Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 7:37




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Audi A 6 III C6 - rzucicie okiem? 
Autor Wiadomość

Postów: 15
Post Audi A 6 III C6 - rzucicie okiem?
Od jakiegoś czasu szukam nowego auta. Budżet jaki mogę przeznaczyć to do maks 50 tys (ze wszystkim: opłatami, rejestracją itd). Trafiłem dziś na Audi A6 III. Zachęcający jest w szczególności pod względem przebiegu - bo dla tego 3.0l diesela to pikuś.


Pon, 16.06.2014, 6:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: Audi A 6 III C6 - rzucicie okiem?
Przyznam, że egzemplarz wygląda całkiem zacnie. Przebieg realny, karoseria w porządku (sam sprzedawca zaznacza szczegóły), dosyć dokładne zdjęcia. Na taki ogólny rzut oka egzemplarz godny uwagi, przyjrzałbym mu się bliżej :)


Pon, 16.06.2014, 12:06
Profil

Postów: 6
Post Re: Audi A 6 III C6 - rzucicie okiem?
Szczerze to on może mieć przebieg realny albo +200 tys bo tych autach nie widać zmęczenia. Wszystko jest kwestią weryfikacji i dobrego sprawdzenia.


Pon, 16.06.2014, 13:28
Profil

Postów: 15
Post Re: Audi A 6 III C6 - rzucicie okiem?
lukasio81 napisał(a):
Szczerze to on może mieć przebieg realny albo +200 tys bo tych autach nie widać zmęczenia. Wszystko jest kwestią weryfikacji i dobrego sprawdzenia.


No właśnie to jedyna rzecz która mnie martwi - przebieg. Ze statystyki wynika, że diesle z tego rocznika i to jeszcze z dieslem mają grubo ponad 300 tys km. A czy nie ma tam aby dodatkowych czujników po których można sprawdzić przebieg? Gdzieś czytałem na jakimś wątku - że jeden koleś sprawdził przebieg z innego czujnika i dzięki temu uzyskał sporą przecenę.


Wto, 17.06.2014, 5:21
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: Audi A 6 III C6 - rzucicie okiem?
Jak dla mnie przebieg pewnie mocno cofnięty, bo skórzana tapicerka wygląda na dość mocno zużytą.


Wto, 17.06.2014, 11:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: Audi A 6 III C6 - rzucicie okiem?
A "dla mnie" przebieg w granicach realności. 30 tys km / rok to nic wielkiego w Niemczech (bo u nas to duże przebiegi), ale standardowo może być. Auto nie wygląda na jakoś mocno zmęczone ani w środku, ani tym bardziej na zewnątrz.


Wto, 17.06.2014, 12:53
Profil

Postów: 15
Post Re: Audi A 6 III C6 - rzucicie okiem?
MoonWalk napisał(a):
A "dla mnie" przebieg w granicach realności. 30 tys km / rok to nic wielkiego w Niemczech (bo u nas to duże przebiegi), ale standardowo może być. Auto nie wygląda na jakoś mocno zmęczone ani w środku, ani tym bardziej na zewnątrz.



W sumie możesz mieć rację - ja do tej pory swoim autkiem robiłem maksymalnie 25-30 tys rocznie i uważam, że dużo jeżdżę. Ale z drugiej strony takie Audi kupuje się nie po to, aby stało w garażu.


Śro, 18.06.2014, 5:18
Profil

Postów: 2
Post Re: Audi A 6 III C6 - rzucicie okiem?
Ja średnio na rok robię około 15 tys.km, więc np. dla mnie 30 tys.km/rok to drugie tyle co robię ja... ale fakt faktem to auto nie wygląda na bardzo mocno "zużyte".


Śro, 18.06.2014, 20:45
Profil

Postów: 15
Post Re: Audi A 6 III C6 - rzucicie okiem?
Krzychu88 napisał(a):
Ja średnio na rok robię około 15 tys.km, więc np. dla mnie 30 tys.km/rok to drugie tyle co robię ja... ale fakt faktem to auto nie wygląda na bardzo mocno "zużyte".



Okey, dzięki za wszystkie rady. Jutro lub w ndz gdy będę miał więcej czasu podjadę z jakimś mechanikiem i dokładnie go obejrzę.


Pią, 20.06.2014, 6:36
Profil

Postów: 2
Post Re: Audi A 6 III C6 - rzucicie okiem?
I daj znać co i jak :)


Sob, 21.06.2014, 16:30
Profil

Postów: 23
Post Re: Audi A 6 III C6 - rzucicie okiem?
Przebiegiem się nie jeździ lecz faktycznym stanem samochodu więc jeżeli wszystko na miejscu okaże się w porządku to śmiało można zastanowić się nad kupnem.


Sob, 20.09.2014, 10:22
Profil

Postów: 75
Post Re: Audi A 6 III C6 - rzucicie okiem?
To fakt,zwróć uwagę głównie na stan techniczny samochodu,najlepiej jeżeli blacha będzie na dodatkowym ocynku plus konserwacja podwozia bo w wiekowym Audi trzeba robić takie rzeczy. daj znać czy ostatecznie zdecydowałeś się na kupno.


Śro, 24.09.2014, 10:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018