Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 6:58




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Honda Civic VII 
Autor Wiadomość

Postów: 50
Post Honda Civic VII
Witam. Zabieram się do zakupu samochodu i po prostu jestem nieuleczalnie chory na Hondę Civic type-S. Type-R nie wchodzi w grę, bo jako, że mieszkam w UK ubezpieczenie mnie zabije po prostu. Co możecie więc powiedzieć mi o takowej Hondzie z silnikiem 1.6 benzynowym. Warto w coś takiego się pchać?? Do wydania mam coś koło 3 koła funtów no i jest trochę tego w tych pieniądzach. A jeśli nie hondzianka to co zamiast niej w tym przedziale cenowym??

_________________
Iveco Stralis 430 + tandem :)


Pią, 24.05.2013, 22:37
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Honda Civic VII
Jak Ci się podoba to szukaj zdrowej i tyle ;) Type-S to nie Type-R, którego serwisowanie kosztuje zdecydowanie drożej.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 25.05.2013, 9:01
Profil

Postów: 50
Post Re: Honda Civic VII
Czy to auto ma jakieś szczególne bolączki bądź czy są rzeczy na które muszę szczególnie uważać przy zakupie??

_________________
Iveco Stralis 430 + tandem :)


Sob, 25.05.2013, 12:26
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Honda Civic VII
Nie jest to jakiś egzotyk ani nie ma też jakiś dziwnych rozwiązań, więc standardowo trzeba wszystko posprawdzać to co w każdym używanym aucie.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 25.05.2013, 12:43
Profil

Postów: 50
Post Re: Honda Civic VII
Z dziwnych rozwiązań to chyba umiejscowienie drążka zmiany biegów :] No to utwierdzam się w zakupie rzeczonej Hondy. Ale co jeśli nie znajdę niczego w rozsądnym stanie i pieniądzach. Moglibyście coś polecić?? Głownie interesuje mnie coś w podobnych gabarytach i z podobnym silnikiem. Mniejsze auta w sumie odpadają bo nie widzi mi się podróż do Polski Corsą 1.0 ;D

_________________
Iveco Stralis 430 + tandem :)


Sob, 25.05.2013, 13:57
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Honda Civic VII
Segment kompaktów jest obfity, więc sam musisz się zorientować co do Ciebie trafia ;) Astr i Golfów jest pełno, więc kwestia czy to ma być zwykły dupowóz czy coś z małym pazurem jak Type-S.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 25.05.2013, 14:56
Profil

Postów: 50
Post Re: Honda Civic VII
No type-s to akurat idealne autko bo wygląda super, a silnik normalny, więc koszty utrzymania i ubezpieczenia są do przyjęcia. No jak już nie type-s to wszystko mi jedno, pazura mieć nie musi. Byle silnik w granicach tego 1.6 i awaryjność w miarę. Chodzi mi po głowie jeszcze Astra III oraz Corolla. Myślałem też nad Golfem, ale 4 mi niezbyt podchodzi a 5 to ciężko znaleść w tej cenie i z przebiegiem mniejszym niż ćwierć miliona. Na poważne poszukiwania wybieram się dopiero gdzieś za miesiąc na razie rozważam różne opcje zakupu, no ale no oszukujmy się akurat type-s to dla mnie ideał. Taki sam civic ale bez dokładek itp już w ogóle mi nie leży, nie wspominając już o 5 drzwiowym.

_________________
Iveco Stralis 430 + tandem :)


Sob, 25.05.2013, 15:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018