Obecny czas: Wto, 14.05.2024, 5:06




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat 

Wybieram
Mazda 6 36%  36%  [ 17 ]
Opel Insignia 32%  32%  [ 15 ]
Peugeot 508 13%  13%  [ 6 ]
VW Passat 19%  19%  [ 9 ]
Razem głosów : 47

Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
Najnowsze auto w klasie średniej Peugeot 508 kontra klasyk segmentu VW Passat, symbol japońskiej niezawodności Mazda 6 i popularny na naszych drogach Opel Insignia.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

ImageImage
ImageImage

1 VW Passat 508pkt
2 Opel Insignia 480pkt
3 Mazda 6 466pkt
4 Peugeot 508 462pkt

(c) Auto Motor und Sport

_________________
PB RWD jest wysoko


Pią, 08.04.2011, 13:51
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
Niesamowicie brzydkie niektóre te zdjęcia (szczególnie te prezentujące wszystkie auta). Mój głos w każdym razie idzie na niezmiennie piękną Madzię 6. :)


Pią, 08.04.2011, 14:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1015
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza [SD]
Samochód: S.Felicia Fiesta mk7
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
W moim uznaniu porównanie wygrywa Opel Insignia. Samochod fenomenalnie wygrywa w środku jak i na zewnatrz aco najwazniejsze autko sie nie starzeje. Silniki Opla tez do nagorszych nie należa. Na drugim miejscu postawie drugiego z niemców czyli Volkswagena Passta, nie jest on moze piękny i urzekający ale dobrze spasowany i co najwazniejssze silniki tez sa mocna stroną Volkswagena. Na dwóch pozstaly miejscach stawiam Peugeota i Mazde poniewaz nie wiem ktore postawic na trzecim miejscu. Peugeota nie widzialem i nie mialem okazji "wymacac" natomiast Mazda jest ładna ale slyszalem o niej rozne opinie.

_________________
Ahh... ta Skoda :) Przemyslane Rozwiązania
Ahh... ten Ford :) Feel the Difference - Kinetic Design
Święty Krzysztof jeździ z Tobą tylko do 120 km/h. Przy większych prędkościach swoje miejsce oddaje Św. Piotrowi
Urodziłem się po to,aby jeździć ...


Pią, 08.04.2011, 14:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
4. Mazda - nie lubię japońców :P
3. Opel - fajne auto, ale jeździ tego tak dużo, że nie mogę na nie już patrzeć :evil:
2. Pug - przekonałem się do niego po obejrzeniu w realu
1. VW - za markÄ™ i ch*j!


Pią, 08.04.2011, 21:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
Tylko i wyłącznie Mazda. Jako jedyna w tym porównaniu wygląda. Insignia bardzo spowszedniała, na Passata mam alergię a Pug... w zasadzie nie wiem do czego się przyczepić, po prostu go nie chcę...

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Sob, 09.04.2011, 10:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1424
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Smutna Jazda
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
Mazda. Argument: bo patrząc tylko na nią, miałbym poczucie, że za w sumie niemałą kupkę kasy kupiłem coś fajnego :P


Sob, 09.04.2011, 19:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
Zacznijmy od Peugeota - który nie wygląda. Nie projektował go ktoś kto posiada penisa.. a jeśli nawet, to z pewnością nie cieszy się na widok kobiet. Wszystkiego dopełnia jeszcze histeryczna utrata wartości.
Opel Insignia mi się nie podoba i byłby najbrzydszym samochodem w porównaniu, gdyby nie wspomniany wyżej Peugeot.
VW Passat to dobra inwestycja jeśli jesteś Polakiem i chcesz zaimponować innym Polakom którzy nie interesują się samochodami. Ewentualnie jeśli szukasz nowego samochodu który nie zrujnuje Cię finansowo, jak konkurencja, bo sprzedasz go w ciągu 14 sekund od wystawienia ogłoszenia na allegro.
Wygrywa Mazda 6 - za bycie JDM, posiadaniem dość ciekawego wyglądu jak na nowe auto, nie wchodzenie we współpracę z francuzami jak Nissan oraz nie budowanie hybryd jak Toyota.
No i za to, że to jedyny samochód w tym porównaniu który na prawdę chciałbym mieć.

_________________
http://www.tanidrift.pl


Nie, 10.04.2011, 9:51
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
Na ostatnim miejscu peugeot (z małej litery). Nie chciałbym mieć auta, którego kupno sąsiedzi zauważyliby tylko po plamie oleju na moim podjeździe. Minęło 200 lat, a peugeot (z małej litery) dalej myśli że produkuje rowery, w których ten płyn eksploatacyjny jest zbędny. Jedyną słuszną cechą tego samochodu jest .. utrata wartosci. Naprawdę - chyba tylko ten parametr samochodu jest godny uwagi z punktu widzenia zawistnego Romana zza płotu, nic dziwnego że się uśmiecha do ciebie i macha gdy wracasz z pracy. Pomijam kwestię designu - projektant chyba zapomniał lub zagubił się na jaki typ nadwozia dostał zlecenie. Tył auta patrząc z boku, wygląda jak tetris. Zderzak i bagażnik jest jak ostatni klocek w tej grze przed napisem game over.

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Nie, 10.04.2011, 10:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
Jaki baskont :lol: nie podał faworytów tylko zgnoił Peugeota :lol:

_________________
http://www.tanidrift.pl


Nie, 10.04.2011, 10:11
Profil

Postów: 636
Miejscowość: Suwałki
Samochód: VW Passat B3
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
1.Opel-za fajnÄ… i eleganckÄ… liniÄ™
2.Peugeot-w porzÄ…dku wĂłz,konkurencyjna cena
3.Mazda-auto fajne,cena trochÄ™ za wysoka
4.VW-najmniej mi siÄ™ podoba z tej czwĂłrki


Nie, 10.04.2011, 13:50
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
POŃCZAK napisał(a):
Zacznijmy od Peugeota - który nie wygląda. Nie projektował go ktoś kto posiada penisa.. a jeśli nawet, to z pewnością nie cieszy się na widok kobiet.


Recenzja roku :!: :lol:

Mój głos na Mazdę 6. Najbardziej mi odpowiada.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 10.04.2011, 14:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
Kliknąłem Mazde, bo jeszcze jako tako wyglada, nawet mi się podoba, reszta stawki w ogóle mnie nie interesuje. Największy problem tego porównania leży w tym, że za nie małą kasę tak na prawde nie ma czego wybierać.

_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."


Nie, 10.04.2011, 20:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 713
Miejscowość: skarland
Samochód: Focus 1.8 TDCI '08r.
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
Wybieram Passata bo tak... potem Insignia bo tak, Mazda "szóstka" trzeci bo.... albo nie druga niech będzie.
I ten tego 508 może być zgodnie z nazwą pięćset ósme.


Nie, 10.04.2011, 20:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2000
Miejscowość: Zawichost
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
Od końca.
Mazda 6- obok Insigni wygląda najlepiej ale przez silnik > 2.0 kosztuje nawet więcej niż europejscy rywale a we wnętrzu wygląda znacznie gorzej(nie chodzi o design a o materiały).
VW Passat- poprawne auto ale po prostu nudne, w ogĂłle mnie do niego nie ciÄ…gnie.
Tu mam zagwozdkę Insignia czy 508? ten pierwszy jest IMO ładniejszy za to ten drugi wnętrze, pod względem relacji ceny do jakości również wypadają lepiej niż rywale, wezmę 508 głównie za to, że jest świeższy i w przeciwieństwie do Opla jeszcze się nie opatrzył.

_________________
http://jkbudownictwo.pl/ - Projektowanie CAD, kosztorysowanie budowlane, wydruki wielkoformatowe, poligrafia .
https://www.facebook.com/jkbudownictwo


Pon, 11.04.2011, 11:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1424
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Smutna Jazda
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
:lol:
Obie recenzje 508 są epickie, do tego stopnia, że sam zmieniłem zdanie. Do tej pory uważałem, że 508 wygląda jako-tako i ujdzie w tłoku, ale teraz już wiem, że to najbrzydszy pojazd w historii :> :lol:


Pon, 11.04.2011, 11:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
Peugeot ma fajne wnętrze, z zewnątrz bardzo przeciętnie - ostatnie miejsce. Dalej Passat - na żywo prezentuje się dużo lepiej niż na zdjęciach. Druga Insignia - porządne auto, które dobrze znosi upływ czasu na rynku. A wygrywa Mazda bo to moim zdaniem najfajniejsze auto nie premium w segmencie D :wink:

_________________
PB RWD jest wysoko


Pon, 11.04.2011, 22:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 759
Miejscowość: Białystok
Samochód: Hyundai i30
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
Mazda taka napompowana, VW przestarzały wygląd, Peugeot mi sie wogóle nie podoba, zostaje Insignia która bardziej podoba mi się w kombi.


Pią, 29.04.2011, 18:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
K**** ale pojechaliscie Peugotowi po rajtach, jeblem :lol:

4. Insignia. Nie wierzyłem, ze można zaprojektować auto, które nie oferuje niczego wartościowego poza wyglądem. Oplowi to sie udało. Rozczarowanie roku 2010 dla mnie
3. 508. Nie mam wyrobionego zdania na jego temat, stad nie trafił od razu na ostatnie miejsce. Czekam aż trafi do EC na testy i wtedy ocenie na spokojnie
2. Żenada roku 2011 za slogan "Wszystko jest innowacja". Nie chce mi sie nawet niczego pisać nt. tego auta, bo masa i tak ustawi sie w kolejce w salonie, bo "przecież to Passat!". Wylądował u mnie na drugim miejscu, bo ma wyjątkowo słabych konkurentów w tym porównaniu.
1. Mazda. Jedno z najładniejszych aut w klasie, elegancko i sportowo zaprojektowana. Do tego przestronne, swietnie jezdzaca i nezawodna. Czegóż chcieć wiecej?

_________________
http://www.exoticcars.pl


Nie, 01.05.2011, 11:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 825
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
4. 5o8 - dziwna marka naprawdę. Raz robi naprawdę świetne auto (czyt. RCZ) a zaraz potem stwarza kał. Ja rozumiem że 5o8 jest dla innego klienta, ale ten że klient też ma jakieś poczucie dobrego smaku.
3. Insignia - bardzo ciekawy design... koniec rzeczy dobrych, poza tym mam uraz do Opli
2. Passat - stary (nowy) pasek co by się o nim nie mówiło to i tak będzie wysoko.
1. 6 - fajna, sportowa linia nadwozia, wnętrze mi też pasuje. Więc biorę Japonię

_________________
Tak rodzi się Miłość

Polski Fiat 127p 74'

ForzaItalia


Pon, 02.05.2011, 14:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 200
Miejscowość: Gniezno/DE-Witten
Samochód: Mercedes CL 500
Post Re: Mazda 6 vs Opel Insignia vs Peugeot 508 vs VW Passat
4Miejsce dla Insignii-nie chwyta za serce,i kokpit przeładowany.
3.Pedzio-bez fajerwerkĂłw,ale przejdzie
2.Mazda-nieźle wygladą,i pewnie sukces będzie,
1Passat-taki jakby lifting,ale to akurat mój styl.Właśnie sprowadziłem delikatnie uszkodzonego z 2010,z 2.0tdi 170KM,i cr rzeczywiście o wiele cichszy,poza tym,wszystko na swoim miejscu,tak jak powinno być

_________________
Wyznaje tylko w jedną religie.
Mercedes

20 kwietnia 2011-na świat przychodzi moja ukochana córeczka Zuzia!
19.11.2010-ślub z moją ukochaną Monisią


Sob, 07.05.2011, 14:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018