Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Wyślij odpowiedź

Śro, 28.06.2006, 21:22

WeĹşcie mu klawiature :twisted:

Pią, 14.07.2006, 9:29

Image Image Image Image

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: exoticsonroad.de

Pią, 14.07.2006, 9:47

H1 wyglÄ…da fatalnie jako limuzyna. H2 wcale nie lepiej no moĹĽe jeszcze ten egzemplarz wyglÄ…da w miarÄ™ normalnie KLIK

Pią, 14.07.2006, 21:04

Image

Image

hyhy te zdjęcia jużod dawna siedziały umnie w kompie :D

Pią, 14.07.2006, 21:42

BmwM5 napisał(a):te zdjÄ™cia juĹĽod dawna siedziaĹ‚y umnie w kompie


Nie ma czym się chwalić :twisted:

ProszÄ™, powiedzcie, ĹĽe to na bazie repliki :( ...

Pią, 14.07.2006, 22:10

Ice napisał(a):ProszÄ™, powiedzcie, ĹĽe to na bazie repliki


ja nic niewiem ale jeśli nie to ktoś jest głombem
Ostatnio edytowany przez BmwM5, Wto, 18.07.2006, 14:42, edytowano w sumie 1 raz

Pią, 14.07.2006, 22:40

Ale spaszczone Ferrari :shock:

Sob, 15.07.2006, 17:01

to już przebija wszystko, ale raczej orginał to to nie jest, w końcu seryjne Ferrari kosztuje wystarczająco dużo aby go niepsuć :wink:

Śro, 26.07.2006, 15:00

Image

:twisted:

i jeszcze coĹ›:D

Image

Image

źródło top gear CARbege

http://www.topgear.com/content/timetoburn/sections/carbage/pages/0490/[/img]

Śro, 26.07.2006, 17:47

............................. a co to ma być :roll: :roll: ten traktor na 2 fotce mnie przykuł do ziemi, kto ma natyle spartolony łeb aby wciskać karuzele z lunaparku i to aż 4 do jednego auta :roll: :roll: , nie, więcej nie napisze, nie mam siły......... :wink:

Nie, 04.02.2007, 23:35

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2006-DOD ... dZViewItem
Repost od Blaszka z ec.pl

Pon, 05.02.2007, 11:06

Typowy napisał(a):Takie limuzyny sÄ… konkretnie wyposaĹĽone super wniÄ™trze :!: :!:

Dodam jeszcze jedną całkiem ciekawą :wink:

Image

chevrolet Corvette


To jest/było podobno auto Billa Gates'a :lol: | Hummer wygląda dobrze, natomiast ten Ford to już przesada... wygląda jakby sie miał złamać zaraz...

Pon, 05.02.2007, 16:05

jak widzialem jak ludzie w górach tym skręcaja to ledwo oddech łapałem... do przodu, wsteczny, do przodu, wsteczny, wykrecic, do przodu, wykrecic, wsteczny, wykrecic, do przodu

Pon, 05.02.2007, 17:50

Ja śmiem twierdzić że tym się owiele gorzej jeżdzi niż jakims tirem

Wto, 06.02.2007, 14:55

Hummer się prezentuje ładnie szczególnie w środku ,pozostałe też niczego sobie :lol:

Wto, 06.02.2007, 19:28

Ale z ta Corvette'a to juz przesadzili. Ile to długości??

Nie, 04.03.2007, 9:56

Image
Image
Image
Więcej na: http://www.dataphone.se/~fixer/limos.htm
Image
(c) jwelty.com
Image
Image
(c) limosdirectory.com
Minnesota Timberwolves H2 Hummer Stretch SUV Limousine
Image
Image Image
KK35 Limo Coach / Limo Bus - up to 26-30 passengers
Image
Image Image
(c) citieslimo.com
IMPERIAL 22 PASSENGER Luxury Limousine Bus
Image
Image
Image
H2
Image
Image
Image
Image
Image
(c) h2limousine.com
Image
Image
Image
(c) losangeleslimousine.com
Image
Image
Image Image
(c) limousineofalaska.com
A jakie problemy mogą spotkać użytkowników takich wozów?
Image
(c) travelingtiger.com
I taka perełka:
Image Image
(c) dennisyang.com
Image
(c) dls.se
I na koniec:
Image
(c) joe-ks.com

Nie, 04.03.2007, 18:27

Ice napisał(a):
spider napisał(a):czy one wszystkie muszÄ… być biaĹ‚e?? :roll: :roll:


Nie zauważyłeś tendencji, że bogaci murzyni kochają białe auta? Jakieś wybicie, czy kontrast do koloru skóry może, nie wiem na czym to polega, ale to ciekawe zjawisko.


To jest tak, że u nas jak kupujesz samochód, kolor BIAŁY jest najtańszy albo nawet darmowy (jakos przeciez auto trzeba pomalować). Natomiast w Stanach kolor biały to oznaka luksusu, bogactwa. I ten kolor jest u nich najdroższy.

Faktem jest, że u nas biały to biały, a u nich to zupełnie inny kolor. Perła taka jakby:P Mam nadzieje, ze rozumiecie o co chodzi :P

Dla przykładu:

Image

Image

Nie, 04.03.2007, 18:43

MaddDogg napisał(a):To jest tak, ĹĽe u nas jak kupujesz samochĂłd, kolor BIAŁY jest najtaĹ„szy albo nawet darmowy (jakos przeciez auto trzeba pomalować). Natomiast w Stanach kolor biaĹ‚y to oznaka luksusu, bogactwa. I ten kolor jest u nich najdroĹĽszy.

Faktem jest, że u nas biały to biały, a u nich to zupełnie inny kolor. Perła taka jakby:P Mam nadzieje, ze rozumiecie o co chodzi :P
Może u nas (w Europie) za jakiś czas także pojawi się ten trend? Jakieś dwa tygodnie temu widziałem na A4 białą S-klasę W221 AMG (lub tylko z pakietem AMG) na holenderskich blachach :wink:

Nie, 04.03.2007, 18:46

dave761 napisał(a):
Seth napisał(a):zarĂłwno przednie i tylne komplety kół sÄ… skrÄ™tne

Na naszych rondach i tak by nie dało rady chyba żeby na środku był przegub jak w Ikarusie :/ :wink:

Tak. Jeśli ta limuzyna miałaby ze 3 przeguby i ktoś chciał nią zawrócić na rondzie to przy pokonaniu obrotu kierowca mógłby minąć się z tyłem auta który dopiero na rondo wjeżdża :lol: :lol:
Wyślij odpowiedź