Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 18:27




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
CarFax - sprawdzanie aut sprowadzanych z USA 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 694
Miejscowość: Charlotte, NC
Samochód: 328i F30;M3 E90;126p
Post CarFax - sprawdzanie aut sprowadzanych z USA
Kupując używane auto wykupiłem możliwość sprawdzania historii auta przez carfax. Nie wykorzystałem jednak tego i mogę komuś sprawdzić jego auto. To działa tylko w samochodach amerykańskich i nie pomaga zbytnio, gdy już kupiliśmy to wymarzone, "bezwypadkowe"... Ale jak ktoś ma zamiar kupić samochód sprowadzony z USA i poda mi jego numer seryjny, mogę sprawdzić. Ilość miejsc ograniczona, kto pierwszy ten lepszy. Ofertę złożyłem na kilku forach, więc nie ma żadnych gwarancji, że wywiążę się tutaj z obietnicy. Mogę sprawdzić tylko pięć aut.

Nawiasem mówiąc jak ja już nie będę mógł pomóc, każdy sam będzie sobie to mógł sprawdzić, jeżeli zapłaci za usługę. Gdy się wydaje tysiące złotych, stówka na sprawdzenie nie jest aż tak wielkim wydatkiem.

Przykładowy raport CarFaxa wygląda tak (to jest raport z mojego BMW): http://www.carfax.com/VehicleHistory/p/ ... tner=COO_0

_________________
FORUM

YOU TUBE


Pon, 26.09.2011, 5:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018