Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 6:29




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
XIII Zlot Porsche Club Poland 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post XIII Zlot Porsche Club Poland
W weekend 14-16 września odbył się 13. już zlot klubowiczów PCP. Wybrałem się tak z braku laku i lepszego zajęcia, nie oczekując cudów, jednak frekwencja była dość niezła. :) Jednak to nadal tylko Porsche i po 1,5h człowiek dochodzi do wniosku, że ile można fotografować to samo :lol: dlatego najciekawszym autem był SLS (żeby nie było, że odpuściłem AMG, nawet na zlocie Porsche jakieś znalazłem :twisted: ) :lol: z tego też powodu na zdjęciach nie ma 75% aut, bo wszystkie wyglądały identycznie :mryellow: udało mi się również zaliczyć pełen wyjazd na tor w Porsche 997 GT2 - wrażenia kosmiczne, przeciążenia ogromne, prędkości również. Jednak brakowało jednego - dźwięku :> gdy poganiałem w 430 Scuderia po torze to nie słyszałem własnych myśli, tutaj mogłem rozmawiać bez podnoszenia głosu - na co dzień super sprawa, jednak w torowym aucie jakim jest GT2 trochę lipa, nie było tej dramaturgi, wszystko bardzo sterylnie :( po za tym bajer :mryellow:

http://www.youtube.com/watch?v=Zf9L7AzH ... ature=plcp

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image ImageImage Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image


Czw, 27.09.2012, 19:59
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018