Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 5:33




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Ciekawe auto dla studenta do max 40 tys. 
Autor Wiadomość

Postów: 20
Post Re: Ciekawe auto dla studenta do max 40 tys.
No czy ja wiem, czy taki źle by wyglądał... http://www.tuninglinx.com/tuning-wallpa ... x1050w.jpg Ale może i masz rację... szkoda kasy na tuning ;p

Cytuj:
Okazyjnie tzn? to krajowy, bezwypadkowy egzemplarz? bo wiesz z racji konstrukcji B-klasa podobnie jak A, po wypadku jest praktycznie nie do doprowadzenia do stanu sprawności.

Sprowadzony z Niemiec i chyba bezwypadkowy, ale jeszcze spytam.
Cytuj:
Jak Ci siÄ™ nie podoba to nie kupuj

Znaczy tył mi się nie podoba, przód jest fajny, w środku też spoko, nawet bardzo :> Poza tym auto ma być na studia, a ten byłby chyba w sam raz?

BMW 1 bardziej mi się podoba, ale nie znajdę tańszego sensownego egzemplarza od tego Mercedesa B, bo Merca bym kupił taniej, po znajomości. Znajomy jest prawnikiem, kasy ma jak lodu, więc nie będzie mu szkoda ;p


Nie, 18.03.2012, 11:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2000
Miejscowość: Zawichost
Post Re: Ciekawe auto dla studenta do max 40 tys.
Jak trafia siÄ™ okazja to kup.
Może się do niego przekonasz a jeśli nie to najwyżej go sprzedasz, jak tanio kupisz to może jeszcze na nim zarobisz.
Tylko tak jak pisałem sprawdź go dobrze pod kątem bezwypadkowości.

_________________
http://jkbudownictwo.pl/ - Projektowanie CAD, kosztorysowanie budowlane, wydruki wielkoformatowe, poligrafia .
https://www.facebook.com/jkbudownictwo


Nie, 18.03.2012, 12:02
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Ciekawe auto dla studenta do max 40 tys.
Jak szukasz po prostu auta i to jest pewne to kup.

Nie wiem tylko po co przedstawiać się jako fan motoryzacji, skoro dysponując takim budżetem na sam koniec kupujesz byle co, bo jest pewne. Odpocznij może od tego forum parę dni i sam się zastanów czego w ogóle szukasz.

Cytuj:
Poza tym auto ma być na studia, a ten byłby chyba w sam raz?


A to na studia do studiowania to jakie są potrzebne rzeczy? Medycynę będziesz studiował i kościotrupy woził, czy budownictwo i drabina ma wejść?

Szukaj auta, które Ci się podoba, tyle. Bo z tego co widzę, to sam kompletnie nawet nie wiesz czego chcesz. Wiec wejdź na allegro, przejrzyj jakie auta można mieć za Twój budżet i wybierz te, które Ci się naprawdę podobają. Dopiero potem zawracaj całemu światu gitarę na temat tego którym wariantem silnika warto się zainteresować, żeby ładnie brzmiał na filmie.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 18.03.2012, 14:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: Ciekawe auto dla studenta do max 40 tys.
Ice napisał(a):
Cytuj:
Poza tym auto ma być na studia, a ten byłby chyba w sam raz?


A to na studia do studiowania to jakie są potrzebne rzeczy? Medycynę będziesz studiował i kościotrupy woził, czy budownictwo i drabina ma wejść?

Na medycynę to chyba raczej książki busem :lol: o czym się właśnie przekonuję :(

aforndah napisał(a):
BMW 1 bardziej mi się podoba, ale nie znajdę tańszego sensownego egzemplarza od tego Mercedesa B


w tym budżecie na E87 nawet nie patrz. 2006 rok to w dobrym stanie 40k trzeba dać i to sporo szukać. a ty mówisz o 2007 a jeszcze koszty inne dochodzą

jak niby ta B klasa taka wypasiona ze ma navi jakieĹ› tam skĂłry i inne to bierz. ale skoro jesteĹ› fanem motoryzacji..

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Czw, 22.03.2012, 1:25
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018