Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 1:34




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
2004 Los Angeles Auto Show 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 2004 Los Angeles Auto Show
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

(C) fast-autos

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Czw, 13.01.2005, 8:25
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Ahh...niektorym to sie nudzi :roll: :wink:

Swietna robota, milo popatrzeć :mrgreen:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 13.01.2005, 16:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 941
Miejscowość: Wawa
Post 
te salony amerykanskie sie nie umywaja do europejskich :lol:

_________________
Image


Czw, 13.01.2005, 21:30
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Wow :shock: ale galeria
Ile czasu ci to zajeło :?:
czy jest jakiś szybszy sposób niż standardowe url duży_obraz img mały_obraz img url ?

naprawde niezła robota trzeba to docenić przeciesz wystarczyło by tylko dac linka do galeri

Image

ta Acura jest zajedwabista.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Czw, 13.01.2005, 21:47
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
No widze , że nudziło Ci się Wilu :D ale ja lubie jak ktoś się tak nudzi :D jest na co popatrzeć :D

P.S Johny są dużo większe galerie od tej :twisted: ta jest takiego średniego kalibru :P

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 13.01.2005, 21:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
johny napisał(a):
Ile czasu ci to zajeło :?:


Około 20 minut 8) (dawniej się robiło większe galerie)


johny napisał(a):
czy jest jakiś szybszy sposób niż standardowe url duży_obraz img mały_obraz img url ?


Na takÄ… galeriÄ™ raczej nie, w kaĹĽdym razie nic mi o tym nie wiadomo :?


johny napisał(a):
wystarczyło by tylko dac linka do galeri


No można by było, ale wtedy się nie ma tej satysfakcji :wink:


johny napisał(a):
naprawde niezła robota trzeba to docenić


Eeee tam ..... 8) 8) :oops:


Dj Boowzy napisał(a):
No widze , że nudziło Ci się Wilu :D


No dokładnie :!: nie miałem co robić w szkole to se pomyślałem walnę jakąś galerię :wink: :wink:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Czw, 13.01.2005, 21:54
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Wilu napisał(a):
Około 20 minut (dawniej się robiło większe galerie)


mi by to zajeło 2 godziny :( (na razie :P ) ale sie nie marwię w końcu praktyka czyni mistrzem

fajnie awansowałem na gadułe :P

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Czw, 13.01.2005, 21:59
Profil
Post 
johny napisał(a):
Wilu napisał(a):
Około 20 minut (dawniej się robiło większe galerie)


mi by to zajeło 2 godziny :( (na razie :P ) ale sie nie marwię w końcu praktyka czyni mistrzem

fajnie awansowałem na gadułe :P

on tylko tak gada,tylu foto nie można zroboić w 20, Wilu sory ale nieuwierze ci nigdy!!!!!!!!!!!!! ani nikomu innemu

ps to stary salon wiec i stare auta,teraz pewnie Boowzy wyskoczy z Detroit :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Czw, 13.01.2005, 22:02
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Jak będzie jakaś konkretna z Detroit to zarzuce ;)

A co do 20 min to całkiem możliwe :p

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 13.01.2005, 22:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Reanimator napisał(a):
on tylko tak gada,tylu foto nie można zroboić w 20, Wilu sory ale nieuwierze ci nigdy!!!!!!!!!!!!! ani nikomu innemu


No to zapytaj siÄ™ Dj-a ile sie robi takie galerie, to Ci powie :!:

Jeśli mi nie wierzysz :roll: :cry:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Czw, 13.01.2005, 22:05
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Jak się wszytko przygotuje ( kto robi takie galerie to wie o co chodzi ;) ) to kwestia zrobienia takiej galerii to praktycznie zmiana kilkudziesięciu cyferek :D jak ktoś umie to zrobi w 20 min :p no makss 30 :P

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 13.01.2005, 22:08
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
250 zdjęć (około)
podzielone prze 20 minut
daje jakieĹ› 12.5 sekundy na jednÄ… fotke

chyda da rade

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Ostatnio edytowany przez johny, Czw, 13.01.2005, 22:12, edytowano w sumie 1 raz

Czw, 13.01.2005, 22:11
Profil
Post 
Dj Boowzy napisał(a):
Jak się wszytko przygotuje ( kto robi takie galerie to wie o co chodzi ;) ) to kwestia zrobienia takiej galerii to praktycznie zmiana kilkudziesięciu cyferek :D jak ktoś umie to zrobi w 20 min :p no makss 30 :P
już mi mówiłeś jak to sie robi,a ja ci mówiłem że z gównianych stron to łatwo tak zrobić,
a te przygotowania to trwają 10 min?? przestań
EOT
niechce mi sie o tym gadać mam zły dzień


Czw, 13.01.2005, 22:11
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Reanimator napisał(a):
on tylko tak gada,tylu foto nie można zroboić w 20, Wilu sory ale nieuwierze ci nigdy!!!!!!!!!!!!! ani nikomu innemu

Oczywiscie, ze sie da. Jezeli fotki sÄ… "numerowane".

Piszesz jedynie kod do 1 foty, kopiujesz, i szybko pozniej podmieniasz masowo numerki fotek ;) Wiem po sobie, numerowane zdjecia ułatwiaja zycie, galerie robi sie 200% szybciej :)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 14.01.2005, 0:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Ice napisał(a):
Reanimator napisał(a):
on tylko tak gada,tylu foto nie można zroboić w 20, Wilu sory ale nieuwierze ci nigdy!!!!!!!!!!!!! ani nikomu innemu

Oczywiscie, ze sie da. Jezeli fotki sÄ… "numerowane".

Piszesz jedynie kod do 1 foty, kopiujesz, i szybko pozniej podmieniasz masowo numerki fotek ;) Wiem po sobie, numerowane zdjecia ułatwiaja zycie, galerie robi sie 200% szybciej :)


No i to małem na myśli, ale co poniektórzy nie wierzą :roll: :roll:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Pią, 14.01.2005, 0:39
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018