Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 8:28




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Samochod do 60 tys zł klasy P307, Astra III, Corolla itp itd 
Autor Wiadomość

Postów: 10
Post Samochod do 60 tys zĹ‚ klasy P307, Astra III, Corolla itp itd
Mam pytanie jaki samochod 3 lub 5 drzwiowy oplaca sie kupic do kwoty 60 tys zl z silnikiem 1.4 benzyna lub diesel z minimum takim wyposazeniem:
4 poduszki, abs i inne systemy elektroniczne, klimatyzacja manualna lub automatyczna,elektr lusterka i szyby, komputer pokladowy,centralny zamek,radio na cd z 4 glosnikami,regulacja kolumny kierownicy w 2 plaszczyznach.Samochod ma byc tez malo awaryjny.Co mi polecicie??


Sob, 16.07.2005, 17:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 82
Miejscowość: SUWAŁKI
Post 
Ja bym proponował abyś zainteresował się Toyotą Corollą 1,4 16V VVT Tera autko posiada dobre wyposażenie w stosunku do ceny a posiada m.in.
4 głośniki
ABS+EBD - system antypoślizgowy z rozdzieleniem siły hamowania
zamek centralny
poduszki powietrzne boczne
poduszki powietrzne kierowcy i pasaĹĽera
szyby przednie sterowane elektrycznie
lusterka elektrycznie sterowane
klimatyzacja manualna
komputer pokładowy
poduszki powietrzne kurtynowe
listwy boczne w kolorze nadwozia
światła przeciwmgielne przednie
lusterka w kolorze nadwozia
lusterka elektrycznie sterowane i podgrzewane
radio ze zmieniarkÄ… CD
kierownica z możliwością regulacji
wyłącznik przedniej poduszki
system zdalnego otwierania drzwi, bez kluczyka, bez alarmu

i masz to za około 56000 PLN.
Jest to samochód, który bardzo przyjemnie się prowadzi, dynamiczny silnik i ta japońska niezawodność (przecież Toyota i ogólnie japońce prowadzą w raportach usterkowości np. TUV, Dekra). Moim zdaniem te autko spełni Twoje wymagania.
Pozdro


Sob, 16.07.2005, 18:18
Profil

Postów: 10
Post 
A disel 1.4d4d tojoty?Wiem ze wiecej kosztuje niz ten prog 60tys ale czy oplaca sie.W ciagu roku gdzies 10tys km bede robic.


Sob, 16.07.2005, 19:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 33
Miejscowość: Kraków
Post 
Myślę że jeżeli ta granica cenowa nie będzie tutaj ważna, zakup może okazać się korzystny. Silnik zbiera raczej same pochwały. To jednostka z Yarisa, ale ma inną turbinę, zmieniony rozrząd. To wytarczyło żeby podnieść moc o 15 KM. Średnie zużycie paliwa to ok. 5l na 100 km, z tego co wiem wystarcza to na ok. 1000 km. Tutaj trzeba już sobie samemu skalkulować koszty...

Pozdrawiam.


Sob, 16.07.2005, 19:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
10tys. km to mały przebieg roczny.. nawet bardzo mały.... ale corolla jest chyba tutaj dobrą propozycją. chociaż ja osobiście za tącenę kupiłbym używane coś ;) ale ja to ja :D a corolla jest dość niezłą, sdobrze wyposażona... tylko przy tak niskim przebiegu nei brałbym diesla... jak dla mnie nei opłaca się

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Sob, 16.07.2005, 19:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2290
Miejscowość: Wrocław
Post 
Kiedyś w autoświacie był test porównawczy Corolli 1,4 benzynowej i 1,4 diesla.

_________________
HLVS!


Sob, 16.07.2005, 19:59
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
Ja bym polecał Forda Focusa ;) Zmieścisz się w cenie i wyposażeniu na 100% ;) Astra też niezła, Renault Megane też (jeśli Ci się podoba)...

_________________
Rover 75 V6 & other...


Sob, 16.07.2005, 20:36
Profil

Postów: 1431
Post 
Ja bym polecał Skodą Octavię II lub też zaczekaj na Seata Leona (chociaż nie jest pewne jak z cenami będzie w przypadku tego samochodu)

_________________
Rezerwista 8)


Sob, 16.07.2005, 20:40
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
Szefo napisał(a):
lub też zaczekaj na Seata Leona (chociaż nie jest pewne jak z cenami będzie w przypadku tego samochodu)

Jeśli już Seat, to ja bym szukał prędzej Leona Cuprę wśród używanych... pewnie za 60k można już coś znaleźć... a jak nie Cuprę, co 1,8 turbo 180...

Przynajmniej ładny i szybki, choć trochę ciasny ;)
Nie ma sensu czekać na nowego :lol:

_________________
Rover 75 V6 & other...


Sob, 16.07.2005, 20:50
Profil

Postów: 1431
Post 
Tomasz napisał(a):
Szefo napisał(a):
lub też zaczekaj na Seata Leona (chociaż nie jest pewne jak z cenami będzie w przypadku tego samochodu)

Jeśli już Seat, to ja bym szukał prędzej Leona Cuprę wśród używanych... pewnie za 60k można już coś znaleźć... a jak nie Cuprę, co 1,8 turbo 180...

Przynajmniej ładny i szybki, choć trochę ciasny ;)
Nie ma sensu czekać na nowego :lol:


jest taki do sprzedania na allegro właśnie 225KM, żołty :roll:

_________________
Rezerwista 8)


Sob, 16.07.2005, 21:16
Profil

Postów: 10
Post 
Ta jasne a moze odrazu impreze 215 konna co??Jak kupuje samochod do 60 tys nowy z silnikiem max 1.4 to na ch.. mi taki paliwozerny samochod???Chce oszczedny a nie smoka jakiegos co po m-cu bede musial sprzedac chate bo nie bedzie mnie stac na paliwo.Focus wiesniacki bo za klime trzeba bulic 4.5tys i poduszki.Octavia za duza i kiepski silnik 1.4 ma bo tylko 75KM.Astra nie przypada mi do gustu a reno zbyt drogi i psujacy sie jak kazdy Francuz.


Sob, 16.07.2005, 21:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3539
Miejscowość: Rzeszów
Post 
VampirePL napisał(a):
Focus wiesniacki bo za klime trzeba bulic 4.5tys i poduszki


a w ryj byś nie chciał :twisted: :twisted:

_________________
^^


Sob, 16.07.2005, 21:57
Profil

Postów: 1431
Post 
-=Sadek=- napisał(a):
VampirePL napisał(a):
Focus wiesniacki bo za klime trzeba bulic 4.5tys i poduszki


a w ryj byś nie chciał :twisted: :twisted:

muehhh :lol: :lol:
nistety focus dwa jest co by nie mówić mocno nieciekawy :?

_________________
Rezerwista 8)


Sob, 16.07.2005, 21:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 141
Miejscowość: Bydgoszcz
Post 
z tych wymienionych chyba jednak najlepsza będzie pierwsza propozycja,oferuje nawet dobry stosunek silnika,wyposażenia do ceny samochodu,ale Twój wybór, ja bym się rozejrzał za jakimś dieslem 3 letnim z tej klasy,ale ja to ja :mryellow: PS.nowy samochód przez 2 lata traci około 40% wartości :?

_________________
Chrysler 300C SRT-8 6.1HEMI-425KM ech...marzenie


Nie, 17.07.2005, 0:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
VampirePL napisał(a):
Focus wiesniacki bo za klime trzeba bulic 4.5tys i poduszki.Octavia za duza i kiepski silnik 1.4 ma bo tylko 75KM.Astra nie przypada mi do gustu a reno zbyt drogi i psujacy sie jak kazdy Francuz.


To jeśli już wiesz co chcesz, to po kiego się pytasz??? Poza tym w octavii za 60 tys. to mozesz 1.6 miec.... albo Octavia I z dieslem ( choć za 58k ostatnio była (bez promocji) wypasiona 1.8t ;) )

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Nie, 17.07.2005, 1:25
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
VampirePL napisał(a):
Focus wiesniacki bo za klime trzeba bulic 4.5tys i boczne poduszki.

No to co? To sobie zabul! Nie wiem jaki masz problem... Jego podstawowa wersja jest tania jak barsz... chyba 49.000 - możesz za 11.000 tak sobie go doposażyć, że hej! I będzie lepiej wyposażony niż podstawowe golfy/astry/corolle/inne za "59.900" :?

VampirePL napisał(a):
a reno psujacy sie jak kazdy Francuz.

Trzeba było od razu mówić, że jedyne kryterium jakimi się będziesz kierował przy wyborze auta to stereotypy usłyszane od Twojego sąsiada czy cholera wie jeszcze kogo. Nie byłoby w ogóle gadki tylko byśmy napisali "prestiżowego i niezawodnego golfa" i byłoby po sprawie.

Z takim myśleniem to powodzenia przy zakupie auta...

BTW, czemu w tytule tematu sam zaproponowałeś francuza Peugeota? Myślisz, że to wyjątek i że jest niezawodny? Nie zdziw się :lol:

I na sam koniec - wyhamuj trochę te zapędy i ton chłopcze, bo ludzie Ci tutaj chcą szczerze pomóc... I nawet jeśli nie podoba Ci się część propozycji, to wypadałoby rozmawiać z odrobinę większą kulturą...

Widać to kolejne nowobogackie dziecko któremu ojciec dał na samochód... Duma powiększona o 500%, uniesiona głowa, i myśli że się może na wszystkich drzeć ;)

_________________
Rover 75 V6 & other...


Nie, 17.07.2005, 6:18
Profil

Postów: 10
Post 
Szefo napisał(a):
-=Sadek=- napisał(a):
VampirePL napisał(a):
Focus wiesniacki bo za klime trzeba bulic 4.5tys i poduszki


a w ryj byś nie chciał :twisted: :twisted:

muehhh :lol: :lol:
nistety focus dwa jest co by nie mówić mocno nieciekawy :?


Nie, focus jest ladny i ma te swoje 5 gwiazdek;]


Nie, 17.07.2005, 11:44
Profil

Postów: 10
Post 
Crimson napisał(a):
z tych wymienionych chyba jednak najlepsza będzie pierwsza propozycja,oferuje nawet dobry stosunek silnika,wyposażenia do ceny samochodu,ale Twój wybór, ja bym się rozejrzał za jakimś dieslem 3 letnim z tej klasy,ale ja to ja :mryellow: PS.nowy samochód przez 2 lata traci około 40% wartości :?

Nie chce uzywanego:)Stare diesle to dopiero od 1.6 sa wystarczajaco mocne.Dopiero teraz te 1.4 maja po 90KM ktore wystarczaja na samochod o masie 1.1, 1.2 tony.Nie wszystkie traca 40%.Np fiat napewno albo cos innego co czesto sie psuje.Toyoty o wiele mniej traca;]tak samo VW.


Nie, 17.07.2005, 11:47
Profil

Postów: 10
Post 
Seth napisał(a):
VampirePL napisał(a):
Focus wiesniacki bo za klime trzeba bulic 4.5tys i poduszki.Octavia za duza i kiepski silnik 1.4 ma bo tylko 75KM.Astra nie przypada mi do gustu a reno zbyt drogi i psujacy sie jak kazdy Francuz.


To jeśli już wiesz co chcesz, to po kiego się pytasz??? Poza tym w octavii za 60 tys. to mozesz 1.6 miec.... albo Octavia I z dieslem ( choć za 58k ostatnio była (bez promocji) wypasiona 1.8t ;) )


Stara octavia to przezytek:PDisle te 1.9tdi to stare klekoty, juz sa nowsze cichsze i z Euro 4.Pytam bo moze zmienie zdanie wacham sie jesze:)


Nie, 17.07.2005, 11:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 42
Post 
Moim zdaniem Toyote Corolle 1.4 mam takÄ… i jest super Polecam :)


Nie, 17.07.2005, 12:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018