Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:43




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Klasa średnia, sedan do 35 tys. PLN 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: Klasa średnia, sedan do 35 tys. PLN
Golf też nie jest za wysoko zawieszony, a wszyscy nim jeżdżą. Przedni zderzak IV to jakaś masakra ;D

Cytuj:
Tak bardzo to nie zazdrość, bo się rąbnąłem. 6-tka jest z 2007 i to poprzedni model z końcówki. W dodatku bardzo powszechne srebrne kombi.


Buu :> To nie taka fajna ;P


Pią, 13.02.2015, 17:39
Profil

Postów: 2
Post Re: Klasa średnia, sedan do 35 tys. PLN
Może opel insignia?


Pon, 02.03.2015, 15:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 413
Miejscowość: CT/CGR
Samochód: stary
Post Re: Klasa średnia, sedan do 35 tys. PLN
A może Fiat Bravo II? Jaki silnik najlepiej? Robię dziennie 7 km w jedną stronę do pracy i trasy max 100 km w jedną stronę raz na tydzień / dwa. Auto w okresie letnim jest dość rzadko (2 - 3 razy w tygodniu) używane, bardziej przy brzydkiej pogodzie. Tak czytam o Bravo i dość sensowny samochód.

Ale - najbardziej pasujący pod moje wymagania silnik 1.4 90 KM jest parowany ze słabym wyposażeniem - brak sterowania radiem z kierownicy, brak tempomatu, korbotronik z tyłu. Egzemplarze z lepszym "wypasem" to 1.9 lub 16 diesel. Widzę, że za około 29 - 30 tysięcy można kupić wersję po liftingu.

Pytanie więc? Co brać... a może Megane III?

_________________
Zimne ognie Twojego języka ślizgają się po skórce pieczywa...


Czw, 21.05.2015, 12:06
Profil

Postów: 75
Post Re: Klasa średnia, sedan do 35 tys. PLN
Autor z tego co czytam chciał nadwozie kombi wiec Fiat Bravo odpada,budżet pozwala na zakup fajnej Hondy Accord z silnikiem 2.0 140km który charakteryzuje sie trwałością i ekonomiką.


Pon, 08.06.2015, 16:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 413
Miejscowość: CT/CGR
Samochód: stary
Post Re: Klasa średnia, sedan do 35 tys. PLN
Hehe, to ja jestem autorem i kombi nie wchodzi w rachubę. Ogólnie obecnie i tak temat dalekiej przyszłości, mam ważniejsze wydatki :/ . Zresztą może z racji na używanie auta sporadyczne kupię coś zupełnie innego... może jakiś JDM sedan z V6... Legend, Maxima... nawet Laguna II FL GT w liftbacku 205 KM mnie ostatnio skusiła - fajne wnętrze, mocny, taki cichociemny. Na pewno nie kombi, nie SUV, nie VAN.

A co do Hondy to jak już silnik 2.0 155 KM, ale auto ze względu na problemy z rdzą odpada. Naczytałem się trochę na forum Accorda i mocno mnie zniechęciły opinie.

_________________
Zimne ognie Twojego języka ślizgają się po skórce pieczywa...


Pon, 08.06.2015, 19:13
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018