Obecny czas: Pią, 03.05.2024, 3:41




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera 

Wybieram
Audi 55%  55%  [ 34 ]
Mercedes 35%  35%  [ 22 ]
Porsche 10%  10%  [ 6 ]
Razem głosów : 62

Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
Trzy sportowe limuzyny prosto z Niemiec
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

ImageImage
ImageImage

Image

(c) Auto Motor und Sport

_________________
PB RWD jest wysoko


Nie, 27.03.2011, 17:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
Oddam głos na A7. Chyba urzekło mnie to nietuzinkowe nadwozie. Tylne lampy są niezwykłe. Mercedes CLS, hm. Widzialem go ostatnio na żywo. Nie robi jakoś takiego wrażenia na mnie jak poprzednik. Jego ekstaza już minęła. Porsche szanuję raczej tylko z bokserem na tyle. Temu mimo ładnej sylwetki czegoś brakuje. Audi ma w sobie wszystko to czego brakuje pozostalym.

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Nie, 27.03.2011, 17:36
Profil

Postów: 636
Miejscowość: Suwałki
Samochód: VW Passat B3
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
1.Audi- wygląda najlepiej,ma najfajniejsze wnętrze
2.Porsche-trochÄ™ spasiony,ale jest ok
3.Mercedes-nie za bardzo mi się podoba,stracił płynną linie poprzednika


Nie, 27.03.2011, 17:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
3. Panamera - to auto ma sens tylko w wersji Turbo, bo wtedy nie musi wyglądać, wystarczy to jak jeździ :mryellow:
2. CLS - na Poznańskich targach przekonałem się do tego auta, szczególnie urzekła mnie pozycja za kierownicą, ale...
1. A7 - ...ale A7 to dla mnie jedno z najładniejszych aut na rynku. Jest tak zajebiste jak tylko to możliwe :shock:


Nie, 27.03.2011, 18:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
Liftbacki odpadają więc zostaje głos na Mercedesa :wink: Zresztą i tak CLS najlepiej wygląda w tym segmencie :twisted:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Nie, 27.03.2011, 19:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
Panamera jest tak paskudna, że oczy łzawią więc odpada.

Audi nie podobało mi się od początku, widziałem ostatnio kilka razy na żywo i pomimo, że wygląda nieco lepiej niż na zdjęciach to i tak cała tylna część nadwozia mi nie podchodzi. Wolałbym sedana. Za to wnętrze w Audi jest wspaniałe.
Głos na CLS, nie ma może takiego "wow-factor" jak jego poprzednik na początku sprzedaży ale nadal jest kawałem fajnego auta.

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Nie, 27.03.2011, 19:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2567
Miejscowość: Gdzieś na zachodnich rubieżach
Samochód: Volvo S80
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
Głos na A7 za nietuzinkowe nadwozie i wyborne wnętrze.
Jak na ostatnie wybryki Mercedesa CLS wygląda całkiem znośnie, ale daleko mu do poprzedniego modelu.
Panamera z zewnątrz jest bardzo "niespójna" - płaska nisko poprowadzona maska i pękaty zad, wnętrze sprawia wrażenie surowego i mogącego wpędzić kierowcę w klaustrofobię.

_________________
Licencja na miłość
Embargo na sen


Nie, 27.03.2011, 19:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
Porsche. jakoś tak z tej trójki najlepiej wygląda no i w końcu to porsche ;)

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Nie, 27.03.2011, 19:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 602
Miejscowość: Miłosław
Samochód: Gnojownik
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
1. Audi, bo z kaĹĽdej strony wyglÄ…da perfekcyjnie
2. Mercedes przypomina mi to 2 czy 3 letnie dziecko co waży 60kg i ostatnio głośno o nim w internecie.
3. Porsche... w Poznaniu już tyle tego jeździ, że zastanawiam się czy to późno wykryta choroba lokomocyjna czy te odruchy wymiotne to norma na widok poprzedzającej na drodze Panamery. Po za tym jak już ktoś zdecyduje wydać pieniądze na siłę dla byle szpanu (bo "Porsche to Porsche") to nie przez kolejne pół roku czy rok poogląda sobie jeszcze salonowe broszury modelu i uzbiera na V8 albo Turbo. Bo wersja z V6 (wygląda pod maską jak nieudany przeszczep) albo z dieslem mija się w ogóle z celem marki jak i cała stylistyka tylnej części auta.

_________________
Istnieje milion powodów, dla których warto sprzedać* Scenica
*ale szkoda mi kasy, którą w ten gnój włożyłem


Nie, 27.03.2011, 20:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7505
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
1. Mój głos idzie na Mercedesa - najwyższa moc, najniższe zużycie paliwa, najlżejszy i najlepiej wygląda
2. Porsche - trochę nie wyszła stylistyka :wink:
3. Audi.

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Nie, 27.03.2011, 22:49
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
jak dla mnie to te srednie zużycie pallia Merca to jakieś cuda na kiju, mozna se je włożc miedzy bajki

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pon, 28.03.2011, 7:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2386
Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
3. Porsche - niewątpliwie to doskonałe auto, co do jego stylistyki powoli się przyzwyczajam. Do Cayenne też niewielu mogło przywyknąć. Jednak myślę, że to samochód dla swego rodzaju idywidualistów, którym nie przeszkadza, że przechodnie oglądają się za twoją grubą, spuchniętą dupą. Trzeba się być bez kompleksów. Porsche jest na pewno fajne, ale wolałbym jakiś klasyczny model a'la 911.

2. Mercedes - wygląd według mnie zdecydowanie traci względem swojego poprzednika. Poprzednik podobał mi się cholernie, pomimo tego, że ogólnie Mercedes nie wzbudza u mnie jakichkolwiek emocji. Co do spalania to liczby powinny zamienić się miejscami po obu stronach przecinka. Na pewno fajnie jeździ z tylnym napędem, tego chyba nikt nie zaneguje, ale samo wnętrze jest zbyt trumnowate. Swoim stylem lekko trąci i przypomina mi trumne M. Jacksona w tym zestawieniu.

1. Audi - cudowny pojazd, jak dla mnie wnętrze to mistrz a jego zgrabny, ale muskularny tyłek jest jednym z lepszych na rynku. Okropnie mi się podoba. Napęd prowadzi to auto pewnie jak po sznurku. Nie wiem co mogę o tym modelu jeszcze napisać, ale jest tak fajne, że zapomniałem co chciałem powiedzieć. Plus za najlepsze przyspieszenie. Na niego głos.

_________________
[']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007[']
PAMIĘTAMY


Pon, 28.03.2011, 9:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
3. Panamera - kiepski tyłek, wnętrze nie powala w tych odcieniach, kiepskie osiągi jak na Porsche
2. CLS - jest ogólnie świetny, nie mam się do czego przyczepić ... po prostu tylko jest mniej praktyczny jak A7
1. A7 - na żywo jest świetny, poza tym ma fajne osiągi.

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Pon, 28.03.2011, 12:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
Wybieram Audi, poniewaz wnetrze auta jest dla mnie szalenie wazne, a to w A7 jest naprawde rewelacyjne.

O dziwo jesli chodzi o stylistyke nadwozia, to porsche podoba mi sie najbardziej, jest wedlug mnie najbardziej meski.
:mryellow:

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Pon, 28.03.2011, 13:23
Profil

Postów: 474
Samochód: Toyota Avensis 1,8
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
ja tu widzÄ™ tylko jednÄ… limuzynÄ™, ktĂłra swojÄ… drogÄ… miaĹĽdĹĽy liftbackowÄ… konkurencjÄ™ prestiĹĽem, stylistykÄ… czy silnikiem
głoś oczywiście na Mercedesa


Pon, 28.03.2011, 13:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2641
Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
Nie wiem czy spogladamy na ta samo porownanie ale wg mnie merecedes ma najgorszy silnik. Wybieram a7 bo wyglada najlepiej. Mercedes za to przekonuje mnie swoja niska waga i napedem na tył wiec mogłbym tez sie na niego zdecydowac.


Pon, 28.03.2011, 14:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 929
Samochód: Viggen
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
Głos na czterodrzwiówkę za całokształt.Mimo,iż nie szokuje tak jak 1gen. to i tak jest najbardziej wypas z tych pseudo 4(5?)d.coupe(w tym porównaniu..)

_________________
,,Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca,
niż przemówić i rozwiać wszelkie wątpliwości'' - Lincoln


http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=2PU488


Pon, 28.03.2011, 14:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1886
Miejscowość: Stalowa Wola / Lublin
Samochód: e46 coupe
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
1. Audi - na początku nie podobało mi się za bardzo, ale teraz nawet sie do jego wyglądu przekonałem. W dodatku bajeczne wnetrze.
2. Mercedes - nie widziałem go jeszcze na żywo, a wiele osób uważa że wtedy wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach. Jest łądny, ale przeszkadzają mi dużo masywniejsze kształty w porównaniu z poprzednikiem.
3. Porsche - uroda tego samochodu, a w zasadzie jej brak poraża. Fajne wnętrze troche ratuje, ale tylko troche.

A tak generalnie to poprosze starego CLS'a. Jak dla mnie w dalszym ciągu pod względem wizualnym jest to niedościgniony wzór. :mryellow:


Pon, 28.03.2011, 20:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 759
Miejscowość: Białystok
Samochód: Hyundai i30
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
Zastanawiam się pomiędzy Porsche a Mercedesem, ale Porsche ma fajniejszy srodek i na nie idzie mój głos.
Audi ma fajna linie boczna ale najpierw spojrzalem na przód i na tylne światła i wygląda jak wszystkie modele, żeby cos z tym zrobili to mozna by się zastanawiać a tak linia boczna to za mało.


Pon, 28.03.2011, 21:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1259
Post Re: Audi A7 vs Mercedes CLS vs Porsche Panamera
Zdecydowanie Mercedes. Kocham CLSa i bardzo mi się podoba. Audi - niezły, ale wystarczy spojrzeć na profil... WTF!? :| Za to wnętrze cud, miód i orzeszki. Panamera - takiego mufloniastego i nijakiego tyłu dawno nie widziałem. :/ Wnętrze też nawet ładne, ale niestety. I Audi i Porsche są ładne od przodu, do tego A7 fajne z tyłu (choć o podobieństwie do pewnej skody nie chcę mówić :twisted: ), ale bok - istna tragedia. Za to Mercedes znów pokazał, że limuzyna może mieć linię coupe - i to w jakm stylu! :P


Pon, 28.03.2011, 21:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018