Obecny czas: Śro, 15.05.2024, 3:30




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
2005 Concours d'Elegance at Cranbrook 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 2005 Concours d'Elegance at Cranbrook
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Copyright (C) fast-autos.net

Chciałem w końcu sprawdzić ile czasu zajmuje mi zrobienie takiej galerii (tu 185 zdjęć) 15 min :mryellow: Czasem zaskakuje sam siebie ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 14.08.2005, 19:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2394
Miejscowość: Tczew
Post 
mmm.. uczta dla oczu :mryellow: . Ferry 250 GTO,250 GT California i Spyker wymiataja :wink: .. ja tam nie jestem wybredny, 3ema bym sie zadowolil :roll:

_________________
http://www.wagaciezka.com

Pozdrawiam :P


Nie, 14.08.2005, 19:14
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
No cóż, uczta... dla koneserów. Cała śmietanka legend motoryzacji ;) ... no może nie cała :P . Ja koneserem nie jestem i raczej długo na tych starszych wynalazkach oka bym nie zawiesił. Ale jest też pare cacuszek z "mojej" epoki i na nich pewnie troche bym pogubił szczęki ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 14.08.2005, 19:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Kobi napisał(a):
Chciałem w końcu sprawdzić ile czasu zajmuje mi zrobienie takiej galerii (tu 185 zdjęć) 15 min


Ha, ja bym to zrobił szybciej :mryellow: 8)

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Nie, 14.08.2005, 21:33
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Wilu napisał(a):
Ha, ja bym to zrobił szybciej


A świstak siedzi i zawija je w te sreberka :twisted:

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pon, 15.08.2005, 11:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018