2.IV.2005r.)


Pon, 30.08.2010, 22:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
3. Rzucanie TG do bagaĹĽnika lanosa na czas
Image

_________________
http://www.tanidrift.pl


Wto, 31.08.2010, 0:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
A mnie nie było...fak :/

_________________
ExoticCars.pl


Wto, 31.08.2010, 14:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
pardon napisał(a):
Freeze napisał(a):
Zlew był tak nisko, że myjąc ręce ochlapałeś sobie spodnie? :twisted:

.. nie tylko zlew ale całe zaplecze sanitarne było nisko

U nas OBR się nie kolebotał ...

_________________
locha lover


Wto, 31.08.2010, 14:56
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
kenji napisał(a):
U nas OBR się nie kolebotał ...


Dla niewtajemniczonych - OBR=kibel

- gdzie jest Kenji?
- ... poszedł do OBR'u ...


- gdzie jest Ice?
- ... siedzi w OBR'rze ....

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Wto, 31.08.2010, 19:35
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
Albo:

- Gdzie pan Teodor?
- Robi Aranosa w OBR'rze

:lol:

Dla niewtajemniczonych - rzut Top Gearem polegał na tym, by krzyknąć WYSOKO i rzucić celując do bagażnika Ascony D. Hasło WYSOKO odblokowywało bagażnik, obsługiwany przeze mnie pilotem, lecz jak widać w finałach ewidentnie doszło do manipulacji :lol:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Wto, 31.08.2010, 19:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 461
Miejscowość: Lębork/Gdańsk
Samochód: FIAT Panda
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
Ice napisał(a):
- Gdzie pan Teodor?
- Robi Aranosa w OBR'rze

Leze. Dla niewiedzacych: Aranos = kackupa.
pardon napisał(a):
ałe zaplecze sanitarne było nisko

U nas woda w prysznicu nie bardzo chciala odplywac... I nie bylo miekkiego papieru, co pewnemu zlotowiczowi bardzo przeszkadzalo. :lol: Za to Tapir mial wysokiego "szpreja" (wunderbaum) pod pache i - co jeszcze lepsze - bardzo wysokie ciemne piwo. Image

BTW ktos nagrywal moja piosenke OBRowa? :> No i kto ma zdjecie jak PONCZAK robi mine-emotikone Image? :lol:


Wto, 31.08.2010, 20:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
Panowie wiadomo coś z moimi zaliczkami, czy wszystko przepiliście? ;)

_________________
ExoticCars.pl


Śro, 01.09.2010, 17:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
spider napisał(a):
Panowie wiadomo coś z moimi zaliczkami, czy wszystko przepiliście? ;)
IMO chyba poszły na ten trzeci domek, do którego dopłacaliśmy ale nie dam sobie ręki uciąć.

pandrodor napisał(a):
Za to Tapir mial wysokiego "szpreja" (wunderbaum) pod pache
Spark brał na zapas, bo u niego takich nie ma :lol:
pandrodor napisał(a):
i - co jeszcze lepsze - bardzo wysokie ciemne piwo.
Albo Porter z Bielkówka albo Czarny Smok z browaru Fortuna, nie pamiętam co tam Ci najbardziej smakowało :wink:

Postaram się dziś dokończyć relację. Sorry, że się tak ociągam ale z czasem jest nisko :/

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Śro, 01.09.2010, 17:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
Dzien 2
Wszyscy wstali z kacem, jedni z mniejszym, inni z większym ale sporo z nas z niezachwianym entuzjazmem od rana znowu zaczęła tankować a Hania sprawdzała stan uzębienia forumowiczów:
Image

Image

Image

Znowu zapłonął grill więc kulinarnie też było wysoko. Zaczęliśmy sobie psuć samochody: Spark^ nie mogąc się nadziwić patentowi z podwójnymi kierunkami w Aranosie włączył przy okazji długie, wycieraczki i cokolwiek się dało i rozładował akumulator, co doprowadziło do sfilmowanej jazdy figurowej.
Justyna podobno :> przytarła Passatem Calibrę, mieliśmy kilka utarczek słownych z bardzo elokwentnymi użytkownikami tego szlachetnego auta, ogólnie szkoda gadać :? Ice stojąc obok jednej Calibrowej dziewoi głośno myślał, że jak to podpucha to on zadzwoni po kogoś z Radomia i poprzewracamy te Calibry do góry kołami na co rezolutne dziewczę odpowiedziało, że jak on może, Calibra to wcale nie jest jakiś gorszy samochód :lol:

Dla rozluźnienia piliśmy dalej, inż pardon zarządził rozpoczęcie OBRowych konkurencji. Zaczęliśmy od rzutu Top Gearem, najpierw klapę obsługiwał pilotem właściciel, potem widoczna poniżej komisja gier i zakładów trzymająca klapę. Były 3 poziomy trudności: leszcz/easy, medium i professional/wysoko w ch*j. Z tego trzeciego najlepiej szło lordowi i mi, za co dostaliśmy później dyplomy.
Image

Image

Potem Ken urwał Aranosowi przednią blachę za co Ice chciał go koło 22 zamordować ale na szczęście usnął :twisted: a Ken tablicę zamontował jakimiś wkrętami.
Image

Następną konkurencją był rzut korbowodem z Golfa 1.6 (?) do puszki po piwie. W tej konkurencji wykazali się Kasia i Ken. Po tym pardon zrobił Aranosowi zieloną noc smarując jego maskę pastą do zębów :wink:

Potem było chyba już tylko tankowanie: zebraliśmy się w i przed jednym domkiem, Ice poszedł spać, Spark chciał spać na nim więc Icek spiąc poszedł do drugiego domku. Kenji zaczął głupie opowieści o pingwinie, który nic nie mówi tylko połyka ryby robiąć "whooop" więc trzeba było pić, inaczej nie dało się słuchać 8)
Koło północy umęczone towarzystwo zaczęło się przerzedzać, dopiliśmy co mieliśmy otwarte i zbieralismy się do spania. Usypiając zorientowałem się, że gdy Spark chrapie i zaciąga jednocześnie to Teodor tłucze go z górnego łóżka gitarą (mijając moją głowę na centymetry), potem gdy już prawie spaliśmy obudził się Ice i przeniósł się do drugiego domku. Niestety ktoś się zamknął od środka więc Ice zaczął tłuc w drzwi i wydawać dźwięki "wykluwającego się pterodaktyla" czy jakoś tak. Wlazł w końcu więc zasnęliśmy. Okazało się, że za wcześnie: dopadła go gastrofaza więc z użyciem w.w. dźwięków zaczął się dobijać do nas i żądał pasztetu :twisted: . Dostał i poszedł a my poszliśmy spać.

CD relacji czyli dzień 3 i trochę fotek jutro albo pojutrze :wink:

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Śro, 01.09.2010, 19:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
mega relacja :lol: :lol: :lol: LEŻE ! z całego spota :mryellow:


Śro, 01.09.2010, 19:53
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
"komisja gier i zakładów"

Image

:lol: :lol: :lol:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 01.09.2010, 20:42
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
rzut korbowodem i "ZIELONA NOC" .. hehe

Image


Image
Image

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Czw, 02.09.2010, 11:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
Cytuj:
Kenji zaczął głupie opowieści o pingwinie, który nic nie mówi tylko połyka ryby robiąć "whooop" więc trzeba było pić, inaczej nie dało się słuchać


:shock: leżę - kompletnie tego nie pamiętam :lol:

_________________
locha lover


Czw, 02.09.2010, 13:45
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
kenji, o tym pingwinie to pół nocy gadałeś, sens był mniejwięcej tego (niezależnie od kontekstu) taki:

"Otwieram kur*a zamrażarkę i wyskakuje mój pingwin - dobrze jest mieć pingwina w domu. No i idziemy ja i mój pingwin i podjeżdża arananos. Daje rybe pingwinowi, on tylko robi whoop" :lol: :lol:

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Czw, 02.09.2010, 13:58
Profil

Postów: 1621
Samochód: Leon I
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
stwierdzam iż strach na te zloty SŚ jeździć swoim samochodem.. lepiej się zorientować przed przyjechaniem gdzie w pobliżu będzie strzeżony parking z trzema rottweilerami i parkingowym z pozwoleniem na użycie broni palnej :mryellow:

_________________
Jan Paweł II (18.V.1920r. - 2.IV.2005r.)


Czw, 02.09.2010, 14:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
pardon napisał(a):
kenji, o tym pingwinie to pół nocy gadałeś, sens był mniejwięcej tego (niezależnie od kontekstu) taki:

"Otwieram kur*a zamrażarkę i wyskakuje mój pingwin - dobrze jest mieć pingwina w domu. No i idziemy ja i mój pingwin i podjeżdża arananos. Daje rybe pingwinowi, on tylko robi whoop" :lol: :lol:

jest nisko... :oops: :twisted:

_________________
locha lover


Czw, 02.09.2010, 14:29
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
kenji podpowiem Ci jeszcze jaka była geneza whooop - pijacka czkawka Sparka :lol:

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Czw, 02.09.2010, 15:29
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Zlot SamochodySwiata.pl 2010
pardon napisał(a):
pijacka czkawka Sparka :lol:


Masz mordÄ™ jak Spark Image

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 02.09.2010, 17:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 79 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018