Obecny czas: Czw, 02.05.2024, 15:42




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Ktory SUV? 

Który samochód byś wybrał?
BMW X5 17%  17%  [ 4 ]
Land Rover Freelander 4%  4%  [ 1 ]
Lexus RX 300 8%  8%  [ 2 ]
Mercedes ML 17%  17%  [ 4 ]
Porsche Cayenne 33%  33%  [ 8 ]
Volkswagen Touran 0%  0%  [ 0 ]
Volvo XC90 21%  21%  [ 5 ]
Razem głosów : 24

Ktory SUV? 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
Burus, pamiętaj też, że ludzie już przestają żyć stereotypami, które Ty masz jeszcze w pamięci... Co było i jak było teraz już niewielu interesuje, ludzie zaczynają żyć teraźniejszością - i dobrze!

_________________
Rover 75 V6 & other...


Pią, 23.01.2004, 14:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 516
Miejscowość: Kraśnik
Post 
Też tak sądze nastały inne czasy brabus :D

_________________
Zapraszam wszystkich na moją stronęhttp://tablicelkr.prv.pl


Pią, 23.01.2004, 15:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 941
Miejscowość: Wawa
Post 
ja bym nie zaliczył subaru forestera do suv'ow - on jest raczej odpowiednikiem audi allroad i volvo xc70

_________________
Image


Pią, 23.01.2004, 21:59
Profil
Post klasyfikacja AWD pojazdow
porschecars.website.pl napisał(a):
ja bym nie zaliczył subaru forestera do suv'ow - on jest raczej odpowiednikiem audi allroad i volvo xc70

------------------------------------------------------------------------------burus------>

he!he! ty mozesz sobie 'zaliczac" lub nie - ale wszystkie sam sa juz dawno zakwalifikowane i nawet owe subaru,merc,volvo,audi skoda i VW + takze sa kwalifikowane tamze!

natomiast forester nalezy wraz z innymi najmniejszymi w tej klasie -do klasy mini SUV-czyli najmniejszych -najtanszych z 1 prostym systemem i przewaznie na podwoziu malucha np subaru/iprezie,crv/civic itp
a tej klasie subaru ="lasek"jest niewatpliwie najlepszym ,choc nie najwiekszym zwlaszcza nowy model SLX z silnikiem 300KM tturbo i limited slip differential!Honda CRV,Element,toyota RAV-4,ford-mazda escape ...( te sa indentyczne omal i nawieksze - najwygodniejsze)Land Rover Freelander,mitsubishi Outlander,Saturn SUV i pare innych

------------------------------------------------------------------------------------
ale tylko prawdziwe AWD - maja te samochody ,ktore maja ten system od Mitsubishi:a wiec Subaru! reszta jest 4x4 choc wlaczane samoczynnie!
---------------------------------------------------------------------------------

Ps. czy wiecie,ze modele subaru 2004 -2005 wszystkie beda mialy juz tylko silniki z TT...? a wiec 300KM to jest minimum....?nawet ich niby truck/"BAHA"...?
DLACZEGO MOGA...? GDYZ BB silniki nawwet z turbinami jezdza ponad milion mil!!!
Burus


Sob, 24.01.2004, 16:01
Awatar użytkownika

Postów: 941
Miejscowość: Wawa
Post 
no to zakwalifikowane sa przez idiote

_________________
Image


Sob, 24.01.2004, 17:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post Re: klasyfikacja AWD pojazdow
burus napisał(a):
Ps. czy wiecie,ze modele subaru 2004 -2005 wszystkie beda mialy juz tylko silniki z TT...? a wiec 300KM to jest minimum....?nawet ich niby truck/"BAHA"...?
DLACZEGO MOGA...? GDYZ BB silniki nawwet z turbinami jezdza ponad milion mil!!!
Burus

Możesz mi wytłumaczyć co znaczą te BB i TT :?:

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Sob, 24.01.2004, 18:47
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
To jakaś Jego potoczna nazwa silnika BiTurbo zdaje się... (2 sprężarki)

_________________
Rover 75 V6 & other...


Sob, 24.01.2004, 20:15
Profil
Post Re: klasyfikacja AWD pojazdow
Możesz mi wytłumaczyć co znaczą te BB i TT :?:[/quote]

==========burus=======>
he!he! B=to boxer - slawetne VW,Citroene,Ferrari ,Alfasud a obecnie pozostaly 2 tylko porche i subaru- ich silniki maja wiec skrot BB.od slynnego modelu ferrari BB-12...( fajnie to brzmi co_> "bibi!!

natomiast "TT"oznacza :"Twin Turbo"
Burus


Nie, 25.01.2004, 1:46
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Dzięki za wytłumacznie, a TT używa, a przynajmniej używała Alfa Romeo jak sie nie mylę

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Nie, 25.01.2004, 14:05
Profil
Post zakwalifikowane przez idote..?
porschecars.website.pl napisał(a):
no to zakwalifikowane sa przez idiote


====================burus======>
he!he! a ty - to kim jwestesz,e nazywasz swiatowych specow samochodowych "idiotami"...??
spojz w jakikolwiek katalog np AM&S ...
tam zreszta nawet mieszaja :"terenowki" z SUV i wszystkie nazywaja ;
"GELENDEWAGEN"

ALE KTOS TU SLUSZNIE POWIADA,ZE EX PRODUKCJA gm POD NAZWA iSUZU I fRONTERA-ze to sa terenowki A NIE suv!

ale juz nie produkowane! WIEC NIE MA CO "KRUSZYC KOPII"!

o tej ;"frontera" moge cos powiedziec...po 2-ch latach wszystko w niej bylo wy****ne ( oprocz swietnego silnika hondy 3,2L V6)...a drogi sie trzymal,jak pijana ku..wa!
dobrze,ze zaniechano produkcje- bo to ani na szose ani na hehy!

burus


Śro, 28.01.2004, 1:59
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
Burus produkcję Frontery zakończono z powodu wieku konstrukcji. Ten samochód wszedł na rynek w 1993r i był produkowany do 2003 (po drodze były dwa liftingi i inne modyfikacje techniczne). Więc jest to bardzo długo jak na współczesne czasy, gdzie model wymienia się średnio po 5-6 latach. Pozatym nie wiem jak Isuzu Rodeo (bo tak się nazywa Frontera w USA) ale Frontera w 1998r miała kompletnie przeprojektowane zawieszenie. Nigdy nie miałem okazji jeździć tym autem ale czytając testy modelu 98 można dojść do wniosku, że jeździ o wiele lepiej niż model wcześniejszy (można powiedzieć, że normalnie). Ale tak twierdzą dziennikaże, którzy te modele testowali.

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Śro, 28.01.2004, 13:17
Profil
Post zamknieto produkcje ISUZU-SUV wogole
Takze troopera i nowy V8 ! nie mowiac o wersji oplowskiej i hondy!
Honda ma 2 swietne swoje AWD SUV w ktorym accura MDX byla nawet Nr 1 /swiecie -zabierajac palme pierwszenstwa Mitsubishi, dopoki nie wszedl Volvo!
A volvo i merc- w czasach gdy nalezaly czesciowo do Mitsu- dostaly mitsu dezigne! wiec jasne,ze sa lepsze niz ich konkurencja w klasie!

--------------------------------------------------------------------------
coz kazdy wie,ze to byly firmy GM- jak jest nia SAAB i DU!
ale ze GM kuleje- wiec zlikwidowal japonska i niemiaszkowa konkurencje!
teraz oni robia tylko ciezarowki male!( nie trucki) tych tez nie produkuje juz konkurencja GM!!
burus


Śro, 28.01.2004, 19:55
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post Re: zamknieto produkcje ISUZU-SUV wogole
burus napisał(a):
coz kazdy wie,ze to byly firmy GM- jak jest nia SAAB i DU!
ale ze GM kuleje- wiec zlikwidowal japonska i niemiaszkowa konkurencje!
teraz oni robia tylko ciezarowki male!( nie trucki) tych tez nie produkuje juz konkurencja GM!!
burus


Nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Opel wycofał się z rynku amerykańskiego pod koniec lat '70, więc napewno nie jest żadną konkurencją dla GM US. Później produkowane przez niego takie modele jak Frontera (Isuzu Rodeo), Monterey (Isuzu Trooper) czy Campo (też Isuzu ale nie wiem jaki model - jest to pickup) nigdy nie były sprzedawane w USA. Co do Isuzu to modele Rodeo i Trooper były już bardzo stare i dlatego przestano je produkować. Choć rzeczywiście jest dziwne dlaczego nie pojawiły się nowe modele.

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Śro, 28.01.2004, 20:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 941
Miejscowość: Wawa
Post 
zaden znawca by nie zaliczyl forestera do suv'ow, ale niech ci bedzie madralo :lol:

_________________
Image


Śro, 28.01.2004, 20:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 516
Miejscowość: Kraśnik
Post 
JAk by co to poszprałem trochę w moich gazetach i znalazłem test Subaru Forestera i pisało SUV więc albo ty się poyliłeś albo Ci w gazecie :D

_________________
Zapraszam wszystkich na moją stronęhttp://tablicelkr.prv.pl


Sob, 31.01.2004, 6:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018