Switch to full style
Wszelkie porady dotyczące kupna samochodu, zarówno nowego, jak i używanego
Wyślij odpowiedź

hybryda - tylko fakty

Pią, 31.10.2014, 15:03

Witam, sporo się mówi o hybrydowych napędach...sam wiem że sporo w tym mitów. Chciałbym od was usłyszeć na temat tych aut....ale tylko od użytkowników, tak aby nie siać fermentu.

Re: hybryda - tylko fakty

Pią, 31.10.2014, 17:47

Chyba nie znajdziesz tu żadnych użytkowników hybryd. Nie to forum. ;)

Re: hybryda - tylko fakty

Sob, 01.11.2014, 11:01

Zaraz ktoś nowy odpisze w temacie, że Lex czy Toyota świetnie się sprawuje - w końcu szeptany marketing musi działać ;)

Re: hybryda - tylko fakty

Sob, 01.11.2014, 15:04

Albo wrzuci ogłoszenie do moto.gratka :D

Re: hybryda - tylko fakty

Czw, 06.11.2014, 17:01

Moim zdaniem hybryda jest chyba jeszcze zbyt mało znana i popularna w Polsce aby można określić chociażby poziom jej awaryjności. Tak czy inaczej koszty serwisowania na pewno będą wyższe niż zwykłego samochodu.

Re: hybryda - tylko fakty

Nie, 23.11.2014, 10:52

W toyotach są długie lata gwarancji chociażby na akumulatory, czyli najważniejsze części, więc nie byłbym przekonany o tych wysokich kosztach napraw.

Re: hybryda - tylko fakty

Wto, 20.01.2015, 14:14

Od kiedy akumlator jest najważniejszą częścią w samochodzie? Poza tym jego naprawa czy wymiana to grosze w porównaniu do innych elementów.

Re: hybryda - tylko fakty

Śro, 28.01.2015, 14:18

CSturboserwis napisał(a):Od kiedy akumlator jest najważniejszą częścią w samochodzie? Poza tym jego naprawa czy wymiana to grosze w porównaniu do innych elementów.

Po loginie myślałem, że nie trzeba tego tłumaczyć, ale chyba jednak się myliłem.

Nie chodzi o klasyczny akumulator samochodowy. Hybrydy mają dodatkowe akumulatory/baterie, które mogą kosztować 5-10 tyś zł.
M.in. dlatego właśnie są hybrydami.
Wyślij odpowiedź