Obecny czas: Nie, 12.05.2024, 2:58




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 165 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Wzielibyście... 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
Dziękuję, Markus. O to mi chodziło.

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Śro, 28.07.2004, 9:16
Profil

Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
Post 
oj i tu sie z TObą Markus nie zgodze , bo choć nie lubie VW i.t.p - ale Phaeton ma wszystko to czego nie powstydziło by sie Audi A8 (które dla mnie jest chyba najfajnieszym tej klasy pojazdem). Więc co jak co - ale VW zrobiło naprawde luksusowy samochód , i dobry - stylsityka , no cóż raczej MNIE sie nie podoba , wnętrze jest naprawde fajne - a czemu nie odnosi sukcesu :?: może to tak jak z Avantime - zbyt ambitny projekt jak na daną marke , może nie ta klientera ... nie wiem - sam bym go też nie kupił. A moze Phaeton jednak odniósł sukces - bo fimra była świadoma jak bedzie :?: no tego nie wiem ...


Śro, 28.07.2004, 9:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Skóry, drewna i aluminium to każdy potrafi napchać do środka. To nie czyni jeszcze z auta luksusuowego środka transportu. Wszystkie te czynniki muszą tworzyć jeden, cudowny konglomerat. A stworzyć coś takiego potrafią nieliczni.

_________________
http://www.exoticcars.pl


Śro, 28.07.2004, 10:51
Profil
Post 
Dobre z tym kowalskim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Śro, 28.07.2004, 10:55
Awatar użytkownika

Postów: 1032
Miejscowość: Zgierz
Samochód: Alfa Romeo GT
Post 
markus napisał(a):
Viper, trochę więcej luzu. Kto powiedział, że VW nie może produkować aut luksusowych? Może. Tylko po co? To i tak nigdy nie będzie luksus w pełnym tego słowa znaczeniu.

Tiaaa...a to kto powiedział???:
markus napisał(a):
Wiesz co znaczy słowo "Volkswagen"? No to niech sobie robią auta co najwyżej klasy Passata.

Na pewno nie ja ;)!!!

_________________
--
Pozdrawiam,
Tomek "ToHrn"
EgoCar.pl


Śro, 28.07.2004, 11:06
Profil

Postów: 2008
Post 
markus napisał(a):
Tylko po co? To i tak nigdy nie będzie luksus w pełnym tego słowa znaczeniu.


Rzeczywiście,absolutnie się z Tobą zgodze. Phaeton poza skórą,drewnem i duża ilością blachy nie ma juz nic ciekawego. Zwykły,prymitywny i niezaawansowany technologicznie samochód.

Widze,że robisz sie większy prowokator niż ja wyrażając te popieprzone, denne i prymitywne poglądy...

_________________
Tu es foutu darling


Śro, 28.07.2004, 11:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
No, spoko. VW miał robić auta dla ludu (to zresztą wychodzi im najlepiej). Zaczął robić coś innego - proszę bardzo. Zabronić im tego nie może nikt. Tyle że te auta to ciągle będą pseudoluksusowe namiastki prawdziwych luksusowych limuzyn.

_________________
http://www.exoticcars.pl


Śro, 28.07.2004, 11:12
Profil

Postów: 2008
Post 
markus napisał(a):
Tyle że te auta to ciągle będą pseudoluksusowe namiastki prawdziwych luksusowych limuzyn.



A czego brakuje Phaetonowi w stosunku do niemieckiej luksusowej konkurencji??!! Ma wszytsko to co oni,a nawet więcej! Więc nie jest pseudoluksusowy!

Weź markus lepiej jakies tabletki na logiczne myślenie bo ostatnio cos Ci cięzko z tym idzie....

_________________
Tu es foutu darling


Śro, 28.07.2004, 11:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Nooo, przecieĹĽ Phaeton jest tak dobry jak S-klasse :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.exoticcars.pl


Śro, 28.07.2004, 11:29
Profil

Postów: 2008
Post 
Jesteś markus ograniczony. Ale ch*j z klasą S i tym "pseudoluksusowym" Phaetonem! Najlepsze i tak jest Volvo S80,nie? Pod każdym względem przebija Phaetona! Technologia,design,rozwiązania z zakresu komfortu/bezpieczeństwa/luksusu... Chylę czoła temu szwedzkiemu pseudopseusopseudoluksusowemu toczydle....

_________________
Tu es foutu darling


Śro, 28.07.2004, 11:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
Widzisz eF i tu jest różnica. Gdyby Volvo wypuściło auto tej klasy napewno cieszyłoby się większym wzięciem niż Phaeton. Dlaczego?? Pomyśl. 8)

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Śro, 28.07.2004, 11:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
Problem nie polega w jakości, nowoczesności czy wyglądzie. Ważny jest prestiż. A tego Phaeton i żaden KW jeszcze długo nie będzie miał, nieważne jak zayeb*ście dobrym by był samochodem. Goście, którzy wydają tyle kasy na bryke nie chcą jeździć "samochodem dla ludu" choćby dlatego, że się tak nazywa. Naprawdę trudno jest nagle wyrobić sobie prestiż.

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Ostatnio edytowany przez el_, Śro, 28.07.2004, 11:40, edytowano w sumie 1 raz

Śro, 28.07.2004, 11:39
Profil

Postów: 2008
Post 
lordzofmafia napisał(a):
Widzisz eF i tu jest różnica. Gdyby Volvo wypuściło auto tej klasy napewno cieszyłoby się większym wzięciem niż Phaeton. Dlaczego?? Pomyśl. 8)



Teoretyczne dywagacje. Gadanie nie poparte ĹĽadnymi dowodami.

Wiem jednak,że jak Opel wypuści Insignie,to bedzie to po prostu hit stulecia w klasie luksusowej! Pobije Mercedesa,BMW,Audi,Jaguara i oczywiście Phaetona...Bedzie po prostu niczym wzorzec z Sevres samochodu luksusowego...Bedzie ideałem! I bedzie sie sprzedawała jak nic innego na ziemi od 100 lat! A prestiż większy niz wypracował sobie Mercedes zdobedzie w dwa dni po rozpoczeciu sprzedazy...

Może ja juz zaczne chylic czoła....

_________________
Tu es foutu darling


Śro, 28.07.2004, 11:40
Profil

Postów: 2008
Post 
Ja juz mówiłem co to prestiż. Więc ten argument to dla mnie żaden argument.

_________________
Tu es foutu darling


Śro, 28.07.2004, 11:41
Profil

Postów: 3
Post 
Mam tu do czynienia z ciężkimi przypadkami "miłośników" VW...

Mam wrażenie,że nie chcecie przyznać po prostu,że Phaeton jest samochodem przynajmniej bardzo bardzo dobrym.


Śro, 28.07.2004, 11:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
eF, ja pie****e... jesteś tak cholernie uparty... a kto powiedział, że Opel nagle zdobędzie presiż... choćby w naszych oczach?

A ten presiż jest to jest tym dal Ciebie i tylko dla Ciebie. A dla kolesi, którzy wydają 125 tys. Euro i więcej, to co innego. Może dla Ciebie, presiżem byłoby posiadanie Phaetona (dla mnie swoją drogą też), ale dla takich nadzianych kolesi w garniturkach to jedno wielkie g***o. Im nie wypada pokazać sę w KW.

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Śro, 28.07.2004, 11:45
Profil
Post 
jutro konieć świata więc kij z tym co opel wypuści na rynek :wink:


Śro, 28.07.2004, 11:55

Postów: 2008
Post 
el_payaco:

Ja mam to głęboko w dupie co ludzie myślą na temat mojego samochodu,tego jak wyglądam,co mówie i gdzie chodze itepe.

Pie*rze to! Zawsze znjadzie sie ktoś,komu cos nie bedzie w mojej osobie pasowało. Więc po co wogle brac opinie ludzi pod uwage?Paranoja!

A propos tego,że bogatym wypada jeździć klasą S a nie Phaetonem...
Wypadaja co najwyżej włosy i zęby. Masz jakis problem (zresztą z tego co widzę nie tylko ty) z samym sobą i z tym,jak to Cie ludzie postrzegają. Ch*uj ich obchodzi czym jeżdżę jak mam tyle kasy.Wydaje mi się,że najwazniejsze jest,abym to ja postępował zgodnie z tym jak chce postępować, a nie zgodnie z prestiżem,oczekiwaniami innych czy jakąs treadycją-zgodnie z powiedzeniaim "bo tak wypada" czy "bo tak nie wypada".

Ja nie robie nic "bo tak trzeba","bo tak wypada". Robie to co chce i jak chce. I naprawde mam gdzieś opinie ludzi na ten temat. Jeśli wy w tak trywialnej rzeczy jak wybór samochodu czy sympatia do niego kierujecie sie poglądami i opiniami innych,to naprawde macie jakiś poważny problem ze soba.

Ja się nie kieruje stereotypem,bo on z definicji zazwyczaj jest błędny. A w naszym przypadku stereotyp jest taki,że VW to robi auta dla ludu i niech spada z klasy luksusowej. Myslenie jak ze średniowiecza...

_________________
Tu es foutu darling


Śro, 28.07.2004, 12:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
eF nie porównuj Insigni (o ile tak się będzie nazywać) do Phaetona. Nie ta klasa. Insignie jest mniejsza.
I nie pie****ol mi tu o prestiżu. Opel produkuje auta tej klasy od lat '20. Opel miał prestiż, tyle że stracił go w latach '80 bo zaczął wypuszczać chłam. Teraz stara się o jego odzyskanie co nie jest łatwe. Natomiast VW nigdy nie budował takich aut. Nigdy nie był marką prestiżową. Stara się aby tak było ale to musi potrwać. Może za 50 lat mu się uda ale nie teraz. Omega zawsze się świetnie sprzedawała. Popatrz na statystyki sprzedaży. W tej klasie oprócz wielkiej trójki (Audi A6, BMW 5, Mercedes E-klass) zawsze liczyła się tylko Omega. Żaden inny producent nie mógł liczyć na taką sprzedaż. Dlatego właśnie niektórzy darowali już sobie ten segment (vide: Ford czy Citroen).

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Śro, 28.07.2004, 12:02
Profil

Postów: 2008
Post 
Ja wiem ĹĽe Insignia to klasa wyĹĽsza a nie luksusowa jak Phaeton.

Mówisz,że Ople robił auta luksusowe,ale stracił prestiż bo wypuścił chłam. Naprawde nie wiem co gorsze-stracic prestiż na własnie życzenie(Opel) czy odważnie o niego walczyć (VW).

Nie dogadamy się Lord,bo ty jesteś maniakiem Opla i nie dociera do Ciebie nic poza tym,co usłyszałeś o Oplu i VW jak byłes mały... Ale to na szczęście juz tylko Twój problem.

_________________
Tu es foutu darling


Śro, 28.07.2004, 12:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 165 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018