Konfrontacje wszelkich samochodów
Wyślij odpowiedź

Które auto byście wybrali?

Opel Astra 2.0 Turbo Sport
7
32%
Audi A3 Sportback 2.0 TFSI Ambition
10
45%
Ciężko się zdecydować, oba fajne
4
18%
Żadne z nich, oba auta to badziewia
1
5%
 
Razem głosów : 22

Pon, 11.10.2004, 11:51

Zdecydowalem sie zaglosowac na Audi jednak. 8)

Pon, 11.10.2004, 11:56

Reanimator napisał(a):jakoĹ›ciÄ… przede wszytkim
Hmm... Jakość wykonania wnętrza golfa IV i pierwszego A3 praktycznie się nie różni. Czytałem też, że w początkowych seriach drugiej generacji narzekano na jakość wykonania wnętrza. Potem bodajże uległo to poprawie, ale i tak A3 to golf w innym opakowaniu.

Śro, 13.10.2004, 8:13

Jestem za Opelkiem. :D

Sob, 16.10.2004, 13:45

Ja też wybrałem Opla 8) 8)

Sob, 16.10.2004, 15:29

Hmmm... Dla mnie trudny wybór :shock: Audi jest bardzie dyskretne z zewnątrz i ma o wiele fajniejsze wnętrze a Opel moim zdaniem jest bardzie dynamiczny na zewnątrz, ale wnętrze troche za kanciate :wink:

Nie, 17.10.2004, 14:20

Sowa napisał(a):Hmmm... Dla mnie trudny wybĂłr :shock: Audi jest bardzie dyskretne z zewnÄ…trz i ma o wiele fajniejsze wnÄ™trze a Opel moim zdaniem jest bardzie dynamiczny na zewnÄ…trz, ale wnÄ™trze troche za kanciate :wink:


ale tez doskonale wykonane, w stylizacji TECHNO... Boowziemu sie spodoba... :mrgreen:

Nie, 17.10.2004, 14:36

K0RN napisał(a):
Sowa napisał(a):Hmmm... Dla mnie trudny wybĂłr :shock: Audi jest bardzie dyskretne z zewnÄ…trz i ma o wiele fajniejsze wnÄ™trze a Opel moim zdaniem jest bardzie dynamiczny na zewnÄ…trz, ale wnÄ™trze troche za kanciate :wink:


ale tez doskonale wykonane, w stylizacji TECHNO... Boowziemu sie spodoba... :mrgreen:


Pewnie , ĹĽe siÄ™ podoba :mrgreen:

Nie, 17.10.2004, 15:43

Dj Boowzy napisał(a):
K0RN napisał(a):
Sowa napisał(a):Hmmm... Dla mnie trudny wybĂłr :shock: Audi jest bardzie dyskretne z zewnÄ…trz i ma o wiele fajniejsze wnÄ™trze a Opel moim zdaniem jest bardzie dynamiczny na zewnÄ…trz, ale wnÄ™trze troche za kanciate :wink:


ale tez doskonale wykonane, w stylizacji TECHNO... Boowziemu sie spodoba... :mrgreen:


Pewnie , ĹĽe siÄ™ podoba :mrgreen:


no mysle Ty techniaczku jeden :mrgreen: :twisted:

Nie, 17.10.2004, 15:49

Łamiesz regulamin, dajesz więcej niz dwa cytaty w jednym poście :twisted: :twisted: :twisted: 8)

Nie, 17.10.2004, 15:55

Wilu napisał(a):Łamiesz regulamin, dajesz wiÄ™cej niz dwa cytaty w jednym poĹ›cie :twisted: :twisted: :twisted: 8)


przepraszam ... :mrgreen: zaczynamy od nowa ..... :twisted:
Wyślij odpowiedź