Obecny czas: Pon, 13.05.2024, 13:06




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
I właściciel w Niemczech i faktura zakupu z salonu. 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post I wĹ‚aĹ›ciciel w Niemczech i faktura zakupu z salonu.
Cześć. Nie wiem czy piszę do dobrego działu, w razie czego prosze o przesunięcie. Mam pytanie odnośnie formalności związanych z zakupem auta z zagranicy. Przykładowo jeśli pojazd miał w Niemczech tylko jednego właściciela to czy kupując taki pojazd za pośrednictwem polskiego pośrednika miałbym możliwość dostania do ręki choćby kopii faktury zakupu przez tego pierwszego właściciela z salonu w Niemczech? Chodzi mi o dokładne udokumentowanie historii pojazdu począwszy od wyjazdu z salonu. A potrzebne mi to być może będzie, bo będę korzystał z dotacji UE i takie są niestety warunki.
Jeśli ktoś jest w temacie proszę o odpowiedz.


Nie, 24.07.2011, 23:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: I wĹ‚aĹ›ciciel w Niemczech i faktura zakupu z salonu.
Wg mnie to zależy tylko od woli tego właściciela. Np. ja jak kupowalem dobre pare lat temu auto to właściciel dał mi nawet oryginalną fakturę z salonu. A ja potem jak sprzedawałem to auto to już jej nie dałem, nikt się nawet o nią nie pytał. Więc nie ma na to reguły. Trzeba poprosić a może dadzą.

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Pon, 25.07.2011, 16:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018