Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 7:49




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Samochód do 5/ maksymalnie 6 tyś zł. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: SamochĂłd do 5/ maksymalnie 6 tyĹ› zĹ‚.
Ford Sierra składak przywieziony w częściach po 96 roku.


Albo Nissan Micra -> polecam, części mega tanie nie są, ale też nie będziesz musiał nic robić: rozrząd na łańcuchu, dobra technika (JDM).
Ogólnie tylko trzeba zdrowy egzemplarz znaleźć (nie trudno o takie) i upalaj. I miej wyjebane czy 96 czy 94. Jak wóz jest w dobrym stanie to nie ważne kiedy został wyprodukowany. Mój dziadek ma seicento z 98 i uwierz mi, że zatrzymał się w czasie. Niestety sei, nie dziadek :>
Powiesz, ze micra nie bo costam.
To kup se VW i ciesz sie, ze masz woz REWELACYJNIE TANI W UTRZYMANIU w dodatku oryginalny i fajnie prowadzacy sie.
Jest nisko.

_________________
http://www.tanidrift.pl


Wto, 23.11.2010, 23:31
Profil

Postów: 77
Post Re: SamochĂłd do 5/ maksymalnie 6 tyĹ› zĹ‚.
POŃCZAK napisał(a):
Ford Sierra składak przywieziony w częściach po 96 roku.


Albo Nissan Micra -> polecam, części mega tanie nie są, ale też nie będziesz musiał nic robić: rozrząd na łańcuchu, dobra technika (JDM).
Ogólnie tylko trzeba zdrowy egzemplarz znaleźć (nie trudno o takie) i upalaj. I miej wyjebane czy 96 czy 94. Jak wóz jest w dobrym stanie to nie ważne kiedy został wyprodukowany. Mój dziadek ma seicento z 98 i uwierz mi, że zatrzymał się w czasie. Niestety sei, nie dziadek :>
Powiesz, ze micra nie bo costam.
To kup se VW i ciesz sie, ze masz woz REWELACYJNIE TANI W UTRZYMANIU w dodatku oryginalny i fajnie prowadzacy sie.
Jest nisko.


o micrze poważnie myślałem, tylko zastanawiam się czy nie będzie troche maława, chciałbym coś większego od Corsy i mniej nudnego - więc nie wchodzi też VW. Tapir, w każdej legendzie jest ziarno prawdy, z du*y tego nie wziąłem, poza tym nie lubie włoszczyzny także odpada po prostu, do tego nie chcę LPG i tyle co tu dużo mówić.


Wto, 23.11.2010, 23:35
Profil

Postów: 992
Miejscowość: Stargard Szczecinski
Samochód: makaron
Post Re: SamochĂłd do 5/ maksymalnie 6 tyĹ› zĹ‚.
Tapir napisał(a):
Bo?
Za to co ci zostanie z tych 6 koła po kupnie Sieny z gazem to zrobisz od pyty km i na części zostanie. I nie powielaj bezmyślnie stereotypów, akurat Siena nie jest jakąś straszną miną, to nie jest Alfa JTD :mryellow: , a w porównaniu z Corsą wcale nie będzie zła.



Co racja to racja... za reszte bys kupil tyle gazu, ze predzej by ci sie auto znudzilo niz bys wyjezdzil.


Co do JTD... sa to bardzo udane silniki. Szczegolnie w odmianie 5 cylindrowej. Chociaz ja i tak wole jedyny sluszny uklad :)

Co do wloskich aut z lat 90 i 2000... bzdura. Jak sie dba tak sie ma. Nie wiem ile wloskich aut posiadales, ale powielasz stereotypy... jaka cala reszta, ktora ma do powiedzenia najwiecej w tym temacie, ale informacje posiadaja zazwyczaj z drugiej reki, oby...

Kup najlepiej jakiegos panzerwagen, a potem chetnie poczytam w dziale garaz, co to ci znowu padlo... vide lordzofmafia (bez urazy, bez uogolniania).

_________________
"Nie potrzebuję, ale na śniegu jest gładko jak dżilette :)"
-hajper


Śro, 24.11.2010, 0:07
Profil

Postów: 77
Post Re: SamochĂłd do 5/ maksymalnie 6 tyĹ› zĹ‚.
Koledzy a co powiecie na Vectre B, mozna juz znaleźć ładna wmiare sztuke za te 6, 6,5 koła


Czw, 13.01.2011, 21:47
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: SamochĂłd do 5/ maksymalnie 6 tyĹ› zĹ‚.
Vectra B w tych pieniÄ…dzach? Nie ma opcji.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 13.01.2011, 22:00
Profil

Postów: 77
Post Re: SamochĂłd do 5/ maksymalnie 6 tyĹ› zĹ‚.
Ice napisał(a):
Vectra B w tych pieniÄ…dzach? Nie ma opcji.



No kolego obczaj allegro duża część 96,97 jest w tych pieniądzach.


Czw, 13.01.2011, 22:05
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: SamochĂłd do 5/ maksymalnie 6 tyĹ› zĹ‚.
Najtańsze egzemplarze. Powodzenia.

Już kumpel kupił z 1,5 roku temu sobie Vectrę B. Chodziły najtańsze sensowne po 10-12, łyknął taką za niecałe 8 i musiał w nią zainwestować od kompletnego zawieszenia po mechanikę. O tym, że klima po dziś dzień nie działa nie wspominam nawet.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 13.01.2011, 22:08
Profil

Postów: 992
Miejscowość: Stargard Szczecinski
Samochód: makaron
Post Re: SamochĂłd do 5/ maksymalnie 6 tyĹ› zĹ‚.
Moj znajomego, tez kupil Vectre B, bo dal sie skusic cenie... Sprzedal astre F golasa i za 5 kola do oplat wzial Vectre B, a co? Wieksze auto, lepiej wyposazone, szybsze... W kombi...

Pojezdzil 2 tygodznie i padly panewki, takie to bylo dobre auto.

Skoro utrzymana Astra potrafi 5 kosztowac, to nie widze mozliwosci aby sie dalo kupic za ta sama kase Vectre w porownywalnym stanie i wieku... Pilnuj sie...

_________________
"Nie potrzebuję, ale na śniegu jest gładko jak dżilette :)"
-hajper


Pią, 14.01.2011, 18:54
Profil

Postów: 159
Miejscowość: Nuneaton
Samochód: civic 9
Post Re: SamochĂłd do 5/ maksymalnie 6 tyĹ› zĹ‚.
jak nie chcesz gazu to dla mnie sprawa jest oczywista - corolla

_________________
był: Citroen ZX 1.8 8v PB + LPG
był: Opel Kadett 1.4 8v PB
był: Daewoo Nexia 1.5 16v PB + LPG
był: Seat Cordoba 1.6 8v PB + LPG
był: Citroen Xsara 1.4 8v PB
był: Vectra c 1.8 16v PB
był: Suzuki Alto 1.1 PB
Jest: Honda Jazz III 1.4 PB
Jest: Honda Civic IX 1.8 PB


Nie, 16.01.2011, 18:36
Profil

Postów: 77
Post Re: SamochĂłd do 5/ maksymalnie 6 tyĹ› zĹ‚.
panowie, a co powiecie o Megane 1,6 moze byc coupe nie ma znaczenia, czy tez o xsarze 1,4 dobre wybory?


Śro, 19.01.2011, 22:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: SamochĂłd do 5/ maksymalnie 6 tyĹ› zĹ‚.
Francuzy charakteryzują się drobnymi i wkurzającymi usterkami elektryki, ale auta w dobrym stanie technicznym na pewno warto kupić. Za tą kasę popatrz 306 - dobre opinie ma.

_________________
PB RWD jest wysoko


Śro, 19.01.2011, 22:55
Profil

Postów: 159
Miejscowość: Nuneaton
Samochód: civic 9
Post Re: SamochĂłd do 5/ maksymalnie 6 tyĹ› zĹ‚.
znam kilka osob ktore maja megane i powiem ci tylko tyle, to auto to kibel :wink: co do xsary to znam tylko jednego uzytkownika ale problemow mu nie sprawia tyle ze to 1.9D. ja osobiscie z tej dwojki szukalbym xsary.

_________________
był: Citroen ZX 1.8 8v PB + LPG
był: Opel Kadett 1.4 8v PB
był: Daewoo Nexia 1.5 16v PB + LPG
był: Seat Cordoba 1.6 8v PB + LPG
był: Citroen Xsara 1.4 8v PB
był: Vectra c 1.8 16v PB
był: Suzuki Alto 1.1 PB
Jest: Honda Jazz III 1.4 PB
Jest: Honda Civic IX 1.8 PB


Czw, 20.01.2011, 19:39
Profil

Postów: 77
Post Re: SamochĂłd do 5/ maksymalnie 6 tyĹ› zĹ‚.
http://otomoto.pl/renault-megane-95tys- ... 71373.html - oglądałem auto wczoraj, nie jest wycyckane typowo na sprzedaż, jechałem nic nie puka silnik suchy, ostatni wpis w ksiazce serwisowej 2004 rok 40k km , przebieg moze być realny, oczywiście cena + opłaty, nie była bita, szpary wszystko sie zgadza nie widac zeby była malowana, szyby takie same, generalnie coś wiem o tym i w miare to wygladało, rano jedzie do warsztatu, zeby to porządnie sprawdzili, co myślicie o tym aucie?


Wto, 01.02.2011, 12:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 531
Miejscowość: Szczecin
Samochód: italiano diesel
Post Re: SamochĂłd do 5/ maksymalnie 6 tyĹ› zĹ‚.
beck napisał(a):
http://otomoto.pl/renault-megane-95tys-km-klima-C17271373.html - oglądałem auto wczoraj, nie jest wycyckane typowo na sprzedaż, jechałem nic nie puka silnik suchy, ostatni wpis w ksiazce serwisowej 2004 rok 40k km , przebieg moze być realny, oczywiście cena + opłaty, nie była bita, szpary wszystko sie zgadza nie widac zeby była malowana, szyby takie same, generalnie coś wiem o tym i w miare to wygladało, rano jedzie do warsztatu, zeby to porządnie sprawdzili, co myślicie o tym aucie?


Całkiem ładna, przynajmniej na zdjęciach. Cena atrakcyjna ale doliczając opłaty i ubezpieczenie tak tanio już nie będzie...
Więcej trudno coś powiedzieć nie oglądając sprzęta na miejscu ;)


Wto, 01.02.2011, 21:32
Profil

Postów: 77
Post Re: SamochĂłd do 5/ maksymalnie 6 tyĹ› zĹ‚.
Auto kupione, temat do zamknięcia.


Śro, 02.02.2011, 15:13
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: SamochĂłd do 5/ maksymalnie 6 tyĹ› zĹ‚.
Tematu nie zamykam, bo moĹĽe komuĹ› siÄ™ jeszcze przyda. A Ty pochwal siÄ™ zakupem ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 02.02.2011, 15:22
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018