Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 1:26




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
DTP - DNI TRANSPORTU PUBLICZNEGO 2011 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post DTP - DNI TRANSPORTU PUBLICZNEGO 2011
Chciałem pojechać z synem, ale nic z tego

Cytuj:
DTP czyli Dni Transportu Publicznego to weekend poświęcony promowaniu transportu zbiorowego. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 17 i 18.09 (sobota i niedziela). Organizowana jest w ramach "European Mobilty Week" którego zwieńczeniem jest "Europejski Dzień Bez Samochodu".

Celem Dni Transportu Publicznego jest promocja komunikacji miejskiej i kolejowej rozumiana jako:
- zachęcanie mieszkańców Warszawy do korzystania ze środków transportu zbiorowego;
- budowanie pozytywnego wizerunku komunikacji miejskiej;
- ukazywanie zalet kolei aglomeracyjnej i dalekobieĹĽnej;
- ukazywanie nowych inicjatyw;
- kultywowanie tradycji i historii transportu.

Od początku istnienia, czyli od roku 2002, impreza jest skierowana do szerokiego grona mieszkańców Warszawy i ma charakter rodzinny. Nasze doświadczenia zebrane przez te lataa jednoznacznie pokazują, że z roku na rok impreza zdobywa co raz więcej zainteresowanych. W ubiegłym roku bawiło się z nami ponad 11 000 osób, poznając jednocześnie tajemnice funkcjonowania komunikacji miejskiej i kolei w stolicy. Mamy również sygnały świadczące o tym, iż impreza zapadła mieszkańcom naszego miasta w pamięć jako jedyna tego typu w Polsce.

Po raz kolejny wespół z władzami Warszawy, przewoźnikami komunikacji miejskiej i kolejowej, organizacjami pozarządowymi oraz gronem życzliwych promowaniu transportu zbiorowego instytucji, organizujemy wielkie święto transportowe, mające na celu promocję transportu poprzez zaprezentowanie "od kuchni" arkanów funkcjonowania transportu zbiorowego, serię wystaw oraz pokazów najnowszych i historycznych pojazdów oraz innych rozwiązań związanych z ich eksploatacją, prelekcje i konkursy dla młodszych, a także starszych fascynatów transportu.

Oprócz prezentacji pojazdów, zwiedzania zaplecza technicznego oraz przejazdów okolicznościowych nowoczesnym i zabytkowym taborem, podczas DTP zaprezentują się przewoźnicy i instytucje związane z komunikacją, które przybliżą odwiedzającym nowoczesne rozwiązania służące transportowi zbiorowemu.

DTP 2011 będą jednym z największych wydarzeń roku 2011 w Warszawie, dlatego liczymy, że i Ty zechcesz zobaczyć co przygotowaliśmy.

Więcej: http://ssks.org/dtp/index.php?mode=dtp

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 16.09.2011, 8:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: DTP - DNI TRANSPORTU PUBLICZNEGO 2011
Cytuj:
dlatego liczymy, że i Ty zechcesz zobaczyć co przygotowaliśmy.


PodwyĹĽki cen biletĂłw? :>

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Pią, 16.09.2011, 23:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7454
Miejscowość: Warszawa
Post Re: DTP - DNI TRANSPORTU PUBLICZNEGO 2011
Byłem na części kolejowej (w drugim dniu). ELF SKM jest epcki :mryellow:
Odnośnie organizacji - jest faktem, że od 2009 r. DTP mocno siadły. W pierwszym dniu były medale dla "zasłużonych", pachniało wyborami.

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Wto, 20.09.2011, 1:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018