Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 5:27




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
co kupić żonie Forda KA czy Fiesta? 
Autor Wiadomość

Postów: 32
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Mondziak 2006
Post co kupić ĹĽonie Forda KA czy Fiesta?
Witam wszystkich serdecznie. Mam pewien dylemat, moja ślubna uparła się, że chce mieć swoje auto. Po długim procesie decyzyjnym udało mi się zawęzić krąg wyboru do dwóch aut:Ford KA i Ford Fiesta. Marka jest już ustalona pozostaje tylko wybrać. Nie chciałbym dokonać pochopnej decyzji bo w zasadzie ja też czasem tym autem będę jeździł, a muszę się szybko zdecydować. W Auto Plaza na Bielanach do 15 kwietnia jest akcja promocyjna Wielki Tydzień, czyli w zasadzie totalna wyprzedaż tego co mają na stanie. Chce się jeszcze załapać i kupić autko te parę tysi taniej…


Pon, 11.04.2011, 12:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1259
Post Re: co kupić ĹĽonie Forda KA czy Fiesta?
A. Nie ten dział troszkę
B. Ja brałbym Fiestę. Owszem, Ka to malutkie słodziutkie auto, ale Fiesta jest większa, wygodniejsza i równie ładna :wink:


Pon, 11.04.2011, 13:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2693
Miejscowość: Człowiek z nikąd...
Samochód: ..i bez samochodu :(
Post Re: co kupić ĹĽonie Forda KA czy Fiesta?
Popatrz na inne tematy i przeanalizuj czym siÄ™ roĹĽni TwĂłj temat od wszystkich innych w tym dziale? :)

Co do samochodu... no to ciężki wybór, ale jak by ktoś mnie zmuszał do podjęcia decyzji to bym wolał Fieste :)

Temat już został przeniesiony. Był w seryjnych. Mod.

_________________
STOP! ukradaczom tożsamośći! i ACTA tez stop.


Pon, 11.04.2011, 13:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 929
Samochód: Viggen
Post Re: co kupić ĹĽonie Forda KA czy Fiesta?
Zależy co jest Twoim priorytetem i ile siana masz na to..Ka jest tańsza od Fiesty,ale po dokupieniu paru opcji będzie w cenie Fiesty.Ale będziesz miał trochę więcej wyposażenia,Ka będzie trochę bardziej dynamiczna,lecz Fiesta będzie przestronniejsza.
Na ford.pl masz fajnÄ… opcjÄ™ ''porĂłwnanie'', klikasz samochody osobowe i dodajesz do porĂłwnania .
Liczba drzwi nie jest dla Ciebie ważna,dziecka żona wozić nie będzie,więc sądzę,że w Twoim przypadku lepszym autkiem dla żony będzie Ka.Chyba,że różnica 4-5 tyś.nie jest ważna,więc możesz dopłacić za większy bagażnik,więcej miejsca w środku,za stylistykę,ale chyba kosztem nieco gorszych osiągów.
Pamiętaj!Dla żony Ka,dla siebie RS :twisted:

_________________
,,Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca,
niż przemówić i rozwiać wszelkie wątpliwości'' - Lincoln


http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=2PU488


Pon, 11.04.2011, 13:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: co kupić ĹĽonie Forda KA czy Fiesta?
Domyślam się, że chodzi o samochody nowe. Bierz Fiestę 3d, wygląda fantastycznie i nie jest Fiatem.

_________________
http://www.tanidrift.pl


Wto, 12.04.2011, 22:36
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: co kupić ĹĽonie Forda KA czy Fiesta?
POŃCZAK napisał(a):
Domyślam się, że chodzi o samochody nowe. Bierz Fiestę 3d, wygląda fantastycznie i nie jest Fiatem.


A co takiego z Fiatami jest nie tak? Poza tym, że to Fiaty? ;) Znajomi mają Grande Punto i Lineę i nie słyszałem żeby na nie narzekali. A cenowo są bardzo korzystnie, szczególnie wielgachna Linea. :)


Śro, 13.04.2011, 16:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: co kupić ĹĽonie Forda KA czy Fiesta?
W sumie nic, poza tym, że po 10 latach będzie kosztował 25zł i wszystko w nim się zepsuje. Po prostu, Ford to marka wyżej od Fiata, więc nie chciałbym kupować modelu który jest fiatem z innym znaczkiem. Mógłbym kupić Forda przygotowanego wspólnie z BMW, ale kupiłbym BMW przygotowanego z Alfą Romeo. :twisted:
Poza tym Fiesta jest większa i ma lepsze proporcje.

_________________
http://www.tanidrift.pl


Czw, 14.04.2011, 8:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1424
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Smutna Jazda
Post Re: co kupić ĹĽonie Forda KA czy Fiesta?
Jeśli wybór ograniczył się do dwóch małych Fordów i z nich trzeba zdecydować... hmm... zapytałbym żony który woli i już :> :lol:


Sob, 16.04.2011, 21:28
Profil

Postów: 32
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Mondziak 2006
Post Re: co kupić ĹĽonie Forda KA czy Fiesta?
Kurai, na tym właśnie się skończyło : ) Ja wolałem Fiestę ale żona uparła się na KA i już nie było rozmowy! Trochę się potargowaliśmy w salonie w Auto Plaza na Sokratesa i dostaliśmy jeszcze rabat i zimówki w cenie, więc oferta całkiem spoko. Zresztą z bardzo fajny gość się nami zajmował. Tylko żona wybrała sobie oryginalny kolorek więc musi poczekać, ma przyjść za 2 tygodnie…


Pią, 01.07.2011, 15:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018