Obecny czas: Śro, 22.05.2024, 18:15




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Audi R8 GT vs Lexus LFA 

Wybieram
Audi 46%  46%  [ 17 ]
Lexus 54%  54%  [ 20 ]
Razem głosów : 37

Audi R8 GT vs Lexus LFA 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Audi R8 GT vs Lexus LFA
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image

(c) Auto Motor und Sport

_________________
PB RWD jest wysoko


Pią, 16.09.2011, 18:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7522
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
tym razem wziÄ…Ĺ‚bym R8 GT 8)

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Pią, 16.09.2011, 18:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
ciężkie porównanie. z jednej strony R8 GT, czyli najlepsza wersja jednego z najlepszych aut w klasie. wysoko. z drugiej jednak jedyny japoński supercar który mi się podoba i to bardzo :oops: jest genialny w swoim designie i otoczce jaką Lexus mu stworzył. i chyba dlatego wybiorę LFA. za świadomość posiadania auta jedynego w swoim rodzaju, które ciężko będzie spotkać obok na światłach.


Pią, 16.09.2011, 19:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
Audi, jako jedne z nielicznych obecnych modeli tej marki przypadło mi do gustu.
A lexus mimo iĹĽ jest ogĂłlnie zdrowo wykokszonym samochodem to jakoĹ› blado wyglÄ…da przy tej wersji audi.

moĹĽe dodam ĹĽe bardzo lubiÄ™ takie wersje specjalne jakÄ… jest audi R8 gt, takie wyciskanie ostatnich sokĂłw z konstrukcji ;) wiecie o co chodzi ;)
gdyby był tutaj taki lexus to pewnie bardziej przykuł by moją uwagę, ale "zwykły" lfa w moich oczach nie ma startu do tej wersji R8 (a w brew wszelkim pozorom, zwykłą R8 gardzę)

PS
czy ja dobrze widzę? czy audi ma złe kierunki na drążku? + do przodu a - do tyłu? nie no...

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Pią, 16.09.2011, 19:32
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
Audi wersja GT jest naprawdę mocna z wyglądu i całej reszty. Lexus jest świetny ale mimo całej kosmicznej technologii nie ma przewagi na rywalami.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pią, 16.09.2011, 20:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 759
Miejscowość: Białystok
Samochód: Hyundai i30
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
Dla mnie ten model Audi kompletnie się nie podoba z zewnatrz. Jest taki niewiadomo jaki. Lexus może tez z wygladu nie jest jakis super, ale w środku wygląda zdecydowanie fajniej i napewno bedzie znacznie mniej spotykany od Audi. Głos na LFA.


Pią, 16.09.2011, 21:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
wersji GT powstanie mniej niż LFA więc nie wiem czym się jaracie.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Sob, 17.09.2011, 0:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
jednak zwykłych R8 jeździ na pęczki. i przez to unikalne GT ginie w tłumie... ot, kolejne R8 z kilkoma spoilerami.


Sob, 17.09.2011, 10:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
Szczerze mówiąc R8 blednie przy tak genialnym Lexusie. Pokaz możliwości japońskiej marki. Wygląda obłędnie zarówno z zewnątrz jak i we wnętrzu. Osiągi piorunujące. Zakochałem się w nim jak tylko zobaczyłem go w "Top Gear". Szkoda, że powstanie ich niewiele, a kosztuje....dużo. R8 długo jeszcze będzie na rynku i jeszcze sporo się ich sprzeda. LFA wręcz odwrotnie. Także nie tylko jego technologiczna doskonałość czy wygląd, ale również unikatowość. Nie zastanawiałbym się długo i kupiłbym Lexusa. Z całym szacunkiem dla Audi bo R8 GT też jest super.
Unikatowe R8 GT? Tylko dla znawców. Bo dla innych to będzie standardowe R8 z kilkoma dodatkami.

ps. Zdjęcia świetne. Szkoda, że nie w tapetowym rozmiarze. No może oprócz twarzy redaktorów. Nie wiem po co je bartez wkleja.


Sob, 17.09.2011, 10:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3319
Miejscowość: Miechów
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
GĹ‚os na Audi bo jakoĹ› nie jestem fanem JDM-u a tak w ogĂłle to Audi wyglÄ…da zjawiskowo w tym kolorze.

_________________
[']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']


Sob, 17.09.2011, 11:19
Profil

Postów: 636
Miejscowość: Suwałki
Samochód: VW Passat B3
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
GĹ‚os na Audi


Sob, 17.09.2011, 11:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 602
Miejscowość: Miłosław
Samochód: Gnojownik
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
LFA ! Lexus gniecie jaja detalami wewnątrz kabini jak i smaczkami aredynamicznymi na zewnątrz. Dodatkowo silnik, który technologicznie jest spuścizną lat japońskiej inżynierii i doświadczenia w budowaniu wyczynowych wolnossących jendostek + ten dźwięk, który powoduje u mnie gęsią skórkę (miałem okazję słyszeć tą godzille kiedy wyjeżdżał facet ze stacji Shell na ringu Monachijskim, było go słychać jeszcze długo jak dał mu po podłodze...)
8)

_________________
Istnieje milion powodów, dla których warto sprzedać* Scenica
*ale szkoda mi kasy, którą w ten gnój włożyłem


Sob, 17.09.2011, 14:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
Wiem, że Lexus to techniczny majstersztyk ale co z tego? Jak się wydaje taki pieniądze na samochód to można wymagać, żeby wyglądał. A Lex IMO nie wygląda... Głos na Audi chociaż też daleko mu do ideału.

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Sob, 17.09.2011, 16:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
morphy napisał(a):
Szczerze mówiąc R8 blednie przy tak genialnym Lexusie. Pokaz możliwości japońskiej marki. Wygląda obłędnie zarówno z zewnątrz jak i we wnętrzu. Osiągi piorunujące. Zakochałem się w nim jak tylko zobaczyłem go w "Top Gear". Szkoda, że powstanie ich niewiele, a kosztuje....dużo. R8 długo jeszcze będzie na rynku i jeszcze sporo się ich sprzeda. LFA wręcz odwrotnie. Także nie tylko jego technologiczna doskonałość czy wygląd, ale również unikatowość. Nie zastanawiałbym się długo i kupiłbym Lexusa. Z całym szacunkiem dla Audi bo R8 GT też jest super.
Unikatowe R8 GT? Tylko dla znawców. Bo dla innych to będzie standardowe R8 z kilkoma dodatkami.

ps. Zdjęcia świetne. Szkoda, że nie w tapetowym rozmiarze. No może oprócz twarzy redaktorów. Nie wiem po co je bartez wkleja.

tak samo z lexusem, dla wielu to "tylko" lexus.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Ostatnio edytowany przez BmwM5, Sob, 17.09.2011, 18:01, edytowano w sumie 1 raz

Sob, 17.09.2011, 16:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1886
Miejscowość: Stalowa Wola / Lublin
Samochód: e46 coupe
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
LFA - dźwięk jaki z siebie wydobywa przyprawia mnie o dreszcze.


Sob, 17.09.2011, 17:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
BmwM5 napisał(a):
tak samo z lexusem, dla wielu to "tylko" lexus.


Jasne. Chyba tylko dla forumowiczów ze swoimi bystrymi przemyśleniami. Na żywo chyba tylko totalny ignorant tak stwierdzi. A Audi? R8 to chyba najnudniejszy supercar jaki istnieje. Dodatkowy spojler i wyjątkowy lakier nie robi z niego nagle coś unikatowego. R8 jest równie popularny co 911 więc LFA zrobi o wiele większe wrażenie. Takie są fakty.


Sob, 17.09.2011, 18:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
heh, no ale i w jednym i drugim przypadku tylko pasjonaci będą wiedzieć ocb i imo mniejsza ilość wersji GT od LFA jest na plus w przypadku R8.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Sob, 17.09.2011, 19:02
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
Problem Lexusa polega na tym że mimo że zbudowali go z kosmicznej technologii, ma nieziemskie materiały, szlifowali go latami na wszelkich torach, ponoć, toyota nic na nim nie zarabia itp itd to nie jest ani trochę szybszy od rywali Ferrari , Lambo ani nawet od tego Audi, a taki 4 razy (?) tańszy Nissan GT-R zrobi z nim co chce na każdym torze. Ja osobiście nie widzę nic wyjątkowego w tym wozie.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Sob, 17.09.2011, 19:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
Nie jest szybki dlatego niedawno LFA z pakietem Nurbrugring ustanowił rekord wśród najszybszych samochodów produkcyjnych na tym torze: 7:14s. O czymś to świadczy. Myślę, że trochę potrwa zanim inżynierowie oraz profesjonalni kierowcy wyciągną cały potencjał tego auta. Nie uważam aby był wolniejszy od konkurentów, a już stwierdzenie, że któryś z konkurentów zrobi z nim co chcę nie podparte jakimkolwiek dowodami jest wielką przesadą.


Sob, 17.09.2011, 20:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Audi R8 GT vs Lexus LFA
sry ale nieprawda, viper acr nadal trzyma rekord.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Sob, 17.09.2011, 21:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018