Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 6:58




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Kupno pierwszego samochodu do 20 tys. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 6
Post Re: Kupno pierwszego samochodu do 20 tys.
Od siebie powiem tylko tyle, że nie znam osoby która chwaliłaby sobie mondeo... Ceny jak pisał Johny mówią same za siebie.

_________________
Kiedyś o atrakcyjności mężczyzny decydował jego samochód.
Na szczęście te czasy minęły – teraz decyduje telefon komórkowy.


Sob, 01.12.2012, 14:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2000
Miejscowość: Zawichost
Post Re: Kupno pierwszego samochodu do 20 tys.
Ojciec kolegi miał dwa Mondea i obydwa dobiły u niego do 500 tys. km słownie pół miliona, 2 litry benzyniaki.
Tyle, że miał je od nowości, to nowsze zresztą dał córce i dalej jeździ.
Znajomy ojca przez 10 lat jeździł Mondeo też od nowości, a lekko nie miało bo ma firmę wykończeniową i często bagażnik był cały zapchany.
Fordowskie 2.0TDCI ma wadę fabryczną ale sam samochód jak najbardziej ok, zresztą floty go bardzo chętnie kupują więc nie może być drogi w eksploatacji.

_________________
http://jkbudownictwo.pl/ - Projektowanie CAD, kosztorysowanie budowlane, wydruki wielkoformatowe, poligrafia .
https://www.facebook.com/jkbudownictwo


Sob, 01.12.2012, 14:52
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Kupno pierwszego samochodu do 20 tys.
mi chodziło właśnie o sam silnik TDci który po prostu jest zły, z innym motorem dlaczego nie, duże, pakowne auto które dobrze się prowadzi. Jeden koleś którego znam kupił Mondeo 2.0 TDci za niecałe 2.500 euro, co prawda miał dość mocno porysowany bok. Przeglądając ogłoszenia ta wersja Mondeo jest naprawdę śmiesznie tania.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Sob, 01.12.2012, 16:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 759
Miejscowość: Białystok
Samochód: Hyundai i30
Post Re: Kupno pierwszego samochodu do 20 tys.
Ja tez miałem auto, które było w rodzinie od nowosci i od samego poczatku do samego końca serwisowane w Fordzie. W silniku padła mi turbina przy ponad 160 tys, a ładnych kilka tys zł wydałem na rózne inne usterki.


Nie, 02.12.2012, 13:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018