Obecny czas: Nie, 05.05.2024, 6:33




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Chevrolet Lacetti 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post Chevrolet Lacetti
Witam.

Przymierzamy się z tatą do kupna drugiego samochodu. W grę wchodzi między innymi właśnie ten Chevy. Zainteresowaliśmy się nim głównie ze względu na całkiem ciekawy wygląd oraz niską cenę ( model z 2006 roku można kupić za 16-17 tys :shock: ). Nie mam nigdzie jakiegoś konkretnego opisu tego modelu. Miał ktoś do czynienia z tym samochodem ? Jak to sie sprawuje, jak trwałość, będzie sprawiał dużo problemów ? Przewidywany przebieg roczny tego auta w naszych rękach to 6-7 tyś km. Warto ?

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Pon, 28.03.2011, 18:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1886
Miejscowość: Stalowa Wola / Lublin
Samochód: e46 coupe
Post Re: Chevrolet Lacetti
Kuzyn ma od nowości 2004 rok z silnikiem 1.6. Przejechał przez ten czas troche ponad 70 tys. Samochód użytkowany jest zdecydowanie delikatanie i nie sprawiał przez ten czas żadnych problemów. Prawde powiedziawszy nie przypominam sobie na chwilę obecną o jakiejś usterce. Jedyną drażniącą rzeczą były kiedyś często przepalające się żarówki z przodu. Sam samochód nie wzbudza żadnych emocji ani negatywnych ani pozytywnych. Zwykłe, całkiem pojemne jeździdło :)


Pon, 28.03.2011, 20:23
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Chevrolet Lacetti
A auta z jakim przebiegiem wchodzÄ… w gre?

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 28.03.2011, 21:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: Chevrolet Lacetti
Grzyws napisał(a):
Miał ktoś do czynienia z tym samochodem ?

Top gear :lol:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Pon, 28.03.2011, 21:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post Re: Chevrolet Lacetti
Ice z założenia miało być Bravo 2 1.9 JTD. Byliśmy wczoraj na jeździe próbnej żeby się tym przejechać i całkiem fajnie to jeździ. Co się tacie nie spodobało to dość głośna praca zawieszenia ale to raczej w każdym kompakcie tak jest. Nawet w BMW e90 jak jechałem na to dziurach dudni ;)
Czego szukamy ?
Kompakt - jak najmłodszy z jak najmniejszym przebiegiem do 36 tyś zł. Najlepiej diesel ale benzyna też wchodzi w grę. Oglądaliśmy Astrę 3 ale tacie nie przypasowało wnętrze i odpadła.
Jeszcze myślimy nad Fordem Focusem 2 z silnikiem 1.6 benzyna.
Lacetti wczoraj nam wpadło w ręce. Był niedaleko, niedrogi i baardzo zadbany dlatego się nim zainteresowaliśmy mało brakło do kupna ale ktoś na ubiegł i auta już nie ma. Auto z tej aukcji http://otomoto.pl/chevrolet-lacetti-1-w ... 89082.html. Dlatego o nie pytam bo gdyby znowu pojawiło się jakieś w takim stanie to ojciec byłby skłonny go kupić.

Wilhelm von Kropkus Dzięki ! Właśnie o takie informacje mi chodziło. A jeździłeś może tym samochodem ?

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Wto, 29.03.2011, 6:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1886
Miejscowość: Stalowa Wola / Lublin
Samochód: e46 coupe
Post Re: Chevrolet Lacetti
Samochodem jeździłem, ale bardzo mało. Zrobiłem nim max 100 km i znam go głównie z punktu widzenia pasażera tym nie mniej spróbuje napisać coś jeszcze. 8)
Jeśli chodzi o dynamike to powiedziałbym, że typowy kompakt z 1.6. szału nie robi, ale na codzień osobie spokojnie jeżdzącej wystarczy. Troche niepodobała mi się nie za precyzyjna skrzynia biegów i z tym mogłoby być lepiej. Zawieszenie jest nastawione miękko i przy szybszej jeździe buja się ;) Co ciekawe z tyłu jest wielowachacz. Aha i jeszcze jedno. Kuzyn ma sedana, ale techniczne jest to samo co hatchback. Generalnie o awaryjność nie obawiałbym się. Co do wnętrza troche za dużo szarości jak dla mnie, a deska z twardych plastików dosyć podatnych na zarysowania. Tak poza tym całkiem przestronne, również z tyłu. Jeszcze przyczepić się można nisko umieszczonej kanapy z tyłu i za małej ilości miejsca na stopy pod fotelem. Co przy dłuższej jeździe jest męczące. Narazie to tyle co mi przychodzi do głowy ;)


Wto, 29.03.2011, 18:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post Re: Chevrolet Lacetti
Dziekuje bardzo za odpowiedz:). Myślę że jeżeli znowu trafi sie taka okazja to będziemy skłonni w strone Lacetti. Jeżeli nie to wybór będzie między Foką a Bravką w zalezności co ma cichsze zawieszenie;)

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Wto, 29.03.2011, 20:58
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Chevrolet Lacetti
czy to nie jest w dalszym ciągle poprostu lanos :?: Pytam bo duzo lacetti widziałem z "kapustą" na kierownicy

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Wto, 29.03.2011, 21:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post Re: Chevrolet Lacetti
To jest Daewoo Lacetii, Nubira, Suzuki Reno, Chevrolet Lacetti i jeszcze ma z 30 innych nazw w zależności od rynku ;)
Następca Lanosa jednym słowem ;)

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Wto, 29.03.2011, 21:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018