Wszelkie porady dotyczące kupna samochodu, zarówno nowego, jak i używanego
Wyślij odpowiedź

Re: Małe i Tanie

Nie, 20.03.2011, 21:20

Zygfrydiusz napisał(a):- cc
- swift
- tico
- corsa

na razie tak wygląda lista, i w tej właśnie kolejności. myślimy dalej.


Polo nie bierzesz pod uwagÄ™ ?

Re: Małe i Tanie

Pon, 21.03.2011, 0:37

Kobi - przeoczyłem, chociaż widzę, że cenę trzyma jeszcze

PiasQ - takie egzotyki odpadają ;d. To ma być pospolita puszka gdzie znajdę wszędzie i żeby Heniu wiedział która śrubka do czego i gdzie można by tu drucik pociągnąc, żeby się kupy trzymało. Inaczej mówiąc: nawet taki laik jak ja z pomocą kumpli sobie poradzi.

Re: Małe i Tanie

Pon, 21.03.2011, 1:00

cc sporting w gazie
cc 700 w gazie

nie znajdziesz nic bardziej ordynarnie prostego.

Re: Małe i Tanie

Pon, 21.03.2011, 9:28

Akurat Renault 5, pomijając wersję Turbo, to dość "prymitywne" auto. Clio I ma wiele z nim wspólnego, łącznie z silnikiem. Ale fakt, przy tych wymaganiach nie ma chyba lepszego wyboru jak CC ...

Re: Małe i Tanie

Pon, 21.03.2011, 11:11

No tak, małe auta z lat 70 też są jeszcze bardziej surówkowo-hutnicze niż CC, ale CC zna każdy mechanik który robił w FSM, części do tego znajdziesz na gratyzchaty.pl i takie tam.

Re: Małe i Tanie

Pon, 21.03.2011, 12:23

CC nie polecam, szukaj czegokolwiek innego, wszystko będzie lepsze niż ten uspalinowiony rower,
mogłeś ode mnie wziąśc za 300,- fieste w ON ... paliła 6 litrów rzepaku. A tak na serio to nie pakuj sie w CC bo będziesz żałował

Re: Małe i Tanie

Pon, 21.03.2011, 20:32

Kurna za tysiaka to nic w rozsądnym stanie chyba nie wyrwiesz i to bez różnicy czy to będzie aisan czy tico nie wspominając o polecanej astrze :shock: Ja dołożyłbym drugie tyle i kupił właśnie swifta, ew sporo młodsze tico. W ciągu pierwszego roku eksploatacji a może i szybciej, tego tysiaka i tak będzie trzeba włożyć w parcha za 1000 pln...

Re: Małe i Tanie

Pon, 21.03.2011, 21:10

Nie ma chyba tańszego w eksploatacji auta niż Tico i to właśnie na nim bym się skupił, aczkolwiek wydaje mi się, że nawet na nie to zbyt mały budżet.

Re: Małe i Tanie

Pon, 21.03.2011, 21:44

No to Tico lub http://moto.allegro.pl/polonez-caro-1-6 ... 21296.html RWD Manual.

Re: Małe i Tanie

Pon, 21.03.2011, 22:50

r_lukas napisał(a):Kurna za tysiaka to nic w rozsÄ…dnym stanie chyba nie wyrwiesz i to bez różnicy czy to bÄ™dzie aisan czy tico nie wspominajÄ…c o polecanej astrze :shock: Ja doĹ‚oĹĽyĹ‚bym drugie tyle i kupiĹ‚ wĹ‚aĹ›nie swifta, ew sporo mĹ‚odsze tico. W ciÄ…gu pierwszego roku eksploatacji a moĹĽe i szybciej, tego tysiaka i tak bÄ™dzie trzeba wĹ‚oĹĽyć w parcha za 1000 pln...

jak mówiłem ma jechac do przodu, może byc poobijane i w ogóle nie wyglądac. don't care. chętnie bym dołożył tego drugiego tysiaka, ale na razie skończmy na tylko jednym.
Poza tym da się, ale tylko na wioskach. Kumpel wyrwał od jakiegoś dziadka Favoritkę za 450zł z gazem. W sensownym stanie mechanicznym. Jedzie, hamuje, jako tako radzi sobie z naszymi drogami. A że nie wygląda to inna bajka.

Re: Małe i Tanie

Pon, 21.03.2011, 22:52

no to po prostu pojedĹş na wiochÄ™ i zobacz co tam majÄ…, za ile i w jakim stanie. co Ci przypadnie najbardziej do gustu, to bierz i tyle.

Re: Małe i Tanie

Wto, 22.03.2011, 11:23

Mam na sprzedaż moje CC 900, tylko, że trochę za daleko byś miał po niego jechać. Wymieniłem bak, amortyzatory, tłumik i akumulator. Jedyną wadą jest rdza na tylnych nadkolach, ale w sumie nie jest to trudne do zrobienia. Autko jak na swoje lata jest w na prawdę dobrym stanie. Myśle, żeby wystawić go za ok 1200zł, albo zrobić te nadkole i wtedy za trochę więcej.
viewtopic.php?f=26&t=31489
Wyślij odpowiedź