Konfrontacje wszelkich samochodów
Wyślij odpowiedź

Które coupe wybierasz?

Audi A5
36
60%
Hyundai Genesis Coupe
24
40%
 
Razem głosów : 60

Re: Audi A5 kontra Hyundai Genesis Coupe

Pią, 25.02.2011, 13:51

Szkoda tylko, że RS5 lata podsterem jak głupie.

Re: Audi A5 kontra Hyundai Genesis Coupe

Pią, 25.02.2011, 14:00

Bo ma duzo złomu na przodzie w postaci v8 i elemntow przeniesianie napedu na przednia os. Najlepsza opcja do hardcorowej jazdy jest s4/s5 sportback/cabrio gdzie kest silnik v6 kompresor i nie cisnie tak nosa. Z testow wynika ze te modele skrecaja wysmienicie.

Re: Audi A5 kontra Hyundai Genesis Coupe

Pią, 25.02.2011, 18:31

DĹĽony napisał(a):Z tymi lepszymi osiÄ…gami to byĹ‚bym ostroĹĽny :wink: spĂłjrz na elastyczność, aspekt jakby nie byĹ‚o znacznie waĹĽniejszy niĹĽ przyspieszenie od 0 do 100itp. Genesis ma znacznie lepszÄ….
Swoją drogą z takim wysokim poziomem głośności Genesis raczej na gran turismo się nie nadaje.

Trudno się z tobą nie zgodzić. Zdziwiłem się szczerze mówiąc, że taki elastyczny silnik jest w Genesisie. Duży plus.


P.S widzę bingo, że jeździłeś tymi samochodami, skoro wiesz że źle je testowali i można lepiej jak to określiłeś robić "0-100". Więc mam takie pytanie: jak z wygodą jazdy w GC, dużo się różni od Audi? i jak z wyciszeniem które zastosowano w hyundaiu

Re: Audi A5 kontra Hyundai Genesis Coupe

Pią, 25.02.2011, 18:36

widzę, że czytanie ze zrozumieniem kuleje, więc powiedz mi - dlaczego nie czytasz postów z całym ich kontekstem?

Re: Audi A5 kontra Hyundai Genesis Coupe

Pią, 25.02.2011, 18:41

czytać ze zrozumieniem umiem doskonale, i nie musisz mnie tego uczyć, mimo że masz te studia z bazaru. tyle, że piszesz tak jakbyś był znawcą wszystkich aspektów motoryzacji, a cała reszta ludzi która napisała te 3 strony postów była laikami samochodowymi i pisała ogólnie głupoty. zastanów się co robisz bo nikt cie nie bierze na poważnie z tymi swoimi farmazonami

ProszÄ™ bez wycieczek osobistych w dyskusji. Mod.

Re: Audi A5 kontra Hyundai Genesis Coupe

Pią, 25.02.2011, 22:00

poznaj granice dobrego smaku i wrĂłc

Re: Audi A5 kontra Hyundai Genesis Coupe

Pią, 25.02.2011, 22:29

Szczerze mówiąc szczena mi opadła jak zobaczyłem ceny Genesisa :shock: W tym porównaniu bezwzględnie Hyundai ale tylko z tego względu, ze mi A5 kompletnie nie podchodzi. Gdyby była zamiast Audi Laguna Coupe, nowe CLK to miałbym problem. No chyba że byłoby zamiast Audi Volvo 240 to nie miałbym problemu w ogóle.

Re: Audi A5 kontra Hyundai Genesis Coupe

Pią, 25.02.2011, 22:57

Faktycznie Hyundai jest bardzo dużo tańszy, ale śmiem twierdzić że jego wykonanie i precyzja po prostu nie zaslugują na wyższą cenę.

Re: Audi A5 kontra Hyundai Genesis Coupe

Nie, 27.02.2011, 17:21

Dziesięć lat temu... co ja gadam pięć lat temu nawet bym się nie zawahał i w ciemno zagłosował na Audi. Teraz bez mrugnięcia okiem zaznaczam Genesis'a. Hyundai w zasadzie jest lepszy we wszystkim od A5. Jedynie wnętrze nie jest tak dopieszczone, co nie oznacza że wieje tandetą.
Wyślij odpowiedź