Obecny czas: Czw, 25.04.2024, 19:55




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Daihatsu Sirion czy Honda Civic ? 
Autor Wiadomość

Postów: 2
Post Daihatsu Sirion czy Honda Civic ?
Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum, więc się przedstawię. Mam na imię Bartosz.

Chciałbym się Was zapytać jaki samochód byłby dla mnie najlepszy. Mam 15 lat i w listopadzie idę na prawo jazdy kat. B1. Interesowałoby mnie kupno jakiegoś niedużego samochodu o masie własnej nie przekraczającej 1 tony. Są w Polsce zakłady zajmujące się przerabianiem takich aut, aby kwalifikowały się na kat. B1.

Mam na oku Hondę Civic jakąś do 5 tysięcy, lub Daihatsu Sirion 1.0i z rocznika 1999. Co do Hondy to tak: bardzo mi się podoba ogólnie, silnik również ma dosyć elastyczny, wiem bo przejechałem się taką Hondą wujka. A co do Siriona: ma mniejszy silnik od Hondy, ale za to mniej pali i jest tańszy w ubezpieczeniu, auto ogólnie ma więcej miejsca, dochodzą tutaj również tylne drzwi. Z wyglądu Honda bardziej mi się podoba, ale z punktu widzenia praktycznego Daihatsu.

Proszę wypowiedzcie się na ten temat, oczywiście prosiłbym również o podawanie innych propozycji samochodów. Takiego do 5 tyś i jak już wcześniej wspominałem nie cięższego niż 1 tona.

Dziękuję, Bartosz.


Śro, 09.06.2010, 14:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2045
Miejscowość: Springfield
Post Re: Daihatsu Sirion czy Honda Civic ?
Cytuj:
Prawo jazdy kat. B1 uprawnia do prowadzenia:
pojazdu samochodowego o masie własnej nie przekraczającej 550 kg.

Jeżeli marzysz aby mieć prawo jazdy i jeździć samochodem już w wieku 16 lat - w naszym ośrodku masz możliwość odbycia szkolenia na kat. B1. Kategoria ta uprawnia do prowadzenia samochodu, którego masa własna nie przekracza 550 kg. Nie ma żadnych dodatkowych ograniczeń np. obowiązek jazdy pod opieką osoby pełnoletniej.


http://www.luz.krakow.pl/


Śro, 09.06.2010, 15:07
Profil

Postów: 2
Post Re: Daihatsu Sirion czy Honda Civic ?
Bardzo dziękuję :) Pomyślę o tym. Dużo czytałem na temat B1, szukam auta, którego masa własna nie przekracza 1 tony, gdyż jest w pobliżu mnie warsztat zajmujący się przerabianiem takich auta na B1. :)


Śro, 09.06.2010, 15:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018