Obecny czas: Wto, 14.05.2024, 16:26




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
sprowadzenie auta z Włoch 
Autor Wiadomość

Postów: 2
Post sprowadzenie auta z WĹ‚och
zastanawiam się nad sprowadzeniem auta z Włoch. Myślę o alfie romeo.
Znalazłem już firmę, która ma tam szerokie kontakty i zajmuje się tym od wielu lat:

Mam pytanie czy warto tam rozglądać się za autem? Może lepiej popatrzeć na lokalnym rynku?


Pią, 18.06.2010, 15:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 165
Miejscowość: Katowice / Czestochowa
Samochód: Pandaren / Scierka
Post Re: sprowadzenie auta z WĹ‚och
Ktos sie wypowie na ten temat? Warto ciagnac z ITaly? Kolega ma punciaka z 96' roku, z tego od 2 lat w kraju i nie gnije nic, to zasluga braku okresu zimowego we Wloszech? (czyli brak solanki na drogach :evil: )


Ostatnio edytowany przez Memfis Wto, 22.06.2010, 13:19, edytowano w sumie 2 razy

Pon, 21.06.2010, 15:31
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: sprowadzenie auta z WĹ‚och
Usunąłem zbędne posty. Jak coś na przyszłość raportuj takie zaśmiecanie :)

Co do tematu - to czy warto wszystko zależy od konkretnego przypadku, tak samo jak z importem z każdego innego kraju. Mam znajomego, który handluje samochodami, chociaż na bardzo małą skalę i głównie ściąga samochody z Włoch, bo właśnie tam ma kogoś na miejscu, kto wyszukuje mu warte uwagi oferty. Niewątpliwą zaletą auta z Włoch jest właśnie mniejsza podatność na korozje z racji na panujący tam klimat i większość aut pod tym względem wygląda zdecydowanie lepiej niż egzemplarze chociażby krajowe. Podstawową wadą auta z Włoch jest fakt, że ciężko wbrew pozorom znaleźć igiełkę, jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, bo auta z większych miast są poobijane i poobcierane, a to u nich standard, bo Włosi preferują wciskanie się gdzie się tylko da, bez względu na wielkość miejsca parkingowego. Jednak to raczej kosmetyka.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 21.06.2010, 15:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 200
Miejscowość: Gniezno/DE-Witten
Samochód: Mercedes CL 500
Post Re: sprowadzenie auta z WĹ‚och
chłopie,daj sobie spokój z autem z włoch.handluje autami,i również byłem i kupywałem auta z włoch,ale tylko na handel,bo wygladaja tragicznie.poza tym poobijane sa,i każde,powtarzam każde auto jest malowane w całości,czasem dachu nie malują.i proszę nie mowić,ze sie kupiło z włoch,i nie jest malowany,bo i tak jest.nawet jak miernikiem patrzycie,to wystarczy spolerowac z papierem sćiernym,i pokazuje że auto jest git.wycofałem się z włoskich aut,bo nie chciały sie sprzedawać,i wróciłem do aut niemieckich.nie ma porównania.Poza tym te auta sa zajechane,porysowane,i przebiegi... Ach te przebiegi.na pewno autami nie robia tam 30 tys km!Jak widze ze 10 letni diesel ma przebieg 140-160 tys km to naprawde płacze ze śmiechu.Musicie uważac jak w zagranicznych portalach najtańsze auta np passat b6 z 2,0 tdi.znajdziesz(powiedzmy ,,cały,, i nie taxi) znajdziesz za 7 koła euro,tyle że te najtańsze oferowane niby w niemieckich komisach to sa włoskie,pomalowane całe we włoszech,o niewiadomym przebiegu,a środek to juz wogule masakra.Jedynie cena jest dobra.i to wlasnie kolegom co sprowadzaja auta jest najważniejsze.znajomi sprowadzaja,i widze te auta czesto u lakiernikow,bo poprawiaja makaronich.Wiec jak auto z wloch to serdecznie odradzam.Nie dosyc,ze w alfie zawieszenie na dobrych drogach pada,to we wlosech poki sie nie urwie to sie jezdźi,a z olejem to sie nie wymienia tylko dolewa.I prosze o nie rozszczenie pretensji do mnie,gdyz mowie prawde,a niektorych ona na pewno zabolala

_________________
Wyznaje tylko w jedną religie.
Mercedes

20 kwietnia 2011-na świat przychodzi moja ukochana córeczka Zuzia!
19.11.2010-ślub z moją ukochaną Monisią


Nie, 27.06.2010, 20:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018