Switch to full style
Zdjęcia z różnych salonów samochodowych, wystaw i zlotów
Wyślij odpowiedź

Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań

Czw, 20.03.2014, 15:38

Witam,

Już wkrótce w dniach 27-30.03 w Poznaniu odbędzie się Motor Show, największa impreza motoryzacyjna w tej części Europy. Jest to niepowtarzalna okazja by zapoznać się i podziwiać najpiękniejsze, najciekawsze i najnowsze modele samochodów, motocykli, camperów oraz sprzętu lotniczego. Ponadto, będzie mnóstwo innych atrakcji, które zagwarantują wam dobrą zabawę, m.in. Mistrzostwa Polski w Aplikacjach Samochodowych – 5th Polish Car Wrap Championship, pierwsza i jedyna na polskim rynku impreza rangi Mistrzostw Polski przeznaczona dla aplikatorów.

Do wygrania w konkursie będzie także designerski FIAT 500
Image

Zapraszamy na to wydarzenie wszystkich forumowiczów, a szczegóły wydarzenia można znaleźć na stronie http://www.MotorShow.pl .

Czekamy na wasze komentarze, sugestie oraz inspiracje, które pozwolą nam przygotować jeszcze ciekawsze wydarzenie. Jednocześnie przypominamy, że bilety można nabyć przed samą imprezą na Ticketpro oraz w sieci sklepów Empik, Saturn i Media-Markt. Zapraszamy do Poznania!

Re: Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań

Nie, 30.03.2014, 20:16

Byłem, zwiedziłem i jestem pod wrażeniem ilości nowości, których jak na realia wystawy było bardzo dużo (nowe Cherokee, nowy Genesis, Tourneo Courier, Civic Tourer, Juke FL, nowy X-Trail, Alfa 4C, BMW 2er, 3008 FL, nowy Soul, S-Klasa Coupe, V-Klasa, nowa C-Klasa, Golf Sportvan, Leon Cupra, Macan, 911 GT3, 911 Targa, VW XL1 i pewnie zapomniałem o paru innych). No i moje ulubione rodzynki poza jakąkolwiek skalą - genialny pod względem wzornictwa Kia Provo Concept (zaskoczenie, że na targach gdzieś w Polsce przywieziono taki świeżutki koncept), dobrze zachowany BMW Z1 i urywający wszystkie kończyny Mercedes G63 AMG 6x6, nie spodziewałem się, że jest tak gigantyczny :shock:

Ponadto ludzie mniej irytowali swoim egoizmem w oglądaniu i samochodów oraz przemieszczaniu się, choć oczywiście zdarzały się Janusze, które mając gdzieś ludzi z aparatami właziły w kadr i inne takie. Generalnie jestem zadowolony.

A, i nie spodziewałem się, że w ryczącym Cayenne Hamanna które szykowało się do startu z parkingu między pawilonami wystawowymi na fotelu pasażera będzie siedzieć Choopster, on to na prawdę ma farta do dosiadania poznańskich samochodowych rodzynków :twisted: 8)
Ostatnio edytowany przez Michae Nie, 30.03.2014, 20:37, edytowano w sumie 2 razy

Re: Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań

Nie, 30.03.2014, 20:26

heheheheh, wystawialiśmy się :) w środku mieliśmy SLS GT3 i Lamborghini Aventador :) a na zewnątrz właśnie Hamanna Guardian EVO i Bentleya Flying Spur którym ja powoziłem na targach ;)

wywołany do tablicy, więc kilka telefonicznych zdjęć "od kuchni" ;)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image Image

Re: Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań

Pon, 31.03.2014, 13:53

Ale wiocha ten Cayenne :roll:

Też byłem na targach, także pozytywnie zaskoczyła mnie ilość nowości, szkoda, że Porsche (poza Macanem) czy Mercedesy były pozamykane. W Lipsku normalnie można sobie pomacać i posiedzieć. Ludzi dużo, wszędzie kolejki - nie chciało mi się czekać, żeby przejechać się Yeti po placu. Nawet do Golfa R trzeba było swoje odstać.
Świetne wrażenie robiły stare Audi quattro. No i Mercedes G63AMG 6x6 zaskoczył mnie swoimi gabarytami. Kto to u nas kupuje?

Re: Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań

Pon, 31.03.2014, 14:42

bartez napisał(a):Kto to u nas kupuje?


Nie mam pojęcia kto i po co, ale sprzedało się ponoć już 5 sztuk...

Re: Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań

Pon, 31.03.2014, 15:13

To jest zajebiste auto! Ten biały już sprzedany, do Inowrocławia :) obecnie stoi jeszcze w Poznaniu, obok czarnej sztuki która również jest już sprzedana... :) i jakby poznański salon miał więcej egzemplarzy to jest na nie kolejka :)

Re: Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań

Wto, 01.04.2014, 11:10

W Bentleyu świeci się check z poduszek? Świetne zdjęcia, jest szansa na więcej?

Re: Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań

Wto, 01.04.2014, 11:13

Taa, wywala jakiś błąd :/ trzeba z tym jechać, ale czasu nie ma... ;) więcej raczej nie mam, te pstrykane tak z nudów na pamiątkę :P niedługo wrzucę kilka normalnych targowych + normalną sesję tych wszystkich aut :)

Re: Motor Show 2014 ║27-30.03 Poznań

Wto, 01.04.2014, 21:31

https://www.flickr.com/photos/mwalencze ... 276452604/

Kilka zdjęć :) niestety w 4 dni obecności na targach zdołałem odwiedzić 3 hale, te które musiałem.. stąd zdjęcia raczej symboliczne ;)
Wyślij odpowiedź