Obecny czas: Wto, 16.04.2024, 8:23




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
2015 Mazda Koeru Concept 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 2015 Mazda Koeru Concept
Cytuj:
Koncepcyjny crossover o bardzo dynamicznej linii nadwozia zwiastuje powrót modelu CX-7 do gamy Mazdy. Mazda ostatnio skupiła się na średniej wielkości SUVach i crossoverach, zaniedbując trochę swoje większe modele. Takie jak chociażby CX-7, które zniknęło z rynku w 2012 roku. Teraz jednak pojawiła się szansa na jego powrót, wraz z prezentacją koncepcyjnego Koeru. Mierzący 4,6 m długości, 1,9 m szerokości oraz 1,5 m wysokości crossover z wysoko poprowadzoną linią okien, mocno ściętym tyłem i wielkimi kołami przywodzić może na myśl SUVy Infiniti. Auto jest bardzo muskularne i zdecydowanie wygląda na stworzone bardziej do zwinnego pokonywania krętych dróg, niż leśnych ostępów. Mierzący 4,6 m długości, 1,9 m szerokości oraz 1,5 m wysokości crossover z wysoko poprowadzoną linią okien, mocno ściętym tyłem i wielkimi kołami przywodzić może na myśl SUVy Infiniti. Auto jest bardzo muskularne i zdecydowanie wygląda na stworzone bardziej do zwinnego pokonywania krętych dróg, niż leśnych ostępów. Wrażenie to jest jak najbardziej słuszne - inżynierowie Mazdy skupili się właśnie na zapewnieniu kierowcy jak najwięcej przyjemności z jazdy. Z myślą o wzorowym prowadzeniu zestrojono układ kierowniczy oraz zawieszenie. Pod maskę trafił silnik z rodziny SKYACTIV, ale niestety producent nie podał żadnych szczegółów na jego temat. Nie wiemy także kiedy Mazda planuje przekształcić Koeru w nowe CX-7. Z pewnością zanim to nastąpi, auto będzie musiało nieco urosnąć - obecnie jest bowiem tylko marginalnie dłuższe od CX-5.

http://motoryzacja.interia.pl/raporty/r ... Id,1886651

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
carscoops

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 16.09.2015, 14:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2015 Mazda Koeru Concept
Czarne słupki A jakoś nie pasują mi do obecnego designu Mazdy :<


Pią, 18.09.2015, 16:22
Profil

Postów: 104
Post Re: 2015 Mazda Koeru Concept
Chociaż akurat czarny z czerwonym się dobrze komponują.


Pon, 28.09.2015, 5:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018