Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 2:12




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Audi 1.9 A3 lub A4 najlepsze? 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post Audi 1.9 A3 lub A4 najlepsze?
MAm oddłożona kasę na fajne autko i mój wybór padł na Audi. Ojciec powiedział mi,
że tylko wchodzi w grę Audi 1.9 A3 lub A4 bo mechanicy uważają że są najlepsze.
Ale co takiego konkretnie wyróżnia to auto nie był wstanie odpowiedzieć. Mam
nadzieje że na tym forum są eksperci, którzy odpowiedzą na to pytanie.
Z góry dzięki za odpowiedź!

_________________
Potrzebuje buty na motocykl wygodne i dopasowane do mojej stopy


Wto, 01.10.2013, 9:22
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Audi 1.9 A3 lub A4 najlepsze?
Zdecydowanie auta te wyróżniają się sporymi kosztami napraw. Polecam naprawę turbosprężarki, a w A4 - zawieszenia - świetnie trzymającego samochód drogi, lecz horrendalnie drogiego w wymianie. Nie daj się stereotypom o niezawodnych "niemcach", lepiej kup coś mniejszego i nowszego.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 01.10.2013, 9:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1079
Miejscowość: ...
Post Re: Audi 1.9 A3 lub A4 najlepsze?
A3 da sie jeszcze rozsadnie utrzymac. To w sumie tani w eksploatacji Golf 4, o ile nie jest zmeczony zyciem powinien dobrze sluzyc. A4 jest fajniejszym autem, ale w utrzymaniu sporo drozszym. Zasada jest prosta- mozesz wymieniac na dobrej jakosci, ale drogie czesci i cieszyc sie spokojem, badz bawic sie w nieskonczone naprawy wymieniajac jak najtaniej. Plusem na pewno sa bardzo dobre blachy w obu przypadkach. Generalnie jestem zdania- jesli nie zalezy Ci na quattro i mocniejszym silniku nie baw sie w Audi. Kup cos innego.


Wto, 01.10.2013, 21:58
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Audi 1.9 A3 lub A4 najlepsze?
Jeśli chodzi o czterołapy, to ja bym się rozglądnął za Imprezą - są w atrakcyjnych cenach i mają dobra renomę. Ale chyba nie o to chodziło w tym zapytaniu. Co do A3 i Golfa IV, to zgadzam się z przedmówca.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 02.10.2013, 8:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1079
Miejscowość: ...
Post Re: Audi 1.9 A3 lub A4 najlepsze?
Co do czterech lap- Audi bez quattro jest bez wiekszego sensu, to tak jakbys chcial kupic BMW z przednim napedem- cos bez wiekszego sensu. Tym bardziej, ze jest quattro dziala naprawde swietnie, jest zupelnie bezobslugowe i niezawodne. ;) Impreza- jesli mowa o uturbionych wersjach, bedzie jeszcze drozsza w utrzymaniu od Audi i zdecydowanie mniej wygodna na co dzien. Ale fakt, ze wrazenia z jazdy sa niezapomniane.
Tak by nie offtopic- jesli znajdziesz jakies A4 w dobrym stanie z wyremontowanym zawieszeniem na dobrych czesciach mozesz spokojnie brac. A3 w ladnym stanie z 1.9 TDI tez jest dobrym wyborem. Niestety spotkanie takich samochodow z racjonalnym przebiegiem i z wymienionymi warunkami jest bardzo ciezkie. Radzilbym jednak nie patrzec na marke, a wybrac cos w jak najlepszym stanie. Innych opcji nie bierzesz pod uwage? Moze wpadlo Ci cos w oko?


Śro, 02.10.2013, 14:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018